Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Specijalisticke studije na FON - upravljanje MSP. Ima li neko iskustvo sa ovime?

[es] :: Vodič za učenje :: Specijalisticke studije na FON - upravljanje MSP. Ima li neko iskustvo sa ovime?

[ Pregleda: 4223 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Vladeta
Vladeta Marinkovic
Beograd

Član broj: 30168
Poruke: 4
*.202.eunet.yu



Profil

icon Specijalisticke studije na FON - upravljanje MSP. Ima li neko iskustvo sa ovime?14.07.2004. u 12:46 - pre 240 meseci
Zavrsio sam ETF, a sad me drug nagovara da upisemo Specijalisticke studije na FON-u o upravljanju malim i srednjim preduzecima.
Da li je neko imao iskustva sa ovime, ili zna nekoga. Interesuje me vredi li to chemu (tj 600Eur i 2 semestra zivota).
 
Odgovor na temu

markom
Marko Milivojević
Network Engineer
Google
Mountain View

Član broj: 18427
Poruke: 4227
*.lina.net

Sajt: https://markom.rs


+16 Profil

icon Re: Specijalisticke studije na FON - upravljanje MSP. Ima li neko iskustvo sa ovime?14.07.2004. u 12:57 - pre 240 meseci
Kad malo bolje razmisliš, €600 i godinu dana nisu ništa, zar ne? Ako je to na FON-u ekvivalent MBA, zašto da ne? Niko od znanja nije stradao...

Marko.
 
Odgovor na temu

marinalazarevic
Beograd

Član broj: 35236
Poruke: 1
*.jugopetrol.co.yu



Profil

icon Re: Specijalisticke studije na FON - upravljanje MSP. Ima li neko iskustvo sa ovime?22.09.2004. u 10:39 - pre 238 meseci
Slučajno sam videla ovu poruku tražeći nešto materijala za spremanje ispita na smeru koji pominjete čiji sam polaznik bila prošle godine. Prvo, pitanje je sta ti želiš i očekuješ i kakve planove imaš sa sobom? Ja sam lično završila filološki fakultet ali sam uvidela da mi je radi stvaranja konkurentske prednosti na ovom (i bilo kom drugom) tržištu potrebno i ekonomskog znanja. Imam interesovanja (i nesto iskustva) u otvaranju i konsaltingu u oblasti malih i srendjih preduzeća pa sam na ovom smeru videla dobru šansu. Za sada postoje specijalističke studije a od ove godine trebalo bi da se uvedu i magistarske. Što se plaćanja tiče, to je u ratama i smatram da je suma neznatana ako te to zanima. Uče se osnove upravljanja i organizacije malog preduzeća, računovodstvo, upravljanje resursima, IT, marketing itd. Ljudi i sam FON su jako inspirativni i podsticajni tako da ako umes da iskoristis ponudjeno mozes dosta da naucis. Naravno to su posle-diplomske studije i dosta rada i čitanja ima i kod kuce. Uz sve to, mogu ti reći da smo se i jako lepo družili. Da ja ne bih pisala mnogo ovde, preporučujem da odeš na razgovor sa vođom kursa prof. Jasminom Omerbegović-Bjelović koju možeš pozvati na telefon FON-a i tako sve informacije dobiješ iz prve ruke. moj mejl je [email protected] ako te još nešto zanima!! Pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Specijalisticke studije na FON - upravljanje MSP. Ima li neko iskustvo sa ovime?

[ Pregleda: 4223 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.