Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

spajanje racunala sa tv-om

[es] :: Multimedijalni uređaji :: spajanje racunala sa tv-om

[ Pregleda: 2229 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Primal

Član broj: 20547
Poruke: 18
*.cmu.carnet.hr

ICQ: 145841459


Profil

icon spajanje racunala sa tv-om29.08.2004. u 18:13 - pre 239 meseci
evo imam problem sa spajanjem moje graficke kartice i tv-a. Sve je bio OK dok sa starom karticom na kojoj je tv out savrseno radio. Sada sam kupio GeForce4 mx 440 od solteka i jednostavno ne mogu nikako da nastimam da dobijem sliku na TV-u. Inace izlaz nije onaj klasicni mali zuti cinc nego je S-Video izlaz ali imam konverter tj. kabl koji na jednom kraju ide S-Video izlaz a na drugom u cinc. Prije cak iako nisam mogao vidjeti sliku zbog recimo prevelike rezolucije vidio sam boot scrn koji sada nisam u mogucnosti vidjeti... evo zna li tko u cemu bi mogao biti problem?? jos sam pokusavao i sa kombinacijom na scart ali ni to nije dalo rezultate...
Bender is great
 
Odgovor na temu

uruk-hai
Darko Bajic
Beograd

Član broj: 31681
Poruke: 3
*.219.eunet.yu



Profil

icon Re: spajanje racunala sa tv-om23.09.2004. u 11:53 - pre 238 meseci
probaj da aktiviras tv izlaz, mozda pomogne...
pozdrav
 
Odgovor na temu

hakinen
kragujevac

Član broj: 30133
Poruke: 1182
195.178.35.*



+2 Profil

icon Re: spajanje racunala sa tv-om25.09.2004. u 11:50 - pre 238 meseci
Ne razumem se mnogo u te stvari ali pogledaj jel si podesio tip tv-a (pal, ntsc)?? koliko sam ja upucen pal je ako ti je komp proizveden u evropi, a ntsc ako ti je komp u americi ili japanu!!!! nisam bas siguran ali evo dokaza!!! imam obican pc sam gf4 karticom i kada njega povezem na tv onda je podeseno na kartici pal, dok kada povezem laptop koji je proizveden u americi kod njega je ntsc, dosta sam se zezao sa tim dok nisam provalio da je u tome fora!!! probaj ali moslim da ce ti ovo resiti problem!!!!
ZASTAVA 750LE poslednja serija 85god 950.000 primerak!
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: spajanje racunala sa tv-om

[ Pregleda: 2229 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.