Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Motorola A1000

[es] :: GSM - telefoni :: Motorola A1000

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 94233 | Odgovora: 262 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dzejmi Oliver
Kollitschbau,Klagenfurt
K-Viktring

Član broj: 92043
Poruke: 62
*.3dnet.co.yu.

ICQ: 165362640


+2 Profil

icon Re: Motorola A100018.05.2006. u 03:26 - pre 218 meseci
Gledam ovde pisete svasta nesto......moze ne moze trte mrte...niko nista konkretno!E posto sam ja sad vec vlasnik ove motorole skoro mesec i nesto dana i posle punooooooo problema i puno istrazivanja sad mogu da dam svoj doprinos ostalima koji se sa ovim telefonom tek upoznaju!
Znaci da krenem redom....
Prvo sto sam otkrio je da poslednja verzija firmwera za ovaj telefon koji je izasao od Motorole (51.95.00) je bagovit u majcinu.......Znaci drnda gps,gprs,mms i tako dalje i tako blize.......!E sad nemora da je to slucaj kod svih....kod mene je bio definitivno.Problem resen Flashovanjem na napredniji Firmware koji sam nasao na nekom italijanskom sajtu a detaljno uputstvo za flashovanje imate na ovom sajtu :http://machman.gotdns.com/index.php!Nije nista tesko,prosao sam to vec sada 3 puta,nije ni toliko opasno (po telefon) ako sve dobro procitate i pridrzavate se uputstava!Najbitnije je da vas racunar ima service pack 2(znaci nikakvi hotfix-ovi i ostale zajebancije)da imate pravilno instaliran program za flashovanje koji se moze naci na gore pomenutom linku kao i drajvere koji ce vam trebati 100% za taj program za flash i njih ima na onom linku gore....Operacija traje oko 10-20 minuta (zavisi od racunara)!
E sad sta se dobija time....Pa mnogo toga!Prvo telefon radi mnogo stabilnije,i brze,baterija traje 30% duze nego sa fabrickim firmware-om!Necete imati problema sa gprs i mms podesavanjima sve radi perfekcija!Jedino je je konekcija na gprs malo sporija oko 2 minuta u najgorem slucaju!E sad ono sto se meni i najvise svidja novi firmware ubija one smarajuce 3 startup animacije i sav njihov setings!!!Tel odma lakse dise.......a to je i zasluzno za duze trajanje baterije!Uz novi firmware dobijate i najosnovniji soft koji ce vam trebati za tel kao sto su sman,blue eyes,screen capture,task spay,image view,jtext,jzip!Sve su to provereni programi i nece praviti nikakve probleme na a1000!E sad sto se tice ostalih programa nebih se slozio sa acom da sve moze da se trpa!Jedan pogresan program i telefon ce nacisto da pobrljavi.....i da krene non stop da se bootuje!Problem se jedino resava flashovanjem i nikako drugacije!Sem toga ovo je ozbiljna sprava nije namenjena za igranje igrica i ostale zajebancije....ali ko voli nek izvoli!Sto se tice nopex-a on sa novijim verizijama firmware-a nije potreban.....sa starijim fabrickim firmware-om jeste!Evo sto se tice flashovanja procedura je od prilike sledeca!Ako imate poslednju verziju fabrickog firmware-a(51.95.00) najbolje je da sa upgrade-om krenete sa verzijom 54.08.00 pa posto i ona ima par bagova.....odma upgrade na 54.08.08 i to bi bilo to dobijate sve gore navedeno!Ima i verzija 54.08.09 ali je beta i jos uvek se testira pa je nebih preporucio!
E sad jos jedan savet.....kada budete radili flashovanje radite ga 2x vezano jel ce te jedino tako skroz ubiti prethodnu verziju firmware-a!I posle tih operacija obavezno master clear i master reset!
Evo kako se i sta dobija posle flashovanja po stavkama


-Code_Group 14 (drive A) modded
-Code_Group 11 (drive Z9 modded
-colorscm.dat modded

---------------------------------------------------------------------------

--Drive A in detail--

-upgraded AP_Config veriosn: Generic Plus
-possibility to install apps on D:\ without nopEX
-possibility to set browser homepage (default: opera:blank)
-possibility to set band 900/1800
-possibility to edit ALWAYS the first internet account
-photo are setted to max resolution SXGA (1.2Mp)
-deleted oplogo.bmp
-deleted phone_logo.mbm (animation during call)
-deleted animations on startup and shutdown
-deleted 3 video on startup
-qsplash.mbm modded with possibility of personalization
-modded image in Moto.utz (apps list background)
-applications icons modded
-start page in english
-kickconn.ini modded (the phone DOES NOT auto connect to GPRS)
-welcome.html modded (image relinked in z:\Images ITA-ENG)

---------------------------------------------------------------------------

--Drive Z in detail--

-upgraded firmware version
-possibility to install ringtones ONLY on D:\
-inserted PlatformID od P800 and P900 in z:\system\install
-inserted EcamCompatibility.sis
-inserted 4 system software:
DiskCleaner
Landscape (icona modificata)
Screen Capture (icona modificata)
TaskSpy
-inserted in z:\packages 5 free software:
blueeyes.sis
imageview.sis
jtext.sis
jzip.sis
sman1.4-eng.sis
-inserted welcome.jpg in z:\Images
-picselviewer icon modded
-mbm of applications and system modded

Possibility of change these files

c:\system\data\QSBMsg.mbm.................-Sms/mail icon
c:\system\data\QSBVK.mbm..................-keyboard icon
c:\system\data\QSBLocation.mbm............-GPS icon
c:\system\data\qsbnetworksignallevel.mbm..-network icon
c:\system\data\qsbtelephony.mbm...........-call icon
c:\system\data\QSBAlertMode.mbm...........-sound icon
c:\system\data\QSBBattery.mbm.............-battery icon
c:\system\data\qsbbluetooth.mbm...........-bluetooth icon


c:\system\data\Btconfig.mbm
c:\system\data\Btuinotifier.mbm
c:\system\data\QMmsView.mbm
c:\system\data\muiu.mbm
c:\system\data\editq.mbm
c:\system\data\ImedQ.mbm
c:\system\data\BioViewerQ.mbm
c:\system\data\sipushmtmui.mbm
c:\system\data\QMmsPlayer.mbm
c:\system\data\Pclink.mbm

c:\system\programs\qsplash.mbm......- startup animation

Possbility of change these sounds

c:\System\Data\VolumeChirp.wav..-volume up/down sound
c:\System\accconn.wav...........-USB connecting sound/headset connecting sound
c:\System\accdisc.wav...........-USB disconnecting sound/headset disconnecting sound
c:\system\data\lowbatt.wav......-low battery sound

---------------------------------------------------------------------------

Eto toliko od mene......ako nekom nesto zatreba od programa ili saveta samo nek mi pise pm ili ovde pa cu da pomognem koliko mogu i koliko znam!
I tako dan za danom,pred kockastim ekranom
 
Odgovor na temu

Dzejmi Oliver
Kollitschbau,Klagenfurt
K-Viktring

Član broj: 92043
Poruke: 62
*.3dnet.co.yu.

ICQ: 165362640


+2 Profil

icon Re: Motorola A100018.05.2006. u 04:42 - pre 218 meseci
Elem zaboravih da napisem podesavanja za gprs i mms
Znaci idete u Control Panel-Connections-Internet Accounts-New
Account name:Internet
Connection type:GPRS
onda idete na Advanced
Cekirate user name and password
User name:mts
Password:064
Adress:gprsinternet
Log in ne dirate nista sve kako je.......(cekirana obadva kvadratica)
Proxy
cekiran use proxy server
Proxy server address:172.017.088.198
Proxy server port:9201
Other obadva kvadratica cekirana
e sad za mms
isto u Internet Accounts napravite novu konekciju
Account name:mts mms
Connection type:GPRS
idete u advanced
cekirate onaj kvadratic od malopre
User name:mts
Password:064
Adress:mms
login cekirana obadva kvadratica
proxy nista......sve prazno
other otkacite obadva kvadratica
e kad ste to uradili idete u Message accounts-Multimedia message
Multimedia message gateway:http://mms.mts064.telekom.yu/mms/wapenc
use proxy server cekirano
Proxy server address:172.017.085.131
proxy server port 8080 kliknete na advanced
pa tamo stavite message valid for:maximum
automatic download:on
e kad ste sve to uradili odete u General-International pa podesite prva dva polja Yugoslavia Belgrade a u donja dva Austria Wien i restart telefona i to je to.......sve ce da radi......sem sto je konektovanje na gprs malo sporije do 2 minuta al mislim da sam to vec napisao!!!
toliko
I tako dan za danom,pred kockastim ekranom
 
Odgovor na temu

Neky 92
Nenad Vasin

Član broj: 47296
Poruke: 51



Profil

icon Re: Motorola A100018.05.2006. u 20:15 - pre 218 meseci
Molim vas odgovorite mi na pitanje u vezi pravljenja snimaka duzih od 1 min. Hvala unapred!!!
 
Odgovor na temu

Neky 92
Nenad Vasin

Član broj: 47296
Poruke: 51



Profil

icon Re: Motorola A100025.05.2006. u 10:50 - pre 217 meseci
Moze li neko da mi pomogne oko gps-a? Svima radi samo meni ne.
 
Odgovor na temu

Aca_sd_A1000
C:Europe/South/Serbia/SD

Član broj: 91066
Poruke: 67
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Motorola A100025.05.2006. u 13:31 - pre 217 meseci
Pod jedan ! na sajtu http://machman.gotdns.com/index.php
NEMA ALATA ZA FLASHOVANJE kao ni na bilo kom drugom sajtu slicne namene, kontaktirao sam administratore sajta a odgovor je bio da vise ne mogu snabdevati alatom za flesovanje jer nemaju licencu ali zato imaju firmware-ove koliko hocete
Sa tog sajta su sve VERZIJE FIRMWARE-a poprilicno BAGOVITE...
nema firmware-a bez bagova na tom sajtu, ja imam ovu motorolu vise od 6meseci i flasovao sam je bar 20 puta sa svakojakim firmwareovima
menjao sam verzije bootloadera radio flex i flesh... sto je bitno ako vam se stvori rupa u fabrickom FiRmWare-u ne mozete je ispraviti bilo kojim flashom ili firmwareom. tj moze ali morate fleshovati preko SmartClipa ne preko USB kabla (SmartClip je router koji 100% komunicira izmedju ROM memorije telefona i racunara a njegova cena je oko 250e bar bila pre 5meseci kad sam ja trazioa uz njega dobijate suport za firmwareove i sve ostalo za flesh i flex)
sada trenutno imam 54.08.08 a imao sam 54.08.09 koja je imala bagove u vezi browsera (otvarala ga je sama od sebe, ali zato je GPS konekcija trajala max 3min)
za flash vam je potreban R.S.D. Lite 1.9.1 ili 2.0.5 te dve verzije imaju najmanje bagova pri flesovanju, ja koristim 1.9.1
Pazljivo pri flesovanju telefona sa USB kablom jer je moguce doci do spaljivanja ROM memorije a to se ne popravlja, tj moze ali u E.U. !
josh nesto sto se tice Bootloadera od njega zavisi koliko ce brzo sistem da se podize za sada je najbrzi po meni 01.02.02
ali pazljivo pri menjanju u slucaju da nesto kvrcne telefon vise nece moci da udje u boot meni a tada je fakticki mrtav dok ga ne probudite TestPoint-om...
Neky imao sam i ja probleme sa GPS-om sa verzijom 51.95.00 nije UOPSTE HTEO DA RADI, a posle flesovanja isto, tek nakon promene drivera u bootloaderu i unakrsnim Fleshovanjem izmedju 3 verzije 54.00.00 , 54.08.08 i 54.08.09 je proradio i sad se vezuje prosecno za nekih 5-7 min !
neki put cak i 2
Za gprs podesavanja sam probao i za 063 i 064 i MMS i GPRS radilo mi je savrseno i jednoo i drugo

evo male izmene ako djejmijeva podesavanja ne rade jer ja sam koristio druge, ne znam kako je njemu ovo radilo :S
ali svasta je moguce :)
Account name:mts064
Connection type:GPRS
onda idete na Advanced
Cekirate user name and password
User name:mts
Password:064
Adress:gprswap
Log in ne dirate nista sve kako je.......(cekirana obadva kvadratica)
Proxy
cekiran use proxy server
Proxy server address:172.017.088.198
Proxy server port:8080
Other obadva kvadratica cekirana
e sad za mms
isto u Internet Accounts napravite novu konekciju
Account name:mts mms
Connection type:GPRS
idete u advanced
cekirate onaj kvadratic od malopre
User name:mts
Password:064
Adress:mms
login nista ne dirati
Proxy server address:172.017.085.131
Proxy server port:8080
other otkacite obadva kvadratica
e kad ste to uradili idete u Message accounts-Multimedia message
Multimedia message gateway:http://mms.mts064.telekom.yu/mms/wapenc
use proxy server cekirano
Proxy server address:172.017.085.131
proxy server port 8080 kliknete na advanced
pa tamo stavite message valid for:maximum
automatic download:on

za Mobtel

Account name:mobtel
Connection type:GPRS
idete u advanced
cekirate onaj kvadratic od malopre
User name:mobtel
Password:gprs
Adress:internet
login nista ne dirati
Proxy server address:217.065.192.033
Proxy server port:9201

i to je to ... uzivajte... :)
 
Odgovor na temu

Dzejmi Oliver
Kollitschbau,Klagenfurt
K-Viktring

Član broj: 92043
Poruke: 62
*.3dnet.co.yu.

ICQ: 165362640


+2 Profil

icon Re: Motorola A100026.05.2006. u 00:20 - pre 217 meseci
Da u pravu je Aca uklonjeni su alati za flash.....Motorola se nesto bunila....ali ako nekom treba nije problem imam ja RSD Lite poslacu kome treba.........sve ide prilicno glatko samo je bitno pravilno instalirati drajvere.......!Sto se tice Acine opaske....da su verzije soft-a bagovite delimicno se slazem!Ako si mislio na 54.08.09 to je tacno!Ali ljudi su lepo naglasili da je to beta verzija i da je u fazi testiranja i da su moguci problemi.......Tako da ono........Verzija 54.08.08 koju inace i sam koristim nije nista strasno bagovita.....sem sto ponekad puca startup animacija......inace sve ostalo odlicno radi!Testirano i isprobano vise puta....tako da mogu za nju skoro da garantujem!Sto je meni najvaznije radi mi gps i bluetooth konekcija sada ne pravi toliko problema sa povezivanjem kao sa fabrickom verzijom!
Sto se tice podesavanja za gprs i mms za 064 koje sam gore naveo rade 100%,sem sto je konekcija na gprs ponekad duga.....do 2 minuta!Sto se tice Neky-a i mene je zezao gps sa fabrickom verzijom 51.95.00 ako imas tu verziju samo je pregazi sa 54.08.08 i sve ce raditi ok!Obavezno postupak flasha radi 2x jel ces jedino tako ubiti fabricki firmwere......
I tako dan za danom,pred kockastim ekranom
 
Odgovor na temu

Neky 92
Nenad Vasin

Član broj: 47296
Poruke: 51



Profil

icon Re: Motorola A100027.05.2006. u 10:45 - pre 217 meseci
Moze li nekako drugacije ?
 
Odgovor na temu

Aca_sd_A1000
C:Europe/South/Serbia/SD

Član broj: 91066
Poruke: 67
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Motorola A100027.05.2006. u 11:22 - pre 217 meseci
Pa mozda da probas razlicite verzije softwar-a kao npr nhgps wayfinder smartcomGPS mapwievGPS ako nece ni jedan onda flash !
 
Odgovor na temu

Neky 92
Nenad Vasin

Član broj: 47296
Poruke: 51



Profil

icon Re: Motorola A100029.05.2006. u 17:32 - pre 217 meseci
Probao sam nhgps ali ne znam kako da ubacim mape.
 
Odgovor na temu

Neky 92
Nenad Vasin

Član broj: 47296
Poruke: 51



Profil

icon Re: Motorola A100029.05.2006. u 18:45 - pre 217 meseci
Nije vazno uspeo sam . Samo ne znam kako da znam kada je zavrsio sa hvatanjem satelita . Ponekad mi pise nofix da li to smeta ?
 
Odgovor na temu

Aca_sd_A1000
C:Europe/South/Serbia/SD

Član broj: 91066
Poruke: 67
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Motorola A100029.05.2006. u 22:21 - pre 217 meseci
Citat:
Neky 92: Nije vazno uspeo sam . Samo ne znam kako da znam kada je zavrsio sa hvatanjem satelita . Ponekad mi pise nofix da li to smeta ?


Brate neky jes ti toliko glup, razmisli malo o cemu pises na ovom forumu !!!
vidis da se ovde prica o skoro o samom kodu simbiana a ti pitas za not fix i ostale gluposti potrudi se malo oko fona !!!!
jeee..... zar ces za svaku sitnicu da pises ovde ?! :S
Telefon se ne vezuje ni na jedan satelit vec trazi 2 ili 3 toliko mu je potrebno da bih ti odredio lokaciju na kojoj se nalazis , znaci tvoj telefon samo prikuplja vremenske informacije i na osnovu istih proracunava i daje ti lantitude i longtitude po kojima ti daje informaciju gde se nalazis. a kad ti pise not fix to znaci da je izgubio pritok podataka sa 1 ili svih satelita, fix ti je zapravo pracena lokacija a not fix znaci da fon ne moze da ti da lokaciju gde si ti trenutno a to se desava kada stojis ispod nekog metalnog predmeta ili blizu visokih zgrada pa nemas cist pogled ka nebu... to je to... inace zbog samih mapa bolji je smartcomGPS
jer konvertor mapa za nhgps ne radi pa rema tome ne mozes da ubacujes mape vece od 8megapixela tj za vece mape u JPG foramtu fon BLOKIRA i rebotuje se
a za smartcomGPS radi converter i mozes da ubacis mapu veliku koliko i tvoja mem kartica :) jer je to format koji je u multirezoluciji i samim tim on ne ocitava celu mapu vec za svaki deo mape ima jednu istu rezpoluciju tj rezoluciju tvog ekrana ! znaci ako si na zumu od 100% on ti stvori jednu rezoluciju ili ako si na zumu od 25% on ima istu rezoluciju ali sada prikazuje veci deo mape manje vidljiv (tako se resio problem RAM memorije jer se tada ucitava samo taj deo koji ti gledas a ne cela mapa kao kod jpeg gif i ostalih photo formata)
INACE SMARTCOMgps daje malo losije podatke znaci ona strelica malo brlja ne pokazuje uvek pravac gde se kreces i kompas malo zeza dok nhgps je mnogo manje funkcionalan ali ima bolje performanse. Ipak smarcomGPS
je kao boljijer mozes da isctras ptanju kojom planiras da se kreces i on ti tada meri jos koliko ti je puta preostalo i za koje ces vreme da ga redjes imam ja screenshot-tove smartcomGPS-a u upotrebi moji kad sam isao za bg sd i td crtao sam put i on je tacno merio preostalo vreme pokazivao gde da skrenes (malo losije jer je mapa uzasna ona skolska autokarta takoreci ali koristi jer je dosta precizna i ima sve malo vaznije puteve)
i td. to bi bilo to o GPS-u valjda???
 
Odgovor na temu

Neky 92
Nenad Vasin

Član broj: 47296
Poruke: 51



Profil

icon Re: Motorola A100030.05.2006. u 13:05 - pre 217 meseci
Bas ti hvala sto si mi rekao ono sto vec znam.
 
Odgovor na temu

Neky 92
Nenad Vasin

Član broj: 47296
Poruke: 51



Profil

icon Re: Motorola A100001.06.2006. u 15:40 - pre 217 meseci
Zaboravio sam da ti zahvalim sto si mi dao tako dobar odgovor na pitanje. (Ocigledno nisi shvatio pitanje, ili nisi hteo da shvatis. jer za pitanje da li smeta nofix mislio sam na povremeno a ne stalno. Na drugo pitanje mi nisi odgovorio)Ja sam bar pismen za razliku od tebe, koji si "juce" namestio GPS pa se sada hvalis kako si pametan.
 
Odgovor na temu

Boki4u
Bogdan Djukic
Zemun

Član broj: 61571
Poruke: 696
*.ADSL.neobee.net.



+2 Profil

icon Re: Motorola A100001.06.2006. u 19:16 - pre 217 meseci
E ljudi, koliko se krece cena ovog mobilnog/pda telefona?
Mislim da sam video u oglasima za 200e, polovan naravno.
Da li je ta cena ok, ili je premala???
 
Odgovor na temu

Aca_sd_A1000
C:Europe/South/Serbia/SD

Član broj: 91066
Poruke: 67
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Motorola A100002.06.2006. u 19:09 - pre 217 meseci
Odgovorio sam samo sto si ti trupac kao sto rekoh pa ne znas da citas izmedju redova!
*not fix znaci da fon ne moze da ti da lokaciju gde si ti trenutno a to se desava kada stojis ispod nekog metalnog predmeta ili blizu visokih zgrada pa nemas cist pogled ka nebu*

i ovo ti nije bio odgovor na dato pitenje?!

Citat:
Boki4u: E ljudi, koliko se krece cena ovog mobilnog/pda telefona?
Mislim da sam video u oglasima za 200e, polovan naravno.
Da li je ta cena ok, ili je premala???


e cena je ok zavisi sta ima u paketu samo ko ga sisa ako nema nesto slobodno se cenkaj do 180
ja sam "namirisao" nov za 170e ali ne znam da li jos uvek ima na lageru ako ima javljam :)...
 
Odgovor na temu

Boki4u
Bogdan Djukic
Zemun

Član broj: 61571
Poruke: 696
*.ADSL.neobee.net.



+2 Profil

icon Re: Motorola A100002.06.2006. u 19:54 - pre 217 meseci
170e?
Vise nego primamljiva cena :D

Da li je full, ili mora da fali nesto u kompletu (BT handsfree ili slicno), cim je 170e?
 
Odgovor na temu

jecka80
beograd

Član broj: 33843
Poruke: 107
*.my-trion.net.



Profil

icon Re: Motorola A100003.06.2006. u 00:30 - pre 217 meseci
Uz telefon od opreme dobija se jedan punjach sa postoljem,jedna baterija i stereo slushalice!!!

Never mind the dog,beware of the owner!!!
 
Odgovor na temu

Neky 92
Nenad Vasin

Član broj: 47296
Poruke: 51



Profil

icon Re: Motorola A100003.06.2006. u 08:41 - pre 217 meseci
Citat:
Aca_sd_A1000: Odgovorio sam samo sto si ti trupac kao sto rekoh pa ne znas da citas izmedju redova!
*not fix znaci da fon ne moze da ti da lokaciju gde si ti trenutno a to se desava kada stojis ispod nekog metalnog predmeta ili blizu visokih zgrada pa nemas cist pogled ka nebu*

i ovo ti nije bio odgovor na dato pitenje?!



e cena je ok zavisi sta ima u paketu samo ko ga sisa ako nema nesto slobodno se cenkaj do 180
ja sam "namirisao" nov za 170e ali ne znam da li jos uvek ima na lageru ako ima javljam :)...


Prestani da vredjas i ja cu prestati da ti odgovaram. ako si toliko pametan kao sto pricas pokazi mi gde si mi odgovoriti sta ce se desiti kada zavrsi.
 
Odgovor na temu

vucko68
Vladan Vucic
Smederevo

Član broj: 31851
Poruke: 18
217.24.27.*

Sajt: Balkan sat


Profil

icon Re: Motorola A100003.06.2006. u 10:57 - pre 217 meseci
Aco molim te da mi se javis. Ja sam isto iz Smedereva i imam problem sa Motorolom A1000. Posto nista ne znam o ovom telefonu potrebna mi je tvoja pomoc. U napred ti se zahvaljujem. Moji telefoni su: 063/688-262, ili fix:617-254 Vucko. Veliki pozdrav.
 
Odgovor na temu

vucko68
Vladan Vucic
Smederevo

Član broj: 31851
Poruke: 18
217.24.27.*

Sajt: Balkan sat


Profil

icon Re: Motorola A100003.06.2006. u 11:04 - pre 217 meseci
Aco molim te da mi se javis. Ja sam isto iz Smedereva i imam problem sa Motorolom A1000. Posto nista ne znam o ovom telefonu potrebna mi je tvoja pomoc. U napred ti se zahvaljujem. Moji telefoni su: 063/688-262, ili fix:617-254 Vucko. Veliki pozdrav.
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - telefoni :: Motorola A1000

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 94233 | Odgovora: 262 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.