Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

E-Bay - Informacije

[es] :: E-Kupovina :: E-Bay - Informacije

[ Pregleda: 2426 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

_SaBBaThAgER_
/etc

Član broj: 25190
Poruke: 120
*.dclient.hispeed.ch

ICQ: 5488


Profil

icon E-Bay - Informacije11.08.2004. u 00:48 - pre 239 meseci
Ovako... Trenutno sam u Shvajcarskoj i hocu da naruchim kachket preko eBay-a Interesuju me sledece stvari:
Kako da se registrujem? (kada se ``registrujem`` i kad posle hocu da naruchim artikal trazi mi nekakav kod koji mi je navodno poslao u emailu... Email stigao, a od koda ni traga ni glasa)
Koji su nachini placanja? Da li postoji mogucnost da se roba plati poshtaru npr... poshto roba stigne ili MORA preko kreditne kartice...
Toliko za sada... Ochekujte druga pitanja chim mi odgovorite na ova... ;))
bio sam mlad i glup
 
Odgovor na temu

roli
Mrdja Dragan
Razvlakac kablova na Freedom wireless
mrezi

Član broj: 3571
Poruke: 2156
*.dip.t-dialin.net

Sajt: www.freedom-wlan.com


Profil

icon Re: E-Bay - Informacije24.08.2004. u 11:01 - pre 239 meseci
U pravu su oni sa Ebay..poslali su ti mailom broj kojim aktiviras svoj nalog...to je jedna opcija a druga je da ti posalju postom pismo sa tim brojem..ja sam kreirao sebi dva naloga na ebay i jednom pismo,drugi put..mail!! Kod placanja imas tamo vec ponudjene opcije koje ti prodavac postavi..da li paypal ili na racun.U Evropi je vise rasprostranjena ona opcija da kad izlicitiras robu onda automatski mozes da vidis broj konta i BLZ (broj racuna banke) od prodavca i platis mu pa ti onda taj salje robu...mada sam ja i dobijao i prije no sto uplatim...sve zavisi s kim ima posla...Moras paziti da na vrijeme placas robu i da je isto tako isporucujes jer ima i ocjenjivanje tamo pa ako dobijes negativne ocjene ...nece niko da radi sa tobom...To ti je po meni najbitnije...da si korektan u poslu!! U USA se vise placa sa paypal-om i to je jos bolja varijanta...prebacis pare sa svog naloga onome kome treba i gotov pos'o.Upises mail adresu i kolicinu para i ...placeno!!Do 400 evra nema provizije!! Postoji jedna ozbiljna za*ebancija kod paypal placanja...moras placati sa IP adrese koja je negdje u nekoj od zemalja clanica paypal-a.Ja sam sad namjerno provjeravao i htio sam drugaru da platim neku robu u Kanadi ali iz Srbije i dobio sam najprije par upozorenja..pa mi je racun blokiran...Da bi odblokirao racun moras im poslati neki dokument da zivis negdje gdje je paypal dostupan.Druga varijanta je da uplatis sam sebi bar 1 cent i odtarabe ti racun!!!

Eto nadam se da sam ti koliko toliko pomogao...ja se vec duze vremena zaEBAYem sa moje dvije tezge na ebay! ..i ima tu jos gomila fazona koje ces vremenom nauciti da bi bio uspjesan i da ne nasjedas na kojekave namjestaljke koje i ja sam obilato koristim Bolje ja njih....no oni mene!!!

Pozdrav!!!
/mrdja
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: E-Bay - Informacije

[ Pregleda: 2426 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.