Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ima li nade da i Linux dobije DB-based fajlsistem: Ipak ga ima:)

[es] :: Advocacy :: Ima li nade da i Linux dobije DB-based fajlsistem: Ipak ga ima:)

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5915 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

Član broj: 2954
Poruke: 3859
212.200.97.*

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: Ima li nade da i Linux dobije DB-based fajlsistem: Ipak ga ima:)09.08.2004. u 21:33 - pre 240 meseci
Leeeleee Dinke, pa koji te to optuzi za izvrtanje cinjenica, ja rekoh da je Linux dobio DB FS, pa zar moras ti kao Linuxovac da mi protivurecis Ja hteo da se malo windowci napale, a ti meni tako, pa sto me ne podrzis malo
 
Odgovor na temu

axez

Član broj: 1021
Poruke: 1388
*.nat-pool.nsad.sbb.co.yu



Profil

icon Re: Ima li nade da i Linux dobije DB-based fajlsistem: Ipak ga ima:)09.08.2004. u 21:52 - pre 240 meseci
E bas, Dinke u cosak pola sata da se stidis.
 
Odgovor na temu

dinke
Dragan Dinić
General Manager / Lampix.net
Beograd

Član broj: 933
Poruke: 1008
*.nat-pool.kg.sbb.co.yu

Sajt: www.dinke.net


+2 Profil

icon Re: Ima li nade da i Linux dobije DB-based fajlsistem: Ipak ga ima:)09.08.2004. u 22:14 - pre 240 meseci
Nema potrebe da ih "pališ" izmišljotinama kada imaš tako puno pravih i istinskih argumenata. Uostalom autori opisa za WinFS:
Citat:
"WinFS" is the code name for the next generation storage platform in Windows "Longhorn." Taking advantage of database technologies, Microsoft is advancing the file system into an integrated store for file data, relational data, and XML data. Windows users will have intuitive new ways to find, relate, and act on their information, regardless of what application creates the data. Also, "WinFS" will have built-in support for multi-master data synchronization across other Longhorn machines and other data sources. The platform supports rich managed Longhorn APIs as well as Win32 APIs.

su očigledno familijarni sa Bullshit generatororom :))

Baš bih voleo da vidim kako taj monstrum od file sistema radi u praksi, pogotovo imajući u vidu koliko indexovanje na ntfs-u realno usporava sistem.




 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.info-net.co.yu

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Ima li nade da i Linux dobije DB-based fajlsistem: Ipak ga ima:)09.08.2004. u 22:47 - pre 240 meseci
Da dodamo jos: i koliko je search funkcija u Win spora (kad se tekst pretrazuje)
Probajte da grepujete isto gnu grepom pod linuxom na istoj particiji! Pre nekoliko god sam napisao mali grep za dos koji je bio bar par puta brzi od Win98 find funkcije (a da ne spominjem da find na WinXP sporiji!)

Bitno da su dodali ono kuciste koje mase repom! :-D
 
Odgovor na temu

Dragi Tata
Malo ispod Kanade

Član broj: 1958
Poruke: 3906
*.bos.east.verizon.net



+6 Profil

icon Re: Ima li nade da i Linux dobije DB-based fajlsistem: Ipak ga ima:)09.08.2004. u 23:09 - pre 240 meseci
Siguran sam da si razbio taj grep, Boki. Da je pravde, sad bi ti B.G. ponudio posao u MS-u, a ti bi ga naravno odbio iz principa.
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.info-net.co.yu

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Ima li nade da i Linux dobije DB-based fajlsistem: Ipak ga ima:)09.08.2004. u 23:17 - pre 240 meseci
Vidi, i mene je zacudilo da je bio brzi, ali je bilo tako... GNU grep mozete da isprobate...
 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Ima li nade da i Linux dobije DB-based fajlsistem: Ipak ga ima:)

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5915 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.