Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kompjuter mi se restartuje i javlja čudnu poruku

[es] :: Windows desktop :: Kompjuter mi se restartuje i javlja čudnu poruku

[ Pregleda: 2681 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Thug4Life
Bojan Vukasovic
Houston,TX

Član broj: 19462
Poruke: 7
*.crnagora.net



Profil

icon Kompjuter mi se restartuje i javlja čudnu poruku29.08.2004. u 14:32 - pre 239 meseci
Kad god igam igricu warcraft posle jednog vremena mi se komp restartuje i javi mi ovo:''BCCode : 100000d1 BCP1 : FF5BEFF8 BCP2 : 00000002 BCP3 : 00000000
BCP4 : F88D0793 OSVer : 5_1_2600 SP : 2_0 Product : 256_1''.Kao da je problem sa nekim device driverom ali ja ne znam kojim?Formatirao sam disk nekoliko puta jos sam sad stavio service pack 2 temperatura procesora mi ne prelazi 55 stepeni stavio nove drajvere za graficku i isto sve testirao sam sve komponente i sve je u redu.Ako neko zna kako da rijesim ovo spasajte jer me izludjese ovi restarti dok igram war.

 
Odgovor na temu

Zevs85
Zeljko Todorovic
Novi Sad, Sabac

Član broj: 24612
Poruke: 325
*.vdial.verat.net



+21 Profil

icon Re: Kompjuter mi se restartuje i javlja čudnu poruku29.08.2004. u 18:24 - pre 239 meseci
Jel se to desava samo u toj igrici? Ako je tako probaj da nadjes drugu instalaciju warcraft-a... A, ako ti se desava i u sistemu, probaj da stavis novi ram...

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

Binary Mind
11040

Član broj: 28245
Poruke: 13289
*.yubc.net



+3779 Profil

icon Re: Kompjuter mi se restartuje i javlja čudnu poruku29.08.2004. u 23:08 - pre 239 meseci
Ovo je 101% hardverski problem. Nema nikakve veze sa Windows-om i formatiranje i ponovna inastalacija Windows-a ga sigurno nece resiti. Posto problema moze da bude mnogo pogledaj ovaj thread i iskoristi ponudjene savete za testiranje komponenti:

http://www.elitesecurity.org/tema/47316
 
Odgovor na temu

`and

Član broj: 32490
Poruke: 776
*.vdial.verat.net

Sajt: www.bitbyterz.org


Profil

icon Re: Kompjuter mi se restartuje i javlja čudnu poruku30.08.2004. u 00:05 - pre 239 meseci
E pre pola sata sam na jednom laptopu dobio poruku sa istom greskom ... i kada sam pogledao tehnikal report o error-u dobio sam neke gluposti o nekim bezveznim fajlovima nekih "nebitnih" programa ... ima neko neko resenje ?

E da, nista nisam radio ... poruka se pojavila kada sam startovao masinu ...
 
Odgovor na temu

Thug4Life
Bojan Vukasovic
Houston,TX

Član broj: 19462
Poruke: 7
*.crnagora.net



Profil

icon Re: Kompjuter mi se restartuje i javlja čudnu poruku31.08.2004. u 01:24 - pre 239 meseci
Kompjuter mi se samo restartuje tokom ove igre dok kod ostalih je sasvim u redu instalirao sam je sa razlicitim cdovima i jos sad imam orginal i nista isto, nevjerujem da mi je hardwer u pitanju mada sam testirao memory i procesor i sve je u redu.Kze da je do nekakvih drajvera problem posle restarta ali ja ne znam tacno kojih?

plz help
 
Odgovor na temu

Turin Turambar
Ivan Jekic
Novi Beograd / Serbia

Član broj: 21396
Poruke: 199
*.rcub.bg.ac.yu



Profil

icon Re: Kompjuter mi se restartuje i javlja čudnu poruku31.08.2004. u 17:35 - pre 239 meseci
Ako ti se to javlja iskljucivo kod igranja jedne igre, a ovako je sve normalno, to znaci da nemas srece sa odredjenim drajverom/komponentom, a mozda je los crack i slicno. Ne znam da li je i vredno truda toliko se muciti oko igre, ali ako ti je bas prirasla za srce, postoji sansa da nadjes tacno o kom drajveru je rec koristeci program "verifier". Dobija se uz windows, samo ne mora biti automatski instaliran, pa ga onda moras pokupiti sa XPovog CDa. U RUN-u kucas 'verifier'.
Obrati paznju kada ti izlista stare, nekompatibilne i neproverene drajvere. Oni su najcesce krivci. Glavna opcija verifier-a je da nadgleda veliki broj drajvera (cak i sve), ali ti to moze znatno usporiti racunar.
Idealno bi bilo kada bi on radio u toku igre, ali sumnjam da bi je mogao pokrenuti jer bi bila suvise spora. Ipak pokusaj sa njim.
Every time I rise, I see you fall.
 
Odgovor na temu

dusty
Predrag Glumac
Zemun, Srbija

Član broj: 15383
Poruke: 549
*.jugopetrol.co.yu

Sajt: www.mika.rs


+6 Profil

icon Re: Kompjuter mi se restartuje i javlja čudnu poruku01.09.2004. u 11:33 - pre 239 meseci
Slican slucaj sam imao u jednoj igraonici. Sve radi sem WC3. Na kraju kada sam pogledao za gresku na Microsoftu, naveli su da je jedan od 100-nak mogucih problema drajver za muzicku. Skinuo sam nove drajvere, stavio i isto. Posle sam stavio stariju verziju drajvera i sve je radilo. Probaj, mozda ti se posreci
America national sport is called baseballs. It very similar to our sport, shurik, where we take dogs, shoot them in a field and then have a party.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Kompjuter mi se restartuje i javlja čudnu poruku

[ Pregleda: 2681 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.