Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Meni treba Stelth webcam

[es] :: Windows aplikacije :: Meni treba Stelth webcam

[ Pregleda: 3261 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

FireProxy
Beograd

Član broj: 19043
Poruke: 77
*.sbb.co.yu



Profil

icon Meni treba Stelth webcam12.05.2004. u 12:13 - pre 242 meseci
Da li neko moze da mi pomogne u odabiru software-a..... hteo bih da na jednoj masini postavim web kameru, a sa druge da je gledam..... e sad sta meni treba?
treba mi nesto sto ce se dizati kao service na remote masini i radice u stelth modu.
Znaci, kada se startuje komp da se startuje i taj servis bez da mora nesto da se pokrece dodatno ili da se ugasi. Osim ako se ne ubije service direktno. Ajd pozdrav i hvala u napred.
When the program is being tested, it is too late to make design changes.
 
Odgovor na temu

filipc

Član broj: 22738
Poruke: 433
212.200.108.*



Profil

icon Re: Meni treba Stelth webcam12.05.2004. u 13:19 - pre 242 meseci
Nisam te bas razumeo ali ako hoces da sa jednog komp-a na koji imas kamericu , a hoces da sa drugog komp-a da ga gledas sta prikazuje ta kamerica onda treba :
1.Da umrezis kompjutere
2.Da podesis program na "share" to jest da prog. bude deljen na mrezi.
3.Onda preko mreze uzmes taj deljeni prog. i startujes kamericu.

To je sve ukratko ako znas da umrezis kompjutere i da ovo uradis.
Neznam mozda treba da se i kamerica podeli na mrezi , nisam siguran.
 
Odgovor na temu

FireProxy
Beograd

Član broj: 19043
Poruke: 77
*.sbb.co.yu



Profil

icon Re: Meni treba Stelth webcam12.05.2004. u 13:29 - pre 242 meseci
Evo ja sam zaista otvorena osoba.... i priznajem kad nesto ne znam..... ajde mi molim te objasni kako se "deli" i koji program se "deli", kako se kamerica "podeli" na mrezi i kako uzimam deljeni program i startujem kameru? Zahvaljujem ti se na strpljenju. Eto bas bih voleo da cujem tvoje vidjenje problema.
When the program is being tested, it is too late to make design changes.
 
Odgovor na temu

filipc

Član broj: 22738
Poruke: 433
212.200.108.*



Profil

icon Re: Meni treba Stelth webcam12.05.2004. u 14:21 - pre 242 meseci
Nisam sjajan u tome ja sam kuci nekoliko puta umrezavao kompjutere ali to je bilo deljenje radi skidanja fajlova sa njegovog kompa na moj.
Ja ti lepo ne mogu objasniti kako da to uradis pitaj nekog drugog na windows aplikacije ili neki drugi forum ali evo ti nesto ukratko:
1.Udjes u my computer kliknes desnim klikom na "sharing and security..."
2.Tamo kliknes share this folder on network.
3.onda ce folder biti shareovan i moci ces njemu da pristupis sa drugog kompjutera.
4.Ako mozes na podeljenom "c:\" pronadji taj program za kamericu i staruj ga sa druge masine,nisam sioguran da li ce raditi , ne znam kako se deli kamerica i da li u ovom slucaju treba da se podeli ali za to pitaj nekog drugog.
5.Da bi umrezio kompjutere treba sledece :
1) Da ih spojis kablom.
2) Da udjes (ovaj tutor sluzi za win xp) u start>all programs>control panel>network conections .
3) Tu ces kliknuti desnim klikom na konekciju "LAN" ili local area network.
na jezicku "general" klikni jednom na "client for microsoft networks" pa klikni ispod toga na "install" tui izaberi "protocol" i klikni na "add" onda ces imati 2 opcije izaberi drugu nesto pise slicno ovome medjutim nije isto ali ces ga naci "NWlink net bios..."
Kad to uradis sve je gotovo .
Da napomenem workgroup mora biti isti na oba kompa.
Ako nije isti mozes ga promeniti desni klik na my computer i tu imas za menjanje.
Onda udji u search (start>search) i izaberi "computer on network",ukucaj ime kompjutera i naci ces ga .

To je sve o umrezavanju , nisam siguran da li bi ti radila kamerica ali moras ih prvo umreziti bar je posle lako pitaj nekog sa vise iskustva o umrezavanju.

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

FireProxy
Beograd

Član broj: 19043
Poruke: 77
*.sbb.co.yu



Profil

icon Re: Meni treba Stelth webcam12.05.2004. u 15:14 - pre 242 meseci
.........
E, ajd sad neko ako ima ali ozbiljno......
Znaci treba mi service koji ce se pri startovanju podizati. I sa druge strane klijent koji ce da taj service koristi da bi monitorovao kameru
Eto ja toliko.......
Predlozi?
When the program is being tested, it is too late to make design changes.
 
Odgovor na temu

Gjagji
PR

Član broj: 11818
Poruke: 288
*.dardanet.net



Profil

icon Re: Meni treba Stelth webcam14.05.2004. u 09:42 - pre 242 meseci
meni izgleda da bi to mogao da ostvaris sa 'remote administartor', 'pc link' i slicnim programima, samo sto nisam siguran da, onaj ko je ispred kamere, to ne bi primetio (na njegovom kompjuteru bi pointer jurcao sam od sebe, a?)
 
Odgovor na temu

filipc

Član broj: 22738
Poruke: 433
*.teleportgroup.net



Profil

icon Re: Meni treba Stelth webcam14.05.2004. u 12:48 - pre 242 meseci
Mozes samo gledati sto prikazuje kamera a to ces ostvariti sa RemoteDesktopConnection.

 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Meni treba Stelth webcam

[ Pregleda: 3261 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.