Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novi home page, potrebne kritike i predlozi

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Novi home page, potrebne kritike i predlozi

[ Pregleda: 2659 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

i-design
Belgrade

Član broj: 26057
Poruke: 200
*.net.yu

Sajt: igor78.on.neobee.net


Profil

icon Novi home page, potrebne kritike i predlozi21.06.2004. u 17:43 - pre 241 meseci
Evo neke ideje za novi home page, kako vam se svidja i sta biste menjali?

http://users.net.yu/~igor78

Nisam jos osmislio ostatak site-a, dok ne zavrsim ovu stranicu. Fale neki detalji, flash cu da poboljsam i ubacim neke efekte, ali globalno, to ce biti to... Interesuju me vasa misljenja i kritike

P.S. Nov sam u flashu pa cu sitnice da ubacim naknadno, neke rotirajuce dzidza bidze i slicno...

Poz!

[Ovu poruku je menjao i-design dana 21.06.2004. u 23:43 GMT]
 
Odgovor na temu

Radovan__III
Radovan__III
Beograd

Član broj: 15669
Poruke: 1245
*.vdial.verat.net



+26 Profil

icon Re: Novi home page, potrebne kritike i predlozi21.06.2004. u 20:23 - pre 241 meseci
veoma lepo i originalno

PS : ovoe tvoje tri slike automobila imam odavno na kompu strasne su
Aj sad svi u biblioteku da nesto pojedemo i popijemo ...
--------------------------------
Knjigovodstvo

 
Odgovor na temu

mordor
Vladimir Cvetic
/dev/null

Član broj: 2797
Poruke: 420
*.beotel.net

Jabber: cvele@default.co.yu
Sajt: www.knowbies.com


Profil

icon Re: Novi home page, potrebne kritike i predlozi21.06.2004. u 21:19 - pre 241 meseci
obavezno promeni zvukove...

linkovi ne rade?
 
Odgovor na temu

i-design
Belgrade

Član broj: 26057
Poruke: 200
*.net.yu

Sajt: igor78.on.neobee.net


Profil

icon Re: Novi home page, potrebne kritike i predlozi21.06.2004. u 21:31 - pre 241 meseci
Hvala na komentarima, znaci mi vasa podrska posto ima jos dosta da se radi...

Prvo napomena, ideja za layout je uzeta sa nekog teplate-a, koji je ceo bio u flashu, ali mi se mnogo dopalo kako to izgleda!

Ne znam na sta mislis za automobile, to je moj licni model Vipera radjen u 3D studiju, i svi renderi su moji, za slucaj da si hteo da sugerises da je maznuto od negde!

Sto se tice zvukova, to je sklepano na brzinu, tek pocinjem da radim u flashu pa malo eksperimentisem. I da, linkovi ne rade, ovo je samo test layouta prve strane, ostatak tek predstoji.
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Novi home page, potrebne kritike i predlozi21.06.2004. u 21:41 - pre 241 meseci
Izbaci ono "Most creative design". Takav slogan je primer promasaja posto je tvrdnja koju njom iznosis nedokaziva. Kreativnos je nemerljiva kategorija te je samim tim besmisleno izvoditi bilo kakvo poredjenje po tom osnovu.

Izbaci i ono "Best viewed with..."

[Ovu poruku je menjao broker dana 21.06.2004. u 23:48 GMT]
 
Odgovor na temu

i-design
Belgrade

Član broj: 26057
Poruke: 200
*.net.yu

Sajt: igor78.on.neobee.net


Profil

icon Re: Novi home page, potrebne kritike i predlozi21.06.2004. u 21:46 - pre 241 meseci
Citat:
broker:Izbaci ono "Most creative design". Takav slogan je primer promasaja posto je tvrdnja koju njom iznosis nedokaziva. Kreativnos je nemerljiva kategorija te je samim tim besmisleno izvoditi bilo kakvo poredjenje po tom osnovu.


Znam, i mene nervira, ali nisam smislio nista pametnije posto je bilo vec 4 ujutru... Cisto da vidim kako izgleda sa nekim tekstom, posto mi je bio prazan taj deo...

Thanks anyway!
 
Odgovor na temu

markom
Marko Milivojević
Network Engineer
Google
Mountain View

Član broj: 18427
Poruke: 4227
*.singidunum.net

Sajt: https://markom.rs


+16 Profil

icon Re: Novi home page, potrebne kritike i predlozi21.06.2004. u 22:48 - pre 241 meseci
Citat:
Cisto da vidim kako izgleda sa nekim tekstom, posto mi je bio prazan taj deo...


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Duis massa nibh, accumsan vitae, facilisis nec, euismod eget, velit. Fusce sed nisl ac arcu interdum bibendum. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Curabitur a neque. Maecenas ac pede id diam euismod adipiscing. Nullam auctor sagittis arcu. Nam congue, urna non imperdiet viverra, risus ipsum dapibus velit, at tincidunt erat leo nec metus. Morbi erat massa, ultrices at, nonummy at, vulputate vel, nunc. Ut porttitor sollicitudin lectus. Aliquam dui. Aliquam rhoncus. Vestibulum ante eros, suscipit quis, venenatis malesuada, hendrerit ut, nibh. Suspendisse vel wisi vitae ipsum lacinia lobortis. Maecenas lobortis, nibh et aliquam interdum, tortor mauris fermentum felis, pharetra suscipit ligula lorem eu metus. Nunc eleifend, libero vulputate hendrerit pellentesque, purus purus varius lorem, ut gravida nibh nunc vitae wisi. Sed auctor. Morbi sit amet leo sed odio mollis eleifend. Nunc viverra tempor tortor. Suspendisse est.

:-)

Marko.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Novi home page, potrebne kritike i predlozi

[ Pregleda: 2659 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.