Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

DVD - DivX player Skyvision LG888

[es] :: Multimedijalni uređaji :: DVD - DivX player Skyvision LG888

Strane: << < .. 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 241660 | Odgovora: 943 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Triad
Farscape

Član broj: 3526
Poruke: 283
*.vladars.net.

Sajt: www.thaidragon.com/Index2..


Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88804.01.2005. u 08:51 - pre 235 meseci
uostalom znas kako je, za te pare nisi ni mogao dobiti bolje, koliko platis toliko se klatis a moj prijedlog je svim ovima koji su nezadovoljni i iznose kritike da fino stave player u oglas i da ga prodaju i nahvale i za bolje pare i izgube se u vidu lastinog repa, te za te pare uz doplatu kupe neki Kiss ili nesto sto im odgovara... Jer ljudi su pobrojali maximalno sve mane tako da mislim da cemo sad ovdje na forumu samo da ih nabrojavamo ponovo tu mislim na @Alexdona @TDKi ostale koji su iscrpno rekli sta mu fali i sta bi trebalo, ali mislim da ce vecina tih stvari sacekati novu verziju playera ako je uopste bude, posto se sve to softverom ne moze rijesiti ...

E sad pitanje @Autostoperu ili nnekom od njih iz "proizvodne" linije :) ??
Kako da saznam koja mi je verzija playera i gdje pise to??
Diseq Stab HH120, Samsung 9500, Echostar 2110
Panasonic Sky-Digibox TU-DSB40, NDS card
M2 card & Titanium Blue card
SkySTAR 2 & G-SHDSL Cisco 2 MBps real
http://www.elitesecurity.org/tema/70943
 
Odgovor na temu

TDK
BEOGRAD

Član broj: 39152
Poruke: 130
*.rts.co.yu.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88804.01.2005. u 17:36 - pre 235 meseci
Citat:
homerka: kupila sam sky vision zbog svih ovih hvalospeva na ovom sajtu 31.decembra...naravno u onom haosu nisam ni mogla da vidim sta nosim kuci. akuci sam odnela nesto sto nije dobro ni spakovano.tj.gornja ploca nije dobro usrafljena ui vratanca ne mogu da se otvore...odmah sam zvala i rekli su mi da mogu naravno da dodjem da zamneim vec u ponedeljak.molim vas da mi ko god hoce pomogne na STA da obratim paznju kada budem tamo u radnji...mogu li da probam ..koji model da uzmem i sve sto moze da mi pomogne jer zivim 40ak km od radnji nije mi vise do zezanja jer sam poludela kada sam za novu godinu ostala bez datog uzitka koje 10 000 dinara nosi sa sobom.


Devojcice, kad budes sledeci put kupovala DVD player NEMOJ DA
-zuris
-da verujes prodavcima
-da verujes ni nama vec dobro prouci diskusije vezane za odredjenu temu pa sama odluci na sta ces da potrosis svoj novac
Sto se tice DATOG UZITKA ,bolje kupi krpice za taj novac jer se NECES nauzivati sa ovom markom DVD playera (iz vlastitog iskustva).
Zamoli ih da ti vrate novac jer je to najbolja varijanta za tebe.
Ili mozda da zasuces rukave,uzmes 19-cu okastu , pritegnes gornju plocu pa da razmenjujemo iskustva na ovom forumu?!
Nek ti je BOG u pomoci!
TDK
 
Odgovor na temu

TDK
BEOGRAD

Član broj: 39152
Poruke: 130
*.rts.co.yu.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88804.01.2005. u 18:26 - pre 235 meseci
Ljudi , vratimo se na temu!
Dajte da budemo tolerantniji jedni prema drugima.
Mislim da to sto imamo razlicita misljenja po ovoj temi ne bi trebao da bude razlog za netrpeljivost koja ovde provejava u nekim diskusijama.I zaista ne ocekujem da svi imaju identicno misljenje .
@triad
Oznaka serije playera ti pise i na kutiji (kartonsko pakovanje).

@Praetorian
citirano
Praetorian
Član broj: 37287
Poruke: 17
Lokacija: VA
*.ptt.yu.
OS: Windows XP



* Profil
* Email
* Privatna Poruka

Re: Pioneer DV-470 sa DivX-om 13.11.2004. u 12:31

Hi, guys...

Maltretiram se vec neko vreme sa NEOm, pa onda sa SkyVisionom i tek sam nedavno saznao da se i u Beogradu moze kupiti Pioneerovi modeli, pre svih 575.

MOLBA: Ako neko zna gde se moze kupiti (sa flashovanjem), molim da to objavi, a ako ne moze zbog pravila foruma neka mi obavestenje posalje
na [email protected].

PLEASE! Dosta mi je kojekakvih novo-pazarskih shitova...

Hvala unapred i pozdrav svima...


Pitanjea li je ovo tvoja poruka?

TDK
 
Odgovor na temu

Pinki 007
Dragisa Mitrovic
Novi Beograd

Član broj: 39704
Poruke: 12
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88804.01.2005. u 19:40 - pre 235 meseci
Ne vidim razlog zasto napadate coveka koji je barem nekako uspeo da opise ovaj uredjaj?
Mislim na alexdija koji je fotografije uredjaja izlozio ovde , kao i njegove komentare onoga sto se njemu svidja a sta ne.

Iz prethodnog posta vidim da pretorijan na jednoj temi kaze jedno , a ovde drugo.
TAkodje mnogi clanovi su i napustili ovu temu , verovatno razocarani reakcijama drugih clanova i moderatora na njihove postove.

Ne bih voleo da ova tema prestane , jer kao vlasnik SkyVision plejera, volim da vidim pohvale ali i konkretne greske, koje ce na osnovu toga proizvodjac mozda napraviti poboljsanu verziju plejera. Ovo mu dodje kao neki beta program, pa do izlaska finalne verzije, svi treba svojim napomenama da uticemo na poboljsanje uredjaja.

Ja nemam neke preterane zamerke, jer sam "shumar" po profesiji, tj. ne razumem se bas najbolje u elektroniku (malo kakim, ali nema veze), i uredjaj sam kupio zbog komsija i ne volim kada ga neko kudi!!!

Ljudi, konkretne karakteristike su uvek dobro dosle, bilo da su dobre ili lose.

Hvala Mari 28 na izuzetnom trudu za softver, i svima ostalima koji mu pomazu u tome.

Ramiz.
..........ovaj, mislim, Pinki, neka bude PINKI!
 
Odgovor na temu

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88804.01.2005. u 21:13 - pre 235 meseci
Pozdrav,
pa odakle ideja da ce neko posle toliko pljuvanja po svom radu uopste i nastaviti da radi ista po pitanju unapredjenja samog uradjaja? Pa to i jeste poenta! I na koje si to mnoge koji su napustili temu uopste mislio? Niko ovde ne brani pokude ali procitaj samo koliko je ovde puta od ISTIH ljudi iznesen ISTI stav o ISTIM problemima i koliko glasno to naglasavaju. A to sto neko promeni misljenje, moze biti bas uzrokovano takvim silovanjem foruma. Ja licno kao moderator da nemam ocekivanja da mozda moze upravo ovaj forum ponovo da inicira nekakvo poboljsanje, ne bih se uopste toliko trudio da se sa kojekim raspravljam jer imam bitnijih stvari u zivotu. Ipak se nadam, zbog vecine kojima bi ta poboljsanja dobrodosla inace bih stvari mnogo krace i brze resavao:) mislim da je poznato kako. Uopste nisam "lak" na crvenom dugmencetu za brisanje i prednost dajem argumentaciji i javnoj raspravi ali za sve dodje vreme. Mada, kao sto rekoh, ja se jos uvek nadam da ovaj forum moze da doprinese da tim koji je dosad jedini nesto korisno uradio po pitanju unapredjenja playera nastavi sa svojim radom...ali zato ima pljuvaca koji su toliko izfrustrirani svojim problemima sa uredjajem da nijednog momenta sebi ne kazu:

Ma da sam ja na mestu onog coveka, ne bih vise nista uradio po pitanju FW-a vec bih samo naplacivao u servisu/radnji update i zaradjivao pare umesto sto to pustim javno pa me jos javno i pljuju.

Ko razume, shvatice....
 
Odgovor na temu

mvukosav
gradjevinska limarija
Beograd

Član broj: 8158
Poruke: 195
*.bg.wifi.vline.verat.net.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88804.01.2005. u 21:49 - pre 235 meseci
A ovi svi sto pljuju player nemaju pametnija posla od pluvanja??!!I dalje ga koriste i pljuju umesto sto bi mogli da cute i da se pokriju usima!!Pa stvarno nema smisla zbog 2-3 pojedinca koji bi hteli za 100e da kupe savrsenu masinu buducnosti mi svi ovde trpimo i moramo da citamo njihove nebuloze.Zato pustite ljude koji se trude da nama svima pomognu da taj uredjaj ,za te pare bude sto bolji ,da rade(ako hoce posle svega) a vi kupite drugi najsavrseniji uredjaj.Pozdrav Mirko
 
Odgovor na temu

Pinki 007
Dragisa Mitrovic
Novi Beograd

Član broj: 39704
Poruke: 12
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88804.01.2005. u 21:50 - pre 235 meseci
Prijatelju, ja ne da nisam nikoga pljuvao, nego do sada nisam nikoga ni spomenuo!
Koliko vidim jedino unapredjenje je bilo od strane Mare koji za to ne uzima pare!!! Verovatno radi to iz istih onih razloga zbog kojih apdejtuje i firmware za Neo player.

A sto se tice crvenog dugmenceta, nisam bas nesto primetio rad istog na ostalim slicnim temama (gde ima zescih pljuvanja i reklama), ali to nije tema ovog foruma.

Nije ni tema reklamiranje plejera koji ce se mozda pojaviti negde iza februara, a takodje ni stalno pljuvanje od strane istih clanova o istim karakteristikama uredjaja.

A, da li postoji neko resenje za te probleme i nedostatke, ili se o tome ne sme vise pisati?

Ajmo onda da hvalimo plejer iz sveg glasa i svi ce biti zadovoljni.

Ja , jos jednom podvlacim, nisam nezadovoljan plejerom, ali valjda imaju svi pravo na svoje misljenje.

A na predloge tih pljuvaca, da neko argumentovano dokaze poboljsanja u novijim serijama, do danas se nije niko oglasio. Pa zar je tesko nekom ko distribuira ovaj plejer i hvali ga iz dna duse da ga otvori, i da nam pokaze sta je to novo i bolje nego u prethodnom?

PiciMan is gone, or what?

Pozdrav,
I spustite malo loptu, udaljili ste se od teme, odavno.


 
Odgovor na temu

mvukosav
gradjevinska limarija
Beograd

Član broj: 8158
Poruke: 195
*.bg.wifi.vline.verat.net.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88804.01.2005. u 22:12 - pre 235 meseci
Nisam mislio na tebe konkretno,oni sto se od oktobra ovde javljaju prepoznace se a da bi "crveno dugmence"trebalo da se koristi tu si u pravu 100%,a ne da gubimo vreme citajuci glupe i nebulozne postove umesto da nesto naucimo od pravih ljudi koji ovde pisu.A sta nas koji imamo ovaj player zanima kako izgleda novi?Da li cemo ovaj baciti i kupiti novi ili ce nam ovaj zameniti za novi?Pa o cemu mi pricamo,samo prazne price i beskorisne.Zato mislim da treba da se vratimo na temu i svi koliko mozemo pomognemo u razvoju ovog jeftinog i jedinstvenog uredjaja,ali mislim da ce to tesko da ide(mi Srbi smo po prirodi pesimisti i samo guramo unazad).Pozdrav Mirko
 
Odgovor na temu

Pici man

Član broj: 27529
Poruke: 1007
*.ptt.yu.



+3 Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88804.01.2005. u 22:18 - pre 235 meseci
@Lancia88
Na kritike @Homerka si vrlo brzo reagovao i opravdao "nedostatak" kao da ti licno proizvodis uredjaj i od toga ti zavisi prodaja. Nije kriv kvalitet uredjaja vec odredjena prodavnica koja ga je verovatno "otvarala" pa zatim zaboravila da zatvori?!? To je bio tvoj komentar?
Vidim da zbog tebe mene ovde odredjeni clanovi prozivaju kao da sam ja neko ko namerno pokusava da ih ubedi da SV nije uredjaj za kupovinu. To nije slucaj a nije ni tacno da je 120evra jeftino. Bolje receno u postu koji si obrisao naveo sam da postoji vise vrsta(marki) no name dvd/divx plejera sa podrskom za subtitle koji kostaju od 35-50 evra i imaju cak bolje menije od SV-a(provereno iz prve ruke). Sve se to prodaje nazalost u inostranstvu a ne kod nas?!??????

"citat"
Ma da sam ja na mestu onog coveka, ne bih vise nista uradio po pitanju FW-a vec bih samo naplacivao u servisu/radnji update i zaradjivao pare umesto sto to pustim javno pa me jos javno i pljuju.
"odgovor"
Besplatna tehnicka podrska u vidu poboljsanog firmvera imaju sve marke i uredjaji koji drze do svog renomea. Nema potrebe iznositi primere i dalje objasnjavati.

"Silovanje" foruma upravo sprovodis ti @Lancia88 sistematskim udaljavanjem onih koji imaju negativne stavove o plejeru. Mozda se i ponavljaju stavovi ali daj molim te jedan originalni primer koji se ne ponavlja u korist kvaliteta plejera. Setimo se samo negodovanja u vezi firmwera. Zatim hvalospevi posle truda vec nahvaljenih pojedinaca. Sada vise niko i ne spominje firmwer jer je gotovo za klasu bolji od ostalih bar sto se tice prevoda(velicine titla) i podrske za nasa slova. Znaci KRITIKE SU DOVELE DO POBOLJSANJA!
Zatim koliko vidim a iz sopstvenog iskustva mogu reci da je ZVUK ovog plejera odlican i mnogo bolji od nekih iz slicne branse. To takodje nije bio predmet kritika i negativnih stavova.
Sta je onda PROBLEM?
Mehanika. Niko je ne kritikuje bez razloga. Samo je problem sto niko od "odgovornih" nece da se pomuci ili bar odgovori u cemu je problem i kako je poboljsati. kritike na racun "autostopera" su bile po mom misljenju opravdane. Covek je samo "najavljivao" poboljsanja. Ja jos nisam video da ih je i implementirao u uredjaje koji su evidentno dosli sa "fabrickom greskom" i time obezbedio besplatnu tehnicku podrsku koja stoji u garantnom roku. Ako pak kojim slucajem nije "nadlezan" mogao je a imao je vremena(pre svih pljuvanja) da u ovom forumu da par korisnih informacija vezanih za problematiku i time da neki doprinos na ovom forumu i pomogne razocaranim vlasnicima ovog plejera.
Da je to bio slucaj mozda bi bili samo hvalospevi na racun uredjaja, povecana kupovina istog i sto je veoma bitno ZADOVOLJAN moderator koji vise ne bi pritiskao CRVENE dugmice!

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

mvukosav
gradjevinska limarija
Beograd

Član broj: 8158
Poruke: 195
*.bg.wifi.vline.verat.net.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88804.01.2005. u 22:57 - pre 235 meseci
Ovde svi teraju po svome,;jedni u klin a drugi u plocu;.Niko konkretno da kaze nesto pametno,npr.sta nevalja mehanici,sta nedostaje zadnjem softwreru(gde je dobar titl,gde radi go-to itd),da li je uredjaj nekome crkao,da li ne moze da se popravi kada se pokvari.Ljudi nemojte da pricate prazne price budite zadovoljni sa tim sto imate i nemojte da se PLJUJETE bez potrebe kada smo svi u istom sosu.Samo trazimo da bude sto jeftinije a kvalitetno.E to nema kod nas budite sigurni.Pozdrav Mirko
 
Odgovor na temu

TDK
BEOGRAD

Član broj: 39152
Poruke: 130
*.rts.co.yu.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88804.01.2005. u 23:58 - pre 235 meseci
@Pici man-HVALA ti sto si se vratio!

@mvukosav-Bez uvrede ali cini mi se da ne citas pazljivo postove.Mi nemamo nameru da se pljujemo (ruzna rec!) -vec samo iznosimo razlicite stavove.




[Ovu poruku je menjao TDK dana 05.01.2005. u 01:05 GMT+1]
TDK
 
Odgovor na temu

Pici man

Član broj: 27529
Poruke: 1007
*.ptt.yu.



+3 Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88805.01.2005. u 00:03 - pre 235 meseci
Mehanika moze da se popravi kad se pokvari. Problem se inace javlja kod neotvaranja vratanca. Medjutim, resenje problema je zanimljivo i gotovo predstavlja enigmu. Sve sto je dosad napisano o ovom problemu uradili su clanovi samog foruma i svoje vidjenje resenja dali na ovom postu. Resenje koje je uspelo u mom slucaju je bila zamena par tranzistora o kojima je bilo vise nego reci na ovom forumu i jednog elektrolita. Zatim je mehanicar objasnio da elektromotor ima problema sa "cetkicama" tj. vec su crkle posle svega odgledanih 50-ak filmova. Samim tim preporucio je zamenu i elektromotora koji kontrolise mehanizam otvaranja vratanca. Sad sve radi normalno, dokle-videcemo.
Inace samo da napomenem da je kod mene bio problem u tome sto plejer nije odgovarao na funkciju(taster) open/close, ponekad se samo culo zujanje usled nemogucnosti elektromotora da pokrene mehanizam(nije imao snagu). Sve je to na prvi pogled izgledalo kao zaglavljen mehanizam, pretezak za motor i td. Medjutim nije. Problem je bio zbog nedovoljnog napona koji isporucuju tranzistori, i "zagusenjem elektromotora" po objasnjenju mehanicara koji je servisirao ovaj plejer.

Ako je ovo nekome od pomoci, drago mi je.

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88805.01.2005. u 00:25 - pre 235 meseci
Pozdrav,
Pici man, oladi, Ti izgleda ne poznajes drugaciji jezik. Homerka je napisala i ime i adresu radnje sto sam morao da obrisem i samo zato sam napisao da je rec o prodavnici i otvaranom playeru u samoj prodavnici. Prema tome zadrzi svoja pametovanja za sebe, kod mene si ispucao sve bonuse. Vise nemamo sta da razglabamo. Pravis se lud i preskaces sva objasnjenja koja je dao Mara u vezi nastanka samog novog FW-a. Ponovicu i zavrsiti tu pricu jednom za svagda: autostoper je odradio famozni novi FW, Mara ga je gotovog preuzeo i dodao crnu podlogu ispod slova (ovo su mi obojica pisali u PP), posle toga, autostoper je povukao sa sajta FW da bi ga isprobao, a Mara me kontaktirao da mi objasni o cemu se radi. Kako obojica nismo znali da li ce autostoper pustiti FW ponovo besplatno ili ce ipak pozamasnu zaradu da napravi (pa neka je samo 5 eura update pa x broj prodatih uredjaja), ja sam kontaktirao autostopera pitavsi ga otvoreno sta ce uraditi. Rekao je da se ne sekiram i da ce svi javno moci BESPLATNO da se koriste njime. Tako je i bilo, desetak minuta kasnije FW je svima bio dostupan. E vidis, ja umem da cenim ljude koji su se odrekli svoje zarade i uradili nesto za ostale (dakle, FW je autostoperovo delo, Mara je dovrsio na sebi svojstven konkretan nacin posao) i zato necu dozvoliti da se to popljuje na nacin na koji se to pokusava raditi ovde. Mozda ces nekada u zivotu shvatiti da na svetu postoje ljudi kojima nije novac sve u zivotu i koji su spremni da brane bez vlastitog interesa ono sto smatraju da vredi. Citajuci Tvoje otrovne postove, kao i nekolicine drugih, apsolutno sam siguran da ljude kao sto su pomenuti autori BESPLATNOG FW-a treba cuvati i ne dozvoliti da se osete kao budale sto nisu zaradili na tome. Novi FW se mogao komotno implementirati u novu verziju uredjaja a stari primerci neka se naplate ako zele novi FW i svima dobro. Jer, niko od pomenute dvojice nije duzan nista da radi po pitanju poboljsanja, autostoper je samo jedan od mnogih koji prodaju uredjaj.

Pre nego sto sam cvrsto odlucio da stanem iza njih i ovog njihovog postupka, nije mi bilo tesko da odem u ovlasceni servis i da se uverim da oni nemaju bas nista zajednickog sa autostoperovom firmom osim sto bez problema koriste FW skinut sa njegovog sajta ali ga smatraju za cistu konkurenciju i proglasili su FW sa njegovom reklamom u pozadini za nacin gubljenja garancije. To su pravi trzisni igraci, dinar na prvom mestu!

Sada cu da zavrsim ovu OT diskusiju sa nadom da ce svima biti jasnije radi kojeg gesta stojim u odbrani dvojice kreativaca koji nemaju nikakve obaveze da ista rade sa SV ali su zeleli da svoj trud besplatno stave na "izvol'te" svima. Kritike su najverovatnije imale svojevrstan uticaj na poboljsanja o kojima smo se raspisali ali, kao sto rekoh u prethodnom svompostu, preterivanje kakvo se sada moze sresti na forumu sigurno ne moze nikoga ponutkati da ista poboljsa vec samo da se pokaje sto je ista i radio besplatno.

I nemoj se suvise praviti lud kada je u pitanju udaljavanje ljudi sa foruma sa moje strane, znas Ti dobro da si jedva cekao da oponiras mom misljenju u pogledu koriscenja Divx-a kao opcije u odnosu na DVD filmove. Prema tome, ja nisam nikakav klinac koga ces ovde predstaviti kao apsolutistu, svestan si Ti da ja poodavno treba da brisem umesto da raspravljam i stoga ne pokusavaj uopste na mene tovariti stvari koje bi Tebi odgovarale. Moje zadovoljstvo na forumu je sadrzano upravo u pohvalama za uredjaje Neo, SV a odnedavno i Philips jer je ocito da se na forumu pokazuje i nekakvo znanje i volja za deljenjem tog znanja sa ostalima. Prema tome, tesko da Ti mozes razumeti moje zadovoljstvo jer ocito je da si suvise okruzen ljudima koji svet posmatraju kroz novac. Nije sve u tome iako vrlo retko, zato tim pre takve retke momente i ljude treba postedeti besomucnih pljuvanja kao da oni imaku IKAKVU obavezu!!??

Pinki, ukoliko Ti i dalje posle svega iznesenog nije jasno sto se tice mog moderisanja, navedi komotmo primere mojih gresaka ili previda, rado cu popraviti ukoliko ima propusta.
 
Odgovor na temu

TDK
BEOGRAD

Član broj: 39152
Poruke: 130
*.rts.co.yu.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88805.01.2005. u 02:18 - pre 235 meseci
Hajmo svi da spustimo loptu, da se vratimo na pocetnu temu jer nam dijalog ipak prelazi granice lepog ponasanja!
TDK
 
Odgovor na temu

Praetorian
VA

Član broj: 37287
Poruke: 21
*.yu
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88805.01.2005. u 07:57 - pre 235 meseci
>@TDK: Koliko se secam, ja sam medju prvima , na ovom forumu, rekao da je=
(barem meni) bilo jasno sta kupujem - pare, muzika itd. U tom smislu ne =
vidim nista sporno sa pitanjem/molbom koje si istrgao sa nekog drugog for=
uma: P. je svakako daleko bolji od SV-a, to, valjda, niko ne spori. Medju=
tim, i dalje ostajem na stanovistu da nema svrhe VISE "pljuvati" po ovom =
uredjaju na OVOM forumu: svi oni koji do sada nisu znali sta su kupili - =
sada (valjda) to sigurno (zajedno sa vrapcima) znaju: no-name masinu koja=
za MALE pare (ja sam svoj player kupio za e98, u avgustu) pruza MNOGO (o=
na recenica o NP shitu je "nastala" nakon sto su vratanca, po prvi - i je=
dini - put, odbila da se otvore, sto sam, kao iskusan "elektronicar", za =
sva vremena resio jednim odmerenim "bubuleja" udarcem...). Anyway, ovaj f=
orum i (inicijalne) kritike, tj. ukazivanja na "stanovite" poteskoce u ra=
znim domenima funkcionisanja uredjaja, doprinele su da par momaka (Mara i=
Autostoper), koji NISU morali da ista urade, dovedu do toga da sada, sko=
ro svi, imamo jos bolje masine (da li sam skoro pomenuo? - za malo para!)=
, and I don't give a damn da li su oni u nekom dilu ili ne: oni me, sigur=
no, NISU naterali da kupim SV, zasto bih njih drzao odgovornim za bilo st=
a. Naprotiv - jos jednom - thanks guys, for everything you're doing... Ha=
ppy, TDK?
> =20
>
Vratimo se temi - pokusajmo da iz SV-a izvucemo jos ponesto, sto se=20
izvuci moze.

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

TDK
BEOGRAD

Član broj: 39152
Poruke: 130
*.rts.co.yu.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88805.01.2005. u 08:16 - pre 235 meseci
@Praetorian hvala za odgovor.

Hvala svima -i jos jednom vratimo se na temu ali budimo svi tolerantniji jedni prema drugima.Uvazavajmo i drugacija misljenja i!
Pozdrav
TDK
 
Odgovor na temu

Triad
Farscape

Član broj: 3526
Poruke: 283
*.vladars.net.

Sajt: www.thaidragon.com/Index2..


Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88805.01.2005. u 09:13 - pre 235 meseci
Evo konkretno pitanje...

Sad necu da se vracam previse unazad ali znam da je bilo napisano prije dve strane cinimi se.
Radi se o verziji playera, cini mi se zadnja verzija. Interesuje me sto je @Autostoper rekao da se novi FW ne bi trebao ubacivati u zadnju verziju playera jer bi moglo biti problema. Ja sam uzeo tu zadnju verziju skoro i nadogradio na zadnji FW sa shadow titlovima i od tad sam dobio probolem vratanaca koji nisam uopste imao ranije??? Tj. radio mi je player super, sad se -ponekad zaglavi i player totalno zaglupi i moram ga zaustaviti izvlacenjem vratanaca na silu da se cd zaustavi da bi ga mogao sam izbaciti...???
To mi je logicno sa ovim sto je Autostoper rekao jer ako je to sucaj sa FW-om za nove verzije, onda, zar nismo to trebali znati i ranije jer onda...
Koji je konkretno razlog ---ZASTO--- ne bi trebalo nove FW-ove stavljati u novu verziju Playera i dodatno da se to obrazlozi postoje kljucna stavka u pitanju ne neka marginalozovana opaska i konkretno pitanje???
Diseq Stab HH120, Samsung 9500, Echostar 2110
Panasonic Sky-Digibox TU-DSB40, NDS card
M2 card & Titanium Blue card
SkySTAR 2 & G-SHDSL Cisco 2 MBps real
http://www.elitesecurity.org/tema/70943
 
Odgovor na temu

hir100
Vranje

Član broj: 1343
Poruke: 503
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88805.01.2005. u 15:29 - pre 235 meseci
Predlazem da procitate uporedni test o DVD/DivX plejerima na nasem trzistu: SkyVision, Toshiba, 1 Panasonic, Phillips 630 i Pioneer 535a. Misim da je tekst dobar, a autor objektivan.
hir100
 
Odgovor na temu

Praetorian
VA

Član broj: 37287
Poruke: 21
*.yu
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88805.01.2005. u 17:21 - pre 235 meseci
>
>@hir100: A gde moze da se procita?
>
>
 
Odgovor na temu

Pinki 007
Dragisa Mitrovic
Novi Beograd

Član broj: 39704
Poruke: 12
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88806.01.2005. u 15:03 - pre 235 meseci
Hir100,
jel mislis na neki pisani dokument iz nekog casopisa ili na neki tekst u ovom forumu?
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: DVD - DivX player Skyvision LG888

Strane: << < .. 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 241660 | Odgovora: 943 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.