Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

DVD plejer i povezivanje sa 5.1 zvucnicima

[es] :: Multimedijalni uređaji :: DVD plejer i povezivanje sa 5.1 zvucnicima

[ Pregleda: 6896 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Obby
referent spedicije
Pro Team
Valjevo

Član broj: 26786
Poruke: 189
*.yubc.net



+73 Profil

icon DVD plejer i povezivanje sa 5.1 zvucnicima25.05.2004. u 18:52 - pre 242 meseci
Kupio sam nedavno DVD player TEC model DVD-700. Nista fancy, vazno mi je da radi i da pusta filmove. Medjutim, hteo bih da na njega vezem moje JAZZ 9902 zvucnike koji su u 5.1 sistemu. Na DVD-u imam gomilu ulaza (svi su cinc-evi) kao i koaksijalni a na subwooferu imam 3 izlaza ka zvucnoj kartici na kompu i 5 ulaza (za svaki satelit po jedan). Probao sam da to sve povezem, ali nisam uspeo da dobijem zvuk na vise od 2 zvucnika!:-(
Ima li neko mozda slicnu situaciju i ako ima - pomagaj! Ako neko bar zna sta treba da se uradi, kakav kabl mi treba... bicu zahvalan.
The Force is getting stronger every day! Feel it!
 
Odgovor na temu

milut
Milan Ilic
Beograd

Član broj: 21882
Poruke: 50
*.145.EUnet.yu



Profil

icon Re: DVD plejer i povezivanje sa 5.1 zvucnicima26.05.2004. u 02:03 - pre 242 meseci
Trebaju ti adapteri 2 muska cinch na zenski 3.5mm, 3 komada. Po jedan adapter nakacish na DVD (L/R surround, L/R front, center/subwoofer) i u njih priljucis 3 kabla koji idu do subwoofer-a. Zeleni kabl je L/R front, crni je L/R surround, zuti je centralni/subwoofer.
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: DVD plejer i povezivanje sa 5.1 zvucnicima

[ Pregleda: 6896 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.