Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

problemi sa slanjem mail-a

[es] :: Anonimnost i privatnost :: problemi sa slanjem mail-a

[ Pregleda: 2454 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

rmilja
Miljana Radic
Beograd

Član broj: 32661
Poruke: 10
*.zv.pttrs.net

ICQ: 338703723


Profil

icon problemi sa slanjem mail-a27.08.2004. u 23:05 - pre 239 meseci
Cesto mi se desi da dobijem mail, od jednog od provajdera, u kome me obavestavaju da neki poslati mail sadrzi virus. Navodno sam ja taj neki mail poslala nekome, a znam da nisam. Skoro svaki dan moje sanduce se puni takvim porukama. Sta da radim? Dali mi je kompjuter zarazen nekim virusom ili nesto drugo....
 
Odgovor na temu

BluesRocker

Član broj: 20536
Poruke: 1130



+394 Profil

icon Re: problemi sa slanjem mail-a27.08.2004. u 23:26 - pre 239 meseci
Naravno da nisi ti slala mejlove, ali neki virusi funkcionisu tako sto iz tvog address booka procita adrese i sam generise i salje mejlove tim osobama.
Ako je vecina od ljudi koji se nalaze u tvom address booku dobila zarazene mejlove, onda je virus na tvom kompjuteru. U protivnom, moguce je da je zarazen neko ko ima tebe u tvom adress booku, ali virus salje mejlove u kojima oznacava da je jedan kontakt iz njegovog adress booka (odnosno u ovom slucaju ti) poslao mejl drugom korisniku iz njegovog adress booka.
Da ne filozofiram bez potrebe, najbolje ti skeniraj disk nekim antivirus programom, pa ces znati.
Romanes Eunt Domus
 
Odgovor na temu

rmilja
Miljana Radic
Beograd

Član broj: 32661
Poruke: 10
*.zv.pttrs.net

ICQ: 338703723


Profil

icon Re: problemi sa slanjem mail-a01.09.2004. u 23:58 - pre 239 meseci
Hvala,
mislim da ja nemam virus, jer ga stalno skeniram NAV 2004, koji se redovno azurira. Dali ti virusi rade jos neke lose stvari, osim sto salju takve mejlove? Mislim dali mogu jos na neki nacin da otkrijem da su na mom racunaru i a ko ih NAV ne otkrije?
 
Odgovor na temu

[es] :: Anonimnost i privatnost :: problemi sa slanjem mail-a

[ Pregleda: 2454 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.