Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

molim za free zadatak (ili vise njih) iz pascala!!(sto prije...)

[es] :: Pascal / Delphi / Kylix :: molim za free zadatak (ili vise njih) iz pascala!!(sto prije...)

[ Pregleda: 2597 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

BRN
Curva Sud

Član broj: 25547
Poruke: 1
*.net.htnet.hr



Profil

icon molim za free zadatak (ili vise njih) iz pascala!!(sto prije...)27.04.2004. u 20:22 - pre 243 meseci
Ovako stoje stvari:za par dana trebam predati bilo kakvu radnju iz pascala(znaci bilo kakve teme) ali zadatak u sebi obavezno treba sadrzavati naredbu file,i u sebi imati barem jedan sort,a naravno da su dozvoljene i druge naredbe(npr. function,procedure i sl.).MOLIO BI ako ima netko dobre volje da mi napise neki takav zadatak i sta zadatak radi,ili ako ga vec ima da mi ga da, i ako jos moze da zadatak ne bude "pre profesionalan",jer imam negativnu ocjenu iz informatike pa da program bude na mom "nivou".Volio bi,ako je jos moguce,da zadatak bude sa "file of string-om",jer vecina ima programe koji u sebi pretezito sadrze slova a ne brojke(npr. kvizovi,arhive...).Ali kako god,bio bih zahvalan sa bilo kavim programom,smo da ima file i sort.HVALA onom(mozda i vise vas) tko bi ovo obavio umjesto mene,jer je ovaj pascal malo pretezak za mene:)
HVALA JOS JEDNOM UNAPRIJED!
Brigate Rossonere-Brigate Milaniste!
AC Milan ovunqe e sempre!!!
 
Odgovor na temu

BobMarley
Vedran B
Bologna

Član broj: 148
Poruke: 1161
*.net.htnet.hr

ICQ: 61882680


+1 Profil

icon Re: molim za free zadatak (ili vise njih) iz pascala!!(sto prije...)27.04.2004. u 20:55 - pre 243 meseci
Suzdrzi se od trazenja gotovih rjesenja od bilo koga. Ovi forumi sluze da ti pomogne zajednica sa radom pod uvjetom da nesto i radis a buduci da ti nista ne radis, nista od pomoci.

Citaj pravilnik.
BobMarley (me) ...the legend
 
Odgovor na temu

[es] :: Pascal / Delphi / Kylix :: molim za free zadatak (ili vise njih) iz pascala!!(sto prije...)

[ Pregleda: 2597 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.