Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Program za merenje vremena provedenog na racunaru

[es] :: Windows aplikacije :: Program za merenje vremena provedenog na racunaru

[ Pregleda: 6939 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Radovan__III
Radovan__III
Beograd

Član broj: 15669
Poruke: 1245
*.vdial.verat.net



+26 Profil

icon Program za merenje vremena provedenog na racunaru 21.08.2004. u 17:08 - pre 239 meseci
interesuje me da li neko zna neki rogram za merenje vremena provedenog na racunaru ?
Aj sad svi u biblioteku da nesto pojedemo i popijemo ...
--------------------------------
Knjigovodstvo

 
Odgovor na temu

`and

Član broj: 32490
Poruke: 776
*.vdial.verat.net

Sajt: www.bitbyterz.org


Profil

icon Re: Program za merenje vremena provedenog na racunaru 21.08.2004. u 17:28 - pre 239 meseci
... ne znam nijedan program ali videcu posle ako me ne mrzi da napisem jedan :) , kazi mi samo sta otprilike treba da ima u sebi ( opcije ) pa ako znam napisacu ...
 
Odgovor na temu

Vranac
Vranac Srdjan
Software developer
Novi Sad, Vojvodina

Član broj: 3493
Poruke: 353
*.panline.net

Jabber: vranac@elitesecurity.org
ICQ: 64150005
Sajt: www.linkedin.com/in/vrana..


+1 Profil

icon Re: Program za merenje vremena provedenog na racunaru 21.08.2004. u 17:57 - pre 239 meseci
jel mislis na ovako nesto:
http://www.nestersoft.com/worktime


Idle mind is the devils playground, in my case it turned out to be an amusement park.

Sustina problema ove zemlje:
Legeonar_: Sto pre treba da shvatite da je EU propast i da se tamo mora raditi,a ne samo biti zaposlen.
http://www.elitemadzone.org/p1864861

Nobody Remains Virgin, Life Fucks Everyone
 
Odgovor na temu

Radovan__III
Radovan__III
Beograd

Član broj: 15669
Poruke: 1245
*.vdial.verat.net



+26 Profil

icon Re: Program za merenje vremena provedenog na racunaru 21.08.2004. u 23:13 - pre 239 meseci
@`and

Ukoliko mozes, bilo bi lepo da napravis jedan, meni bi pomoglo a i dosta mojih prijatelja se interesovalo za tako nesto.

@Vranac

Da bas nesto tako mi treba , sada cu ga skinuti , ali ja mislim da nema crack za taj program :(
Aj sad svi u biblioteku da nesto pojedemo i popijemo ...
--------------------------------
Knjigovodstvo

 
Odgovor na temu

G T W
Novi Sad

Član broj: 31849
Poruke: 13
*.teleportgroup.net



Profil

icon Re: Program za merenje vremena provedenog na racunaru 22.08.2004. u 06:20 - pre 239 meseci
Imas odlican domaci program koji meri vreme provedeno na internetu. Zove se Timer 1.1 (do sada je mozda izasla i nova verzija). Ja sam ga skinuo sa sajta: www.geocities.com/damirsel ako je slucajno promenjena adresa sajta ukucaj u Google "Timer 1.1" ili "Damir Sel" (tako se zove autor) i pronaci ces ga sigurno.

Program moze da automatski preracunava potrosene impulse u dinare. Koristi cene razgovora za lokalni poziv po cenovniku Telekoma Srbije. Cene mozes promeniti ako saznas da je doslo do promene ili ako koristis neku skuplju liniju.
Ja ovaj program koristim vec nekoliko meseci i savrseno sam zadovoljan.
 
Odgovor na temu

kime1
Srbija

Član broj: 13275
Poruke: 939
*.79.EUnet.yu



+2 Profil

icon Re: Program za merenje vremena provedenog na racunaru 22.08.2004. u 19:02 - pre 239 meseci
Ima tih programa,besplatnih,sa onog našeg download sajta,(cg.yu,beše?)
 
Odgovor na temu

bakiman
Branislav Vučić
C:/europe/serbia/belgrade

Član broj: 21588
Poruke: 1538



+2 Profil

icon Re: Program za merenje vremena provedenog na racunaru 23.08.2004. u 20:16 - pre 239 meseci
U bre, ccc

Wi tražite program bez weze a Win ima sve što mu treba...

A to se zowe System Information...

woZdra
Popravke, prepravke i pravke

YouTube kanal:
https://www.youtube.com/channel/UCxSBMiROqcdInnr219qMYeg

Instagram stranica:
www.instagram.com/banellones
 
Odgovor na temu

`and

Član broj: 32490
Poruke: 776
*.vdial.verat.net

Sajt: www.bitbyterz.org


Profil

icon Re: Program za merenje vremena provedenog na racunaru 25.08.2004. u 02:08 - pre 239 meseci
Evo jednog u par reda ( nemam sada vremena mozda za vikend napisem nesto pametno ) ! Pisan je u c++ i pokrenite ga iz konzole ( nesto me zezalo oko ovog api-ja pa me mrzelo da komplikujem ) ... pokazuje provedeno vreme u sekundama ...

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

bluesman

Član broj: 4505
Poruke: 1895
*.180.eunet.yu



+1 Profil

icon Re: Program za merenje vremena provedenog na racunaru 25.08.2004. u 02:16 - pre 239 meseci
Postoji jedan ProjectTracker u kojem mozes da definises projekte, pa ti cak racuna koliko vremena provodis na kom projektu. To je dobro za one koji naplacuju na sat. Meni je malo bio smor da stalno prebacujem (on ne zna sta ti radis pa moras rucno da mu prebacis i kazes "sada radim na ovom projektu") pa sam prestao da ga upotrebljavam. Ima dobrih fora, automatski detektuje kada prestanes da radis (recimo odes u klonju) i u vreme ti ne ubacuje tu pauzu (ako neces da ubaci). Moze i automatski da se startuje pa bar ne moras ruicno da ga pokreces.
Goran Pilipović fka bluesman
 
Odgovor na temu

ipacid

Član broj: 198
Poruke: 250
194.106.165.*



+3 Profil

icon Re: Program za merenje vremena provedenog na racunaru 25.08.2004. u 02:47 - pre 239 meseci
Recimo program koji bi merio vreme koje si stvarno proveo radeci nesto, a ne ukljucis winamp i radis nesto deseto po kuci. Nego neku foru sa pokretima misa, ili tastaturom, razumes, npr. ako pomeris misa bar jednom u 7sec. znaci da si tu, tj. da radis nesto.
U znak sećanja, da ne bi zaboravili, ja sam napravio čekić koji svira.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Program za merenje vremena provedenog na racunaru

[ Pregleda: 6939 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.