Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kud se dede kredit

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Kud se dede kredit

[ Pregleda: 1851 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

UroS
uros.net inc. Head manager
yu/sr/bgd

Član broj: 3
Poruke: 1953
*.vdial.verat.net

ICQ: 44960289
Sajt: www.uros.net


+1 Profil

icon Kud se dede kredit05.08.2004. u 19:23 - pre 239 meseci
Juče preko post paid-a prebacim na svoj prepaid 300 dinara i posle toga pošaljem 2 mms-a(sa mog prepaida) za koji su mi uredno skinuli 45 din, zatim downloadujem 2 melodije što bi bilo u najgorem mogućem slučaju 50 kilobajta. Posle toga pošaljem 2 poruke ortaku na 063 broj koji je u crnoj gori i kad sam krenuo da šaljem treću prijavi mi nešto tipa no service. Pogledam kredit kad ono 1.5 din na računu. Telefon je samsung e715 ako ikom znači.

Da li je ovo bag u mreži, telefonu ili nečemu što sam uradio?
Pretpostavljam da kad bih zvao 9863 ništa ne bih mogao da rešim pa ako ima ovde neko iskusniji nek mi slobodno kaže ko mi je ukrao pare...

pozdrav,
one-thousand, three-hundred and thirty-seven.
 
Odgovor na temu

Dejan Krstic

Član broj: 479
Poruke: 2558



+1 Profil

icon Re: Kud se dede kredit05.08.2004. u 21:56 - pre 239 meseci
Jedno pitanje: da li si siguran da ti je kredit legao na racun?

Vec dva dana postoje radovi na mrezi i kreditiranje pre paid-a radi VEOMA otezano. Neki su juce poslali poruku za kreditiranje i ni danas nije realizovan zahtev tako da je veoma bitno da li si proverio da li ti je uopste legao kredit.

A da.... nekima je stizala poruka da ce im kredit biti uvecan ali im ipak kredit nije "legao".

Tako da moze biti da ti je to sto si koristio neki zaostali kredit a da ce onih 300 din tek da legne. A ako nije leglo, u svakom slucaju nemoj ponovo da saljes poruku sa post paid-a jer ce onda kada sistem proradi da bude vise puta prebacen kredit.
 
Odgovor na temu

UroS
uros.net inc. Head manager
yu/sr/bgd

Član broj: 3
Poruke: 1953
*.vdial.verat.net

ICQ: 44960289
Sajt: www.uros.net


+1 Profil

icon Re: Kud se dede kredit06.08.2004. u 14:29 - pre 239 meseci
Kredit je sigurno legao tako da do toga nije. A i pre te dopune sam imao 10 dinara tako da ne bih mogao 2 mmsa da pošaljem.
one-thousand, three-hundred and thirty-seven.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Kud se dede kredit

[ Pregleda: 1851 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.