Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Jeftina 5.1 zvucna kartica (do 10 eura) koja ima/daje "echo" efekat..?!

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Jeftina 5.1 zvucna kartica (do 10 eura) koja ima/daje "echo" efekat..?!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6824 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
*.vdial.verat.net

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon Re: Jeftina 5.1 zvucna kartica (do 10 eura) koja ima/daje "echo" efekat..?!26.08.2004. u 23:07 - pre 239 meseci
Pozdrav,
uh, ala popljuvasmo Live-a... To je sada verovatno i najbolje resenje za vecinu korisnika (kazem sada obzirom na cenu), daje ipak kvalitetniji zvuk kao i niz efekata koji nisu upotrebljivi u nekom profi smislu ali zasigurno predstavljaju izlog kako to treba da izgleda u profi svetu. Ja je konkretno koristim godinama na insistiranje moje supruge, iako audio koristim kao sekundarni posao u video-produkciji. Za uzivo varijante koristim dve sestokanalne miksete i audio sekciju na video mikseru a prema potrebi i efekt masinu. U studijskoj obradi koristim gluvu sobu, Live i SoundForge. Do sada su mi bili dobitna kombinacija ali naglasavam da mi je audio obrada daleko u senci potreba za video kvalitetom. Ipak: upotrebljiva do nivoa profesionalnosti kada nastupaju ozbiljnije kartice i naravno, ozbiljnija kinta.
pozdrav
 
Odgovor na temu

Bastard

Član broj: 33164
Poruke: 293
*.sdnet.co.yu

Jabber: Bastard@elitesecurity.org


Profil

icon Re: Jeftina 5.1 zvucna kartica (do 10 eura) koja ima/daje "echo" efekat..?!30.08.2004. u 23:09 - pre 239 meseci
ako imas nvidia cipset i nvidia integrisanu kartu skini ovaj mixer sa nvidia sajta nForce_audio_4.31_winxp2k.exe
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Jeftina 5.1 zvucna kartica (do 10 eura) koja ima/daje "echo" efekat..?!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6824 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.