Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zastoji u interenet konekciji dial up pristupom i pomoc oko toga

[es] :: Windows desktop :: Zastoji u interenet konekciji dial up pristupom i pomoc oko toga

[ Pregleda: 3530 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dr_ginekolog
amir tursunovic
tuzla

Član broj: 32395
Poruke: 61
*.as3.sr.bih.net.ba.



Profil

icon Zastoji u interenet konekciji dial up pristupom i pomoc oko toga19.08.2004. u 13:19 - pre 239 meseci
U zadnje vrijeme mi je skroz spora internet veza koristim dial-up konekciju sa conexant 56 modemom i cesto mi se desi da sporo otvara neke sajtove i taman kad treba da otvori kaze da ne moze pronaci server.I kad ja kliknem refres on ponovo sporo radi ali otvor sajt i to se sve cesce desava.koristim IE v6.0.Imam OS win XP profesional service pack 1 i antivirusni software McAffe v 7.0 kojeg redovno updatujem.Molim za pomoc i sta trebam da uradim?
HVALA!
"NO BRAIN NO PAIN"
 
Odgovor na temu

Binary Mind
11040

Član broj: 28245
Poruke: 13289
*.yubc.net



+3779 Profil

icon Re: Zastoji u interenet konekciji dial up pristupom i pomoc oko toga22.08.2004. u 00:08 - pre 239 meseci
Razloga za ovo moze biti mnogo. Kao prvo proveri koliko je dobro uboden kabl u modem ili u telefonski prikljucak. Moze se desiti da ti je modemski kabl ostecen kao i to da se veza usporila zbog shumova koji su izavani dodavanjem nekog novog uredjaja na telefonsku uticnicu na kojoj je prikljucen modem. Ako svi gore navedeni primeri ne rese problem probaj da instaliras noviji driver za modem. Razloga moze biti jos ali prvo vidi da li je to jedan od ovih.
 
Odgovor na temu

byM4k5

Član broj: 22363
Poruke: 428
*.teol.net



Profil

icon Re: Zastoji u interenet konekciji dial up pristupom i pomoc oko toga24.08.2004. u 01:16 - pre 239 meseci
Da li mozes normalno da update-uje AV pri takvoj vezi? Probaj neki drugi browser, Mozillu ili Firefox.
 
Odgovor na temu

dr_ginekolog
amir tursunovic
tuzla

Član broj: 32395
Poruke: 61
*.as3.sr.bih.net.ba.



Profil

icon Re: Zastoji u interenet konekciji dial up pristupom i pomoc oko toga26.08.2004. u 19:01 - pre 239 meseci
ma probao sam operu i opet isto sta sad da radim opet se ponavlja!!!
"NO BRAIN NO PAIN"
 
Odgovor na temu

dpop
Dragan Đ. Popović
VBD, IT
Brčko distrikt BiH

Član broj: 1879
Poruke: 400
*.teol.net

Jabber: dpop@elitesecurity.org
Sajt: dragon.objectis.net


Profil

icon Re: Zastoji u interenet konekciji dial up pristupom i pomoc oko toga26.08.2004. u 21:07 - pre 239 meseci
Po meni su mogući razlozi :
slaba fizička veza sa puno šuma i modem u donjoj srednjoj klasi .
Probati sa drugim kvalitetnijim modemom i možda ISDN.
Slab protok od strane ISP-a koji je preopterećen i eventualno slabo podešen proxy ako ga ima - da li je to slučaj u toku cijelog dana ?
Probati i sa nekim drugim OS - kako bi se neki Live CD Linux tu ponašao....mnogi se tu prijatno iznenade....
Howdy & Stay tuned to ...ES.. :))
 
Odgovor na temu

dr_ginekolog
amir tursunovic
tuzla

Član broj: 32395
Poruke: 61
*.as54.tz.bih.net.ba.



Profil

icon Re: Zastoji u interenet konekciji dial up pristupom i pomoc oko toga02.09.2004. u 20:43 - pre 239 meseci
Ja jos uvijek imam problem imal ko da pomogne kako jos na neki nacin do veze i modema nije probap sam lapropom i ok je sve ali na ovom pc-ju ne radi uvijek dobro??
"NO BRAIN NO PAIN"
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

Član broj: 21153
Poruke: 5499
*.nat-pool.so.sbb.co.yu



+14 Profil

icon Re: Zastoji u interenet konekciji dial up pristupom i pomoc oko toga02.09.2004. u 21:03 - pre 239 meseci
Pa... Otkud znaš da nije do modema?

Mislim, i sam si rekao - Conexant...

Rockwell je oduvek imao najgore modeme, a ni posle rename-a se nisu popravili.

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Zastoji u interenet konekciji dial up pristupom i pomoc oko toga

[ Pregleda: 3530 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.