Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

NOKIA 8210 pitanja

[es] :: GSM - upotreba :: NOKIA 8210 pitanja

[ Pregleda: 4610 | Odgovora: 11 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Bad Habbit
Beograd

Član broj: 1099
Poruke: 1551
*.ptt.yu



Profil

icon NOKIA 8210 pitanja16.02.2002. u 10:47 - pre 269 meseci
Da li neko,ko ima NOKIU 8210 moze da mi kaze sledece stvari:
-Koliko SMS poruka ovaj telefon moze da smesti u svoju memoriju i da li uopste moze ili sve idu na memoriju kartice
-Da li ima PROFILES i da li se mogu editovati
-Koliki joj je SAR
-Da ima GROUP i da li se mogu dodeljivati zvona odredjenim grupama

Molim da informacije daju samo oni koji imaju ovaj telefon ili su sigurni da su tacne.
 
Odgovor na temu

Vlada_85
NS-YU

Član broj: 240
Poruke: 379
*.dial.InfoSky.Net

ICQ: 54292908


Profil

icon Re: NOKIA 8210 pitanja16.02.2002. u 11:20 - pre 269 meseci
Ovaj telefon :
-ima profile i mogu se editovati
-zvona se mogu dodeljivati samo pojedinacnim brojevima (koliko ja znam)
- SAR je 1.26
za internu memoriju nisam siguran- sto se tice poruka, a znam da moze da stane 250 imena u phonebook
[:// Vlada \\:]
 
Odgovor na temu

Darko Prelic

Član broj: 131
Poruke: 760
*.ptt.yu



+5 Profil

icon Re: NOKIA 8210 pitanja16.02.2002. u 12:29 - pre 269 meseci
Ima GROUPS i zvona se mogu dodeljivati grupama,
nema internu memoriju kada su poruke (SMS) u pitanju.

Sve ostalo je Vlada naveo.

Toliko.
I used to be indecisive but now im not so sure.
 
Odgovor na temu

vince

Član broj: 719
Poruke: 96
*.rcub.bg.ac.yu



Profil

icon Re: NOKIA 8210 pitanja16.02.2002. u 13:14 - pre 269 meseci
Da i ja nesto pitam.
Ima li 8210 vibracije i Wap?
Cini mi se da kod nas ima modela koji to imaju i koji nemaju?
 
Odgovor na temu

Vlada_85
NS-YU

Član broj: 240
Poruke: 379
*.dial.InfoSky.Net

ICQ: 54292908


Profil

icon Re: NOKIA 8210 pitanja16.02.2002. u 15:17 - pre 269 meseci
Citat:
vince:
Da i ja nesto pitam.
Ima li 8210 vibracije i Wap?
Cini mi se da kod nas ima modela koji to imaju i koji nemaju?


Vibracije definitivno ima... ne znam za Wap,u katalogu pise da nema, ali ja nesto sumnjam

ako nekoga zanimaju bas detalji kod svakog "mobilnog uredjaja" ja predlazem i moj favorit medju sajtovima, svakako je http://www.telfon.net/telefoni/
[:// Vlada \\:]
 
Odgovor na temu

Darko Prelic

Član broj: 131
Poruke: 760
*.ptt.yu



+5 Profil

icon Re: NOKIA 8210 pitanja16.02.2002. u 15:19 - pre 269 meseci
Citat:
vince:
Ima li 8210 vibracije i Wap?


Vibraciju naravno da ima, a WAP nema koliko se ja sećam. Ipak to je model iz '99 godine.

8210 Features.

Pozdrav, Darko.
I used to be indecisive but now im not so sure.
 
Odgovor na temu

Bad Habbit
Beograd

Član broj: 1099
Poruke: 1551
*.ptt.yu



Profil

icon Re: NOKIA 8210 pitanja16.02.2002. u 18:27 - pre 269 meseci
Nokia 8210 NSM-3NX /1.26
Nokia 8210 European 0.72 /0.47

Sta je ovde sta?
 
Odgovor na temu

Bad Habbit
Beograd

Član broj: 1099
Poruke: 1551
*.ptt.yu



Profil

icon Re: NOKIA 8210 pitanja18.02.2002. u 10:23 - pre 269 meseci
Da pojasnim,radi se o SAR vrednostima ali za kako i sami vidite neka dva modela.Da li neko zna u cemu je razlika i koji od ova dva modela se kod nas prodaje,pretpostavljam european posto ovaj drugi nemam pojma sta znaci.Ajde vodnice ovo su podatci sa tvog sajta pa da cujem o cemu je rec.

Nego kad smo vec kod ovog telefona ajde neka mi svi koji ste imali nekog kontakta sa ovim telefonom ispricaju sve o njemu,sta im se svidelo a sta ne,znaci ne tehnicke karakteristike posto sam to vec nasao.
 
Odgovor na temu

Darko Prelic

Član broj: 131
Poruke: 760
*.ptt.yu



+5 Profil

icon Re: NOKIA 8210 pitanja18.02.2002. u 13:29 - pre 269 meseci
Ne znam stvarno šta mogu da ti kažem o njemu. Pristojan signal, baterija OK,...

Mogu samo da ga hvalim, a jedino loše iskustvo koje je bilo u kontinuitetu je upravo ta gumica pored displeja. Čudo kakve probleme pravi ;o) ludeo sam zbog toga, to je ujedno i osnovni razlog zašto sam ga promenio. Naravno da će neko reći zašto nisi promenio gumicu? Pa činio sam to nekih 4-5 puta sigurno, ali opet, posle određenog vremena ista priča. Mada mislim da je imalo i dosta veze sa maskicom ( maskicama ), pošto samo prva ( default ) je bila orginal, i onda nakon što sam nju jako fino izgrebao ;o) počeo sam sa testiranjem Tursko-Kineske veze kada su maskice u pitanju ;o) Mada ne mogu da kažem da nisam imao problema i sa orginal maskicom, jednostavno ta gumica je bug 8210 i to stoji.

Naravno, tu su opet i tasteri koji "ponekad" mogu da iznerviraju, jer ako imaš "ćevape" ;o) teško ćeš kontrolisati karaktere svog SMS-a, ali opet imamo i svetlu stranu tih tastera: Kada okrećeš nekog, uvek pogrešiš broj, onda stičeš nova poznanstva, prijateljstva... ;o) Eto to je recimo druga "sitnica" koja mi se ne dopada na tom modelu, ali ona nije od neke preterane važnosti, kao ova DAMN! ;o) gumica. Što se tasterčića tiče, navikneš se, kasnije kada uzmeš neki drugi fon stalno vadiš čačkalicu iz džepa kada treba nekoga da okreneš, onako iz navike... ;o)))) Kiddin' ;o)

Ne znam šta bi još mogao da ti napišem vezano za ovaj model, osim da verovatno što i sam znaš da je ovo jedan osetljiv telefon, koji će sigurno zadovoljiti potrebe kada je "normalno" korišćenje mobilnog telefona u pitanju.

I na kraju, možda malo subjektivno, ali... ovaj model će zauvek imati moju preporuku. A tebe ako nešto posebno interesuje, pitaj, rado ću ti odgovoriti. Toliko.

Pozdrav, Darko. ostvarivanje telefonskih poziv
I used to be indecisive but now im not so sure.
 
Odgovor na temu

Bad Habbit
Beograd

Član broj: 1099
Poruke: 1551
*.ptt.yu



Profil

icon Re: NOKIA 8210 pitanja18.02.2002. u 18:27 - pre 269 meseci
Znaci ako sam dobro shvatio prva vrednost je za modele koji rade na americkim frekfencama od 1900 Mhz i tu je zracenje za ovaj model mnogo vece.Kod nas u Evropi ovaj model ima vrednosti za SAR kao sto su i navedene i to european znaci da je to model koji radi na 900/1800 Mhz?Znaci ovde je bezbedno kupiti telefon zbog zracenja?

Telefon mi nisu nasli,tako da mozes da pocnes da slavis sto si bio u pravuMedjutim ja i dalje ostajem pri svojoj izjavi da mi je bolje da dam pisljivih 300 dinara i da imam bar neku sansu da ce mi telefon biti vracen nego da drzim 300 dinara u dzepu i da pricam kako to nevalja.Jos jednom ponavaljam da su mom drugu nasli isti ti ljudi telefon tako da nije prica.Inace radi se o istim ljudima koje si ti spominjao http://www.elitesecurity.org/tema.php?TopicID=6383
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - upotreba :: NOKIA 8210 pitanja

[ Pregleda: 4610 | Odgovora: 11 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.