Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zamena modema na moj nacin - obavezno procitati :-)

elitemadzone.org :: MadZone :: Zamena modema na moj nacin - obavezno procitati :-)

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8720 | Odgovora: 36 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Zamena modema na moj nacin - obavezno procitati :-)29.07.2004. u 00:13 - pre 240 meseci
Evo dogadjaja iz zivota jednog hardverasa, i to u poeziji. Pesma je deo duze prepiske sa devojkom koja place iz nepoznatih razloga, ali se ispostavilo da je zanimljiva i za siru javnost. Pisano je (skoro) realtime, pa ne zamerite na eventualnim greskama:


Za devojku koja place,
da ispricam svoje muke,
sigurno ce da se smeje,
zbog nevolja nase struke.

Lepo mene su ucili
servis ti je radno mesto!
Znam u pravu da su bili,
al' zeznem se eto cesto.

Gde god da sam dosao,
muskaraca nema tamo,
devojke i mlade zene,
docekuju mene samo!

Nisu lose sve te zene,
i ljubazne su do neba,
kafu nose i pitaju
da li jos sta meni treba.

majstoru te sve bi dale
takva je ta zenska sorta,
kafa, pivo, vinjak, loza,
rakija, kolaci, torta...

tako dodjoh ja kod jedne
da zaradim malo love
htedoh da zamenim modem
pa pocupah sve kablove...

Al' znas djavo da ne drema
telefon je is'o kroz to
ne videh da signala nema,
bez linije da je ost'o.

Al da veci budu jadi
muz sa posla zove kuci
"sa majstorom sta li radi"
"ubicu ih", sve je ljuci.

Misli lete mladoj zeni
"zasto li se sad ne javlja"
misli svasta i o meni
"kakav li joj hard sad stavlja"

Ne zvoni nam telefon
bez kabla to i ne moze,
taksi hvata, s' posla krece
sta ce biti mili boze?

Na vratima toga stana,
mafijaska faca neka,
veoma je zadihana
pravi grmalj od coveka.

"Sto s'iskljucio telefon",
dreknu on kao iz topa.
Za svoj zivot se zabrinuh
bice posla tu za popa.

"Nije ono sto ti mislis",
uh tad besa njegovoga,
uzalud me ona brani,
pogiboh na pravdi boga.

Kaze sad ce da proveri
Odvede je on u sobu
doslo vreme da se bezi
kakvu li sad pravi probu?

Otis'o sam bez naplate
ne pokupih cak ni alat!
'bem ti ja takav pos'o...
i musterije... i zanat...!

Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

techgirl
techgirl

techgirl
Član broj: 4695
Poruke: 114
195.178.35.*

Jabber: techgirl@elitesecurity.org
Sajt: air-manx.net


Profil

icon Re: Zamena modema na moj nacin - obavezno procitati :-)29.07.2004. u 00:20 - pre 240 meseci
al` ce ovo da leti sa foruma ))))

Nit je hard nit su gavranovi
nego moja dusa place
zarad drugih stvari
YO-YO-MAN x2

U prozoru error nema
Ce-De reze, modem radi
procesor je jak ustvari
YO-Yo x2


Nit je nebo-da je list artije
Nit je gora-da su kalemovi
Nit je more-sto je crno
Pa da pisem tri godine dana,
ne bih mojih ispisala jada...
YE-E-HEE-HEEEEEEE (dugo)
AA-HAA-HAAAAAAAAA
pa onda:

YO-YO
leba nosim a gladna sam
vodu gazim a zedna sam

A-YE
ja se mlada na put spremam
druge dvore dvorovati
ali puta ja ne vidim
meni Crno Sunce sija

a i:

A-YE
Nadznjeva se momak i devojka
Momak naznje 23 snopa
A devojka 24...... :/

Nije hard nisu gavranovi....

zarad drugih stvari
YO-YO-YO-MAAAAAN x3
 
Odgovor na temu

techgirl
techgirl

techgirl
Član broj: 4695
Poruke: 114
195.178.35.*

Jabber: techgirl@elitesecurity.org
Sajt: air-manx.net


Profil

icon Re: Zamena modema na moj nacin - obavezno procitati :-)29.07.2004. u 00:35 - pre 240 meseci
a ovo bese to plakanje iz jos uvek nepoznatih razloga

ja ti na prag necu doci
jer su meni suzne oci
bol se skuplja sve jace
a kad plane dusa place
a to zvuci ovako:
tanan ta-tanan ta-tanan-tantanana X 2
SIM - FO - NI OF DISTRAKSNNNNNNNNNNNN
KSNNNNNNNNNNNN
 
Odgovor na temu

techgirl
techgirl

techgirl
Član broj: 4695
Poruke: 114
195.178.35.*

Jabber: techgirl@elitesecurity.org
Sajt: air-manx.net


Profil

icon Re: Zamena modema na moj nacin - obavezno procitati :-)29.07.2004. u 01:53 - pre 240 meseci
Da bude jasnije pesme su nastale u cilju poboljsanja komunikacije...tj. da se umesto suvoparnog dopisivanja koristi nesto drugaciji jezik a plakanje se odnosi na moje muke na koje cesto nailazim obzirom da sam ~nisam musko~ a hardware se obicno smatra muskim poslom.
Tesko je ugoditi onima kojima se radi pogotovu ako ih se posecuje te je najbolje uzeti masinu doneti kuci i na miru je uraditi.
 
Odgovor na temu

roli
Mrdja Dragan
Razvlakac kablova na Freedom wireless
mrezi

roli
Član broj: 3571
Poruke: 2156
212.200.107.*

Sajt: www.freedom-wlan.com


Profil

icon Re: Zamena modema na moj nacin - obavezno procitati :-)29.07.2004. u 09:18 - pre 240 meseci




Pozdrav!
 
Odgovor na temu

Bojan Basic
Novi Sad

Bojan Basic
SuperModerator
Član broj: 6578
Poruke: 3996
*.smin.sezampro.yu.

Jabber: bojan_basic@elitesecurity.org
ICQ: 305820253


+605 Profil

icon Re: Zamena modema na moj nacin - obavezno procitati :-)29.07.2004. u 12:24 - pre 240 meseci
Ej, pctel, koliko tražiš za ovo tvoje, iskomponovaću ja muziku i da vidiš kako će pare da kaplju?
Ljubičice crvena, što si plava kô zelena trava.
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Zamena modema na moj nacin - obavezno procitati :-)29.07.2004. u 22:41 - pre 240 meseci
cekaj da pitam Marinu Tucakovic koliko ona uzima
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

sasa022

Član broj: 15151
Poruke: 4501



+361 Profil

icon Re: Zamena modema na moj nacin - obavezno procitati :-)30.07.2004. u 01:23 - pre 240 meseci
Prica o Đuri Tastaturi

Znatel' pricu o Đuri Tastaturi
Meni su je poslali na mejlu
Kažu da je brzo pis'o
Nije mrd'o, nije dis'o
Diskutanta takvog više nema... (pripalim)

Otac mu je bio loš softveraš
Hranio je Đurekana jedinca
Mati mu je bila crna
Hitra kao šumska srna
Crna beše boja njenog lica... (uzdah)

Imao je nekol'ko pi-sija
Jedan leptop u veceu da se nade
Internet je zajahao
Kad je treb'o nije stao
Bez tog cuda živet' nije znao... (psovka)

Surfao je bez prestanka
Nema noci, nema danka
A da nije isheklao koju
Surfao je, braco draga
od nemila do nedraga
Isurfao Đuro pamet svoju
Miša im'o, macku im'o nije... (šta ceš)

Voleo je lepu al' kompjuterles
Uz'o bi je samo da je znao
Voleš jednom na tom svetu
Dal' na javi il' na netu
To ne bira hardver nego srce... (oh)

Sve se nad'o da ce ljubav minut'
Zanavek je otiš'o iz grada
Venc'o facu s diskusije
Neku Miru iz Cuprije
Uživo je nikad vid'o nije... (druga cigara)

Surfao je sa poletom
Jedrio je sajber svetom
Trošio je brzo bajt do bajta
Surfao je gore dole
Mislio da svi ga vole
Nema toga bogovetnog sajta
Gde se Đura nije pojavljiv'o... (mrva optimizma)

Navuk'o se nije prošlo mnogo
Dušu svoju majkrosoftu je prod'o
Napusti ga cak i Mira
Našla ruku da je dira
Našla dripca da je formatira... (e, jebiga)

Mlad je kažu bio i kad je rikn'o
Sred riplaja nekom diskutantu
Enter dugme zakazalo
Monitorce posustalo
Al' još pamte njegov zadnji topik:

"Džaba bilo braco draga
Od nemila do nedraga
Džaba bilo chatova, dugmica...
Džaba dobre tastature
Džaba sajber avanture
Džaba bilo erotskih filmica...
Kada nisam s onom koju jojim
Kada nisam s onom koju jojim
KADA NISAM S ONOM KOJU JOJIM
KADA NISAM S ONOM KOJU JOJIM..." (eheej)

Znatel' pricu o Đuri Tastaturi
Meni su je poslali na mejlu
Diskutanti slicni njemu
Kada razmisle o svemu
Kažu da je bio...
U problemu... (uzdah drugi)

 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Zamena modema na moj nacin - obavezno procitati :-)03.08.2004. u 00:04 - pre 240 meseci
Hmmm...
Kad bolje pogledam, iz ove dve pesme se vidi da hardverase i softverase muce potpuno drugacije muke. Evo, da uzmemo primer problema sa zenama... Problemi koji muce softverasa su emotivne prirode, znaci softverski:

Citat:

Voleo je lepu al' kompjuterles
...
Sve se nad'o da ce ljubav minut


Sa druge strane, vidimo da hardveras zeni kao pojavi pristupa cisto hardverski, znaci bez ikakvih softverskih emocija i slicnih zavrzlama. Problemi koji muce hardverasa je kako konzumirati sve to sto bi zene htele da im daju (mislim na svo to pice izmedju ostalog). Nije to uopste lako, dug je radni dan, jedna, druga, treca.... treba imati kvalitetan, izdrzljiv hardver jakih performansi koji nece posustati posle svih tih piva, rakija...

Citat:

majstoru te sve bi dale
takva je ta zenska sorta,
kafa, pivo, vinjak, loza,
rakija, kolaci, torta...


techgirl, kakva su tvoja iskustva sa hardverasima i softverasima, jesi li ti primetila neku razliku?
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

Bojan Basic
Novi Sad

Bojan Basic
SuperModerator
Član broj: 6578
Poruke: 3996
*.smin.sezampro.yu.

Jabber: bojan_basic@elitesecurity.org
ICQ: 305820253


+605 Profil

icon Re: Zamena modema na moj nacin - obavezno procitati :-)03.08.2004. u 02:28 - pre 240 meseci
E moj pctel, samo nemoj da se ženiš kompjuterašicom, to ti je moj savet. U suprotnom će ubrzo da uslede ovakva pisma od strane tvoje drage:

Poštovana gospodo iz tehničke podrške,
Prošle godine, izvršila sam upgrade sa Dečka 5.0 na Muža 1.0. Nažalost, novi program veoma loše radi. Nekompatibilan je sa knjigovodstvenim softverom, pa je ograničio pristup aplikacijama Garderoba 12.2, Cveće 9.0 i Nakit 23K koje su savršeno funkcionisale pod Dečkom 5.0. Uz to, Muž 1.0 je deinstalirao mnoge programe kao što su: Večernji izlazak 7.5, Putovanja 2.3 i Sex 6.1, a onda je instalirao nove, nepoželjne programe kao što su Poker 1.3, Subotnji fudbal 5.0, Golf 2.4 i Nered svuda 2001. Razgovor 8.0 više ne funkcioniše, a pokušaj njegovog pokretanja ruši sistem. Ni pod kojim uslovima Muž 1.0 ne izvršava Promenu Pelena 14.1 ili Spremanje stana 2.6.
Pokusala sam da problem rešim patch-om Zvocanje 5.3, ali ovaj višenamenski uslužni program ima ograničeno dejstvo. Molim Vas da mi pomognete.

Odgovor službe tehničke podrške:

Ovo je čest problem na koji se korisnice žale i on nastaje usled zablude. Mnoge vrše upgrade sa Dečka 5.0 na Muža 1.0 ne znajući da je Dečko 5.0 paket za zabavu, dok je Muž 1.0 operativni sistem projektovan tako da izvršava što manji broj aplikacija. Novi programski fajlovi mogu se instalirati samo jednom godišnje, pošto Muž 1.0 ima veoma ograničenu memoriju. Zato razmislite o kupovini dodatnog softvera za poboljšanje performansi; preporučujem Toplu hranu 3.0, Sexy rublje 1.1 i, naročito, Strpljenje 10.1. Kada se koriste zajedno, ovi programi će učiniti da Muž 1.0 razvije karakteristike kao sto su Opravke po kući 2.5, Maženje XP i Najbolji prijatelj 7.6. Savetujemo da NI PO KOJU CENU ne instalirate program Tašta 1.0 - ta aplikacija nije podržana i ubacice Muža 1.0 u petlju, u kojoj ce se izvršavati samo Pecanje 9.4 i Lov 5.2, sve dok konačno ne upadne u program Pivo 6.0, koji izaziva geneisanje fajlova Pivski Stomak 9.1 i Hrkanje XP, koji se veoma teško brišu.


Ljubičice crvena, što si plava kô zelena trava.
 
Odgovor na temu

techgirl
techgirl

techgirl
Član broj: 4695
Poruke: 114
195.178.35.*

Jabber: techgirl@elitesecurity.org
Sajt: air-manx.net


Profil

icon Re: Zamena modema na moj nacin - obavezno procitati :-)03.08.2004. u 02:45 - pre 240 meseci
Pazi ovako...razlike su svakako velike..a ja cu probati da malo produbim ovu tematiku...te ne zamerite na duzini.
E sad mogu na to da gledam iz dva ugla
kao prijemnik
i kao predajnik....vibracija gore navedenih..
Sa gledista prijemnika softverasi jesu fini ali im misli daleko vise lutaju te izgube smisao za gde su posli...sta su ono hteli...njihov mozak je tako konstruisan, hocu reci fiziologija mozga je daleko drugacija od npr. mozga jednog hardverasa.
To cak moze ici i u samozaborav i vantelesno iskustvo jednog softverasa...kad se on uzdigne i izadje iz samog sebe poput jogi letaca.Njihovo najvece zadovoljstvo samo ime kaze jeste softver i za vecinu drugih stvari tu ni nema mesta a kako bi i bilo...opste je poznato da je umni rad taj koji trosi resurse daleko vise od bilo kog fizickog. Softverasi su ljudi koji se bave daleko imaginarnijim stvarima te se i njihov nacin zivota postepeno menja i krece nekim nama manje poznatim imaginarnim putevima. Nazalost tu onda nastaju razni problemi...pocev od problema u komunikaciji do prilicnog pada libida. Problem komunikacije moze otici i do potpunog gubitka interesa za ovozemaljske radosti i nemustosti...softveras polako pocinje sve vise da cuti a zasto bi i govorio kad sam sebe najbolje razume. Pad libida vodi gubitku interesa za konzumiranjem hrane i pica i potpuno odsustvo sexualne zelje. Naravno da to nije u potpunosti pravilo....molim da se ne shvati bukvalno samo taj libido koji je uspavan ukoliko se pukim slucajem naprasno probudi moze biti toliko silovit da je to zapanjujuce...a to je zbog dugotrajnog potiranja istog. Onda je najbolje cuvati se softverasa jer njihova razbudjena masta u "tehnikoloru" moze da zbuni i najliberalnije. Da se vratimo na stil istih...on je najcesce odmeren, jednostavnih linija, cist...(najcesce su to kosulje ili majce sa manjom kragnom i retko kad nekakve stajlish moderne pantalone, isto vazi i za obucu) za razliku od hardverskog stila koji naginje sportskom duhu ali o tome kasnije. Softverase odlikuje daleko veca ozbiljnost i analiticnost kao rezultat. Fizionomija moze da se promeni usled tolike posvecenosti ali svakako da to nije pravilo.Oci poprimaju ludacki sjaj a lica postaju umorna...tela su opustena...kicma kriva. Oni se na prvi pogled doimaju stidljivo i mirno inace ali to uopste nije istina da se razumemo...Jer, njihov mozak je minsko polje. Softverasi su divni manje prakticni ljudi i treba da im zahvalimo na onome sto oni prave sa potpunom posvecenoscu....a mi ne znamo.
Moram da naglasim isto tako da se problemi i hardverasa i sofverasa preplicu pa kako i ne... te cesto mozemo naici i na neku mesovitu kategoriju ljudi koji se bave i jednim i drugim jer tako ovde mora...i ta kategorija je i najcesca.
E sad hardverasi su definitivno glasniji i njihov nastup retko kad odlikuje takt ali to je samo glumatanje, nemojte da vas to odvrati od njih...oni su mozda cak i stidljiviji u iznosenju svojih inicijativa od jednog softverasa.Posto vole opipljive stvari naravno da to prenose u potpunosti u sve sfere zivota, njihove zelje su konkretnije, jednostavnije, tako da mozda i pre dodju do onoga sto hoce jer oni nemaju vremena za gubljenje. Komunikativnost je neophodna u tom poslu kao i puno vremena koga naravno nema... i strpljivosti. Radoznalost je ono sto je pogon za iste i prvo sto mozete cuti od istog ako ga sretnete..."bas moram da probam ovu plocu", "e jesi video-la sta je novo izaslo"? " e znas kako me ona masina namucila...aj` pogodi sta je bilo...?!"etc...Pa da, za vecinu ovo nimalo nije zanimljivo ako gledaju sa strane, te se opasno smore...pa posmatraci ipak odluce da aktere ostave u svom zaru inovacija...Hardverasi jako i zivahno vole suprotni pol ali zbog velikog umora, zurbe i nedostatka vremena cesto ostaju kratki a i ko ce da slusa jos o mbd ili grafickim kartama...Apetiti su im veliki (neizostavno pivo i ostala pica, hrana za razliku od softverasa koji radije rabe bezalkoholna pica)...hod im je cesto ubrazan a ako i nije onda prilicno opruzen...Ne daju pet para kako izgledaju jer ima nesto vise od svega toga...a to se zove napraviti "zver"...Stil je naravno prilagodjen nacinu zivota te su oni najcesce opusteno obuceni onako sporty bas hocu reci "bas me briga stil" sem ako izuzmemo generalne distributere koji moraju drzati do sebe te ih mozete videti i u japi fazonu-sto je kao sto znate potrebno ukoliko hocete da prodate nesto bas skupo. Duzim posmatranjem zakljucila sam da su hardverasi naklonjeniji ipak manje dusevnoj muzici za razliku od softverasa.
Najveci problem hardverasa je vreme. Vrline su....da su vesti i domisljati u resavanju prakticnih problema. Sve u svemu isto mnogo dragi ljudi kao i softverasi.
Ako pogledate njihove ruke i razigran pogled shvaticete zasto se osecate lakse ako je nesto otislo a vi u beskrajnoj panici....To ce vas umiriti definitivno.
Ovu priliku koristim da zamolim ljude koji imaju problema sa svojim hardverom i pozovu iste radi servisa da sto manje pricaju jer ce njihova masina biti brze popravljena i da ne panice. Najbolje ostaviti hardverasa nasamo sa masinom jer on tako najbolje razgovara sa njom i to mu je bez obzira koliki problem bio najvece zadovoljstvo. RILEKSSS :)
I na kraju mada o ovome moze puno toga da se napise nepobitna je cinjenica da postoji simbioticki odnos izmedju softverasa i hardverasa...tako da je sve teze klasifikovati ponaosob njihove probleme.
Ovo je proisteklo iz posmatranja prosecnog uzorka i jedne i druge populacije.
 
Odgovor na temu

techgirl
techgirl

techgirl
Član broj: 4695
Poruke: 114
195.178.35.*

Jabber: techgirl@elitesecurity.org
Sajt: air-manx.net


Profil

icon Re: Zamena modema na moj nacin - obavezno procitati :-)03.08.2004. u 03:45 - pre 240 meseci
Prava kompjuterasica u zivotu ne bi sebi dozvolila onako losh upgrade...
Eto ja to sebi ne bih nikad tako uradila a ni ti navedeni softverski paketi meni bar... nisu uopste interesantni....
Obrazlozenje:
Kao prvo taj upgrade sa Decko5.0 nije preporucljiv jer je taj sistem nestabilan i pun BUGs..
ne postoji nijedan pack a ni security patch za isti...
uostalom ako se pokaze potreba za istim postoji u live verziji...
najbolje odmah instalirati OS Muz 3.0-4.0...programi za knjigovodstvo su ionako dosadni a navedene aplikacije sa koje se koristi su po mom misljenju zastarele...te takva aplikacija nije potrebna...
OS Muz X.0 ne moze instalirati niti aninstalirati aplikacije jer je on samo OS...ali svakako da bih zadrzala aplikaciju Nered Svuda ali verziju 2010, to je zabavno :))) sto iskljucuje potrebu za aplikacijom Spremanje Stana X.X...
Mozda ipak ne bi trebalo generalizovati...?!
A?
;)
 
Odgovor na temu

Goran Mijailovic

Član broj: 12684
Poruke: 6907



+437 Profil

icon Re: Zamena modema na moj nacin - obavezno procitati :-)03.08.2004. u 09:31 - pre 240 meseci
Citat:
Najbolje ostaviti hardverasa nasamo sa masinom...

Zlatne reči, zlatne reči...
 
Odgovor na temu

Goran Mijailovic

Član broj: 12684
Poruke: 6907



+437 Profil

icon Re: Zamena modema na moj nacin - obavezno procitati :-)03.08.2004. u 09:38 - pre 240 meseci
Citat:
Ovu priliku koristim da zamolim ljude koji imaju problema sa svojim hardverom i pozovu iste radi servisa da sto manje pricaju jer ce njihova masina biti brze popravljena i da ne panice.

Kažem ja svaka ti je na mestu...
 
Odgovor na temu

neo01
BG

Član broj: 28764
Poruke: 564
*.yu
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: Zamena modema na moj nacin - obavezno procitati :-)03.08.2004. u 10:16 - pre 240 meseci
Citat:


techgirl:

Ovu priliku koristim da zamolim ljude koji imaju problema sa svojim
hardverom i pozovu iste radi servisa da sto manje pricaju jer ce
njihova masina biti brze popravljena i da ne panice. Najbolje ostaviti
hardverasa nasamo sa masinom jer on tako najbolje razgovara sa njom i
to mu je bez obzira koliki problem bio najvece zadovoljstvo. RILEKSSS
:)



I ne samo da ce im masina brze biti popravljena, nego ce mozda cak i
jeftinije da prodju, pogotovo ako se dogovorimo da radimo na satnicu -
a onda se naplacuje svo vreme / cak i to koje su ti odugovlacili
(skoro beskrajnim) postavljanjem potpitanja...
Welcome to the real (binary) world, neo(01)...
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Zamena modema na moj nacin - obavezno procitati :-)03.08.2004. u 14:00 - pre 240 meseci
Citat:
a onda se naplacuje svo vreme / cak i to koje su ti odugovlacili
(skoro beskrajnim) postavljanjem potpitanja...

Da, ali moze i drugacije, evo cenovnika koji se ja pripremam da objavim:

1. normalalni sat rada (ostavis racunar i dodjes sutra) 10 EUR-a
2. hitni sat rada (gotovo danas) 15 EUR-a
3. posmatracki sat rada (ako sedis i posmatras) 20 EUR-a
4. pomocni sat rada (ako zelis da pomazes) 25 EUR-a
5. popravni sat rada (ako si vec sam popravljao) 30 EUR-a
6. terenski sat rada (za zene koje imaju opasnog muza) 35 EUR-a
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

neo01
BG

Član broj: 28764
Poruke: 564
*.yu
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: Zamena modema na moj nacin - obavezno procitati :-)03.08.2004. u 18:32 - pre 240 meseci
:-))) DOBRO SI ME NASMEJAO, A NAJJACA JE STAVKA BROJ 6! :-))))))
Welcome to the real (binary) world, neo(01)...
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Zamena modema na moj nacin - obavezno procitati :-)03.08.2004. u 20:57 - pre 240 meseci
Citat:
NAJJACA JE STAVKA BROJ 6!

Da, sve obicno pocne ovako:


Tu na mestu gde treba raditi je uvek neki krevet... sto je za ljubomornog muza sumnjiva koincidencija...
a kad muz dodje, majstor bezi pod sto:

Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

neo01
BG

Član broj: 28764
Poruke: 564
*.yu
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: Zamena modema na moj nacin - obavezno procitati :-)03.08.2004. u 21:09 - pre 240 meseci
:-))) Mozda cak pored 6-te stavke, treba da se doda i neka dodatna
kinta npr. 15 evra kao polisa osiguranja, jer ko zna sta doticni -
ljubomorni muz moze sve da ti uradi. U stvari - ovako dolazimo do
cifre od 50 evra, a da muz ne bi pomislio "a znam ja sta se stvarno
dobija za 50 evra / sat, i to jos kad 'majstor' dodje u kuci" onda je
mozda bolje da ova polisa bude neka simbolicna cifra, tipa 5 evra...
:-)
Welcome to the real (binary) world, neo(01)...
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Zamena modema na moj nacin - obavezno procitati :-)03.08.2004. u 21:24 - pre 240 meseci
Pa ja sam tu polisu vec uracunao u cenu od 35 EUR-a, terenski rad nije ovako skup sto ja ne volim da saradjujem sa zenama, vec naprotiv, da bi se pokrili rizici takvog rada.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Zamena modema na moj nacin - obavezno procitati :-)

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8720 | Odgovora: 36 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.