Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

NOVO - OZBILJAN SATELITSKI INTERNET

[es] :: ISP :: NOVO - OZBILJAN SATELITSKI INTERNET

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 38343 | Odgovora: 120 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.yubc.net

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: NOVO - OZBILJAN SATELITSKI INTERNET29.09.2004. u 20:35 - pre 238 meseci
Citat:
E sad ti sto pricas da sa 256k mozes da skines i nekoliko terabajta... ja ne znam u koju si skolu ti isao i ko te je ucio da racunas ali neko te je grdno zajebao :)

Hiperbola, prijatelju, hiperbola :)
Poenta je da može neograničeno da vuče link 24/7 i da downloaduje 24/7 bez da mu neko spušta brzinu ili ograničava na bilo koji način, i u principu može da izvuče blizu 100GB mesečno.Da je uzeo paket oid 512K mogao bi teoretski da skida i više od 150GB mesečno jel...e sad druga stvar je što je na zapadu teorija, jako blizu praksi, a kod nas kad neko kaže "teorerski", to je ko da ti je rekao "Okači mačku o rep".Tako da priče korisnika koji je pisao da nigde u svetu ne možeš da skidaš ni blizu 100 GB, nisu tačne.
Citat:
Znaju ci kakav smo narod , malo je onih koji ne bi maximalno iskoriscavali tu mugucnost neogranicenog downloada pa makar skidali i nesto sto im uopste nije potrebno.

Upravo u tome je stvar, ti kao provajder trebaš da mi omogućiš da u svakom trenutku imam garantovanu brzinu, a da li ću ja da skidam nešto što mi treba ili nešto što mi uopšte ne treba, nije tvoj problem.Provajderi koji ne mogu to da ostvare uvode pomenuta ograničenja.Da se razumemo, ima takvih i na zapadu, da ne ispadne kako tamo niko ne uvodi ograničenja i kako je sve cakum pakum, ali su im zato i cene tipa 10-tak dolara za mesec dana, ali barem tamo ima i onih bez ograničenja, jeste da su cene veće od 10 dolara mesečno, ali barem ti daju ono što nude, bez ikakvih ograničenja.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: NOVO - OZBILJAN SATELITSKI INTERNET

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 38343 | Odgovora: 120 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.