Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Windows Media Player 9 vs Windows 98,codeci od WM playera!!

[es] :: Windows aplikacije :: Windows Media Player 9 vs Windows 98,codeci od WM playera!!

[ Pregleda: 6993 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tehnolog
Zeljko Trifkovic

Član broj: 14190
Poruke: 226
*.as54.tz.bih.net.ba.



Profil

icon Windows Media Player 9 vs Windows 98,codeci od WM playera!!11.05.2004. u 18:16 - pre 242 meseci


Iznenadio sam se kad sam vidio da se devetka ne moze instalirati na Windows 98 nego pocev od 98SE pa nadalje!!Medjutim nadam se da neko ima neko pametno rjesenje ukoliko bih mogao prevariti Media Player 9,da ga ipak nekako uspijem instalirati na devedestosmicu??Moje drugo pitanje je da li codeci koji se posebno instaliraju za Windows Media Player 8 rade sa ranijem verzijama playera recimo 6.4 koja dodje sa windowsima ili bi eventualno morao instalirati verziju 7.1 koju imam na cd-u???verziju 8 ipak nemam ali imam 9,7.1 i 7.0!!
 
Odgovor na temu

mickeybaki
Miroslav Bandjur
Student
Futog

Član broj: 18452
Poruke: 107
*.dialup.neobee.net.

ICQ: 128046731


Profil

icon Re: Windows Media Player 9 vs Windows 98,codeci od WM playera!!11.05.2004. u 23:56 - pre 242 meseci
Mislim da nikako ne mozes instalirati media player 9 na win 98. Moj savet ti je da sa neta npr. katz.ws skines kazaa lite codec pack i instaliras ga. Tu imas apsolutno sve sto ti treba, a mozes i da izaberes ba instaliras odlican player - BS Player. (Prethodno ukloni sve stare kodeke)
I ako moja plata i nije bas neka,
Ja sam posteno platio i zato sam srecan.
Jos samo leba da ima i himna da svira.
I danas da mogu ja opet bih isto...
I sutra da mogu ja opet bih isto...

Daj bombona da sisamo!
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Windows Media Player 9 vs Windows 98,codeci od WM playera!!

[ Pregleda: 6993 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.