Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Besplatne JAVA igre za Motorolu V525

[es] :: GSM - upotreba :: Besplatne JAVA igre za Motorolu V525

[ Pregleda: 11672 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

spook

Član broj: 28573
Poruke: 1
*.net.htnet.hr

ICQ: 191854608


Profil

icon Besplatne JAVA igre za Motorolu V52517.06.2004. u 11:19 - pre 240 meseci
Upomoć!!!!
Nedavno sam kupio novi mobitel - Motorolu V525 i skinio sam igru s jednom wap sajta koji mi je naplatio 50kn!

Kad sam reka frendovima on mi je rekao da se igre mogu skidat besplatno s neta!

Ako znate adrese odakle ih mogu skinit MOLIM VAS DA MI NAPIŠETE!
Možete ih i poslat na mail [email protected]...

e i.... kako mogu prebacit te igre na moby. imam data kabel ali ne znam koji mi treba program i sta treba radit

Nov sam u svemu ovom i bio bih jako zahvalan ako bi mi pomogli... hvala!
 
Odgovor na temu

psereci
Zadar

Član broj: 37194
Poruke: 60
*.cmu.carnet.hr.



+1 Profil

icon Re: Besplatne JAVA igre za Motorolu V52519.12.2004. u 12:36 - pre 234 meseci
Za igrice ti prvo treba Program Midway koji možeš skinuti sa coma.fsb.hr/motorola/. tamo možeš skinuti i igrice. onda ti treba PST kojeg isto možeš skinuti sa gore navedene stranice.
Moraš instalirati PST i kad te pita za drivere pošalji ga U C:\Program files\Motorola\PST\. kad ih instalira onda uđi u PST-open-kjava file. Pojavit če se jedan prozor koji će kasnije biti bitan(Prvi).onda nađi naredbu read-phone. ako je sve u redu onda ćeš vidjeti neko učitavanje.(kad se završi to učitavanje telefon će se ugasiti pa se nemoj bojati da se nešto dogodilo) kad se to završi ugasi taj prozor i u na onom koji se prvi otvorio klikni ENABLE/DISABLE JAVA APPLICATION LOADER. Kad to završi odi u java settings(na mobitelu) i tamo bi se trebao pojaviti JAVA APP LOADER. Uđi u taj JAVA APP LOADER i kad te na mobitelu pita da staviš kabel stavi ga i odi u Midway, namjesti port( traži od 1. pa na koji naideš dok ti nestane ona poruka CANNOT OPEN SERIAL PORT...) kad ga nađeš otvori java igricu, u njoj nađi .jad file i onda klikni file-send. na telefonu če te pitati želiš li prihvatiti igricu. stisni prihvaćam i pričekaj koju minutu da se učita. Ako tjekom ovog postupka od početka bude nešto nejasno slobodno mi pošaljite privatnu poruku, rado ću vam odgovoriti
 
Odgovor na temu

Luxxx
Mladen Ilic

Član broj: 32019
Poruke: 70
*.reqwireless.com.



Profil

icon Re: Besplatne JAVA igre za Motorolu V52521.12.2004. u 16:56 - pre 234 meseci
Sta naprica covece? Sta naprica bre? Spook, idi na v500.mywap.o2.co.uk i bez ikakvih kablova i slicnih gluposti ako se snadjes skini brdo java igrica potpuno besplatno, od kojih neke izgledaju kao na racunaru. Savet: Ako te neki link ne odvede direktno na stranicu sa igricama vrati se natrag i odmah probaj drugi. Zato sto neki linkovi vode na pretrazivace pa se treba snaci
Lux
 
Odgovor na temu

Inovator
gsm servis
Bjelovar

Član broj: 33175
Poruke: 523
*.net.vip.hr.

ICQ: 101995369


Profil

icon Re: Besplatne JAVA igre za Motorolu V52530.12.2004. u 20:39 - pre 234 meseci
Citat:
Luxxx: Sta naprica covece? Sta naprica bre? Spook, idi na v500.mywap.o2.co.uk i bez ikakvih kablova i slicnih gluposti ako se snadjes skini brdo java igrica potpuno besplatno, od kojih neke izgledaju kao na racunaru. Savet: Ako te neki link ne odvede direktno na stranicu sa igricama vrati se natrag i odmah probaj drugi. Zato sto neki linkovi vode na pretrazivace pa se treba snaci



dobro ti je rekao "psereci", tako ja uploadam igre na E550...brzo, efikasno i besplatno! pretraživanje po linkovima i slično je za qrac!
 
Odgovor na temu

vivicav
vojvodina

Član broj: 2199
Poruke: 593
*.telekom.yu.

Sajt: www.mastonbi.co.rs


Profil

icon Re: Besplatne JAVA igre za Motorolu V52506.01.2005. u 07:01 - pre 234 meseci
A jel moguce prebacivanje igara na V525 i svih ostalih sadrzaja putem Bluetooth-a? Molio bi i par reci o postupku i potrebnim instaliranjima, vezanim za Bluetooth i V525?
 
Odgovor na temu

psereci
Zadar

Član broj: 37194
Poruke: 60
*.cmu.carnet.hr.



+1 Profil

icon Re: Besplatne JAVA igre za Motorolu V52513.01.2005. u 21:18 - pre 233 meseci
Dakako da je moguće. preko BT adaptera je lakše.
Neznam sada točno kako ide, ne bih te htio krivo savjetovati, imaš jednu temu baš za prebacivanje igrica preko BT adaptera na ovom forumu, pokušaj je pronaći, pretražuj malo detaljnije. Neznam ni ja kako se zove, ali davno sam je pročitao
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - upotreba :: Besplatne JAVA igre za Motorolu V525

[ Pregleda: 11672 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.