Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Molim za pomoc.Hocu da gledam svoje slike na DVD uredjaju

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Molim za pomoc.Hocu da gledam svoje slike na DVD uredjaju

[ Pregleda: 3729 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

plavatrava
BGD

Član broj: 22771
Poruke: 69
*.236.EUnet.yu



Profil

icon Molim za pomoc.Hocu da gledam svoje slike na DVD uredjaju24.04.2004. u 20:15 - pre 243 meseci
Problem je u sledecem:Hocu svoje slike da prebacim na cd i da ih gledam preko dvd-a.Neke cd-e sam dobio snimljene kada sam razvio filmove,medjutim dvd mi ih necita ,tj procita ali neprikazuje na ekranu nista.Probao sam da slike spakujem i vcd formatu ali nista .Pa Vas molim za savet kako da resim taj problem.
 
Odgovor na temu

FREELOADER

Član broj: 15326
Poruke: 343
*.cmu.carnet.hr



Profil

icon Re: Molim za pomoc.Hocu da gledam svoje slike na DVD uredjaju01.05.2004. u 11:49 - pre 243 meseci
Hm, mene muči isti problem.Zacjelo si čuo da pojedini uređaji, a u zadnje vrijeme većina ovih novijih čita JPEG fajlove.Pretpostavljam da tvoj ne čita kao ni moj, jer da čita ne bi imao taj problem.Mogu samo reći da sam bez problema prebacio JPEG slike u VCD ili SVCD i DVD ih čita, no jedini problem je što ih ne mogu snimiti više od 99 na jedan CD.Iako tih 99 slika zauzima vrlo malo mjesta, kaže da je 99 maksimalan broj fajlova koji može biti na SVCD-u.Što je još zanimljivije on spominje da je 99 maksimalan broj audio fajlova, što me zbunjuje jer sam stavljao samo JPEG fajlove, a nikakve audio.Sve sam to radio sa NERO 6.Sad i mene zanima dali netko zna kako bi se te slike mogle staviti na SVCD ali da ih bude više od 99 ili jel postoji neki drugi način da JPEG fajlove gledamo na DVD playeru? POZDRAV!!!
 
Odgovor na temu

plavatrava
BGD

Član broj: 22771
Poruke: 69
*.248.EUnet.yu



Profil

icon Re: Molim za pomoc.Hocu da gledam svoje slike na DVD uredjaju02.06.2004. u 09:43 - pre 242 meseci
Uspeo sam da resim problem .Uzeo sam program photo album 2.0 i u njemu mozes sve da uradis sto se tice slika i pustanja na dvd uredjaju.Sve svoje filmove sam prebacio u digitalni format i sredio po datumima ,narezao na cd odredio duzinu trajanja prikaza slike,stavio muzicku numeru u pozadini da nebude "suvo" i tako dalje resenje za slaganje i obradu fotografija u programu photo album 2.0
 
Odgovor na temu

FREELOADER

Član broj: 15326
Poruke: 343
*.cmu.carnet.hr



Profil

icon Re: Molim za pomoc.Hocu da gledam svoje slike na DVD uredjaju03.06.2004. u 09:14 - pre 242 meseci
Hm, imam ja neki Foto Album, verzija je 2.3.4. Ne znam jel pričamo o istom programu, ali nisam baš skužio kako si ti to rješio. Jesi snimio cd kao SVCD ili...Molim te ako mi možeš pojasniti. Pozdrav !!!
 
Odgovor na temu

FREELOADER

Član broj: 15326
Poruke: 343
*.cmu.carnet.hr



Profil

icon Re: Molim za pomoc.Hocu da gledam svoje slike na DVD uredjaju03.06.2004. u 09:18 - pre 242 meseci
E da, sa NERO 6.3 sam uspio snimiti slike kao VCD i ne samo 99 nego može koliko ih god stane na cd, ali problem je što ga neki uređaji čitaju a neki ne iako podržavaju VCD. Na mom uređaju radi bez greške, ali ipak htio bi da ga čitaju svi uređaji.
 
Odgovor na temu

plavatrava
BGD

Član broj: 22771
Poruke: 69
*.74.eunet.yu



Profil

icon Re: Molim za pomoc.Hocu da gledam svoje slike na DVD uredjaju03.06.2004. u 10:36 - pre 242 meseci
Program je Photoshop album 2.0 i izasao je pre par meseci i veoma je lak za rad .
Jos ako si i malo radio u photoshopu bice ti sve jasno.A moze skoro sve da uradi sto ti je potrebno u vezi fotografije.Moras da ga nabavis pa da onda ako ti nesta nebude jasno pitaj.

cao
 
Odgovor na temu

FREELOADER

Član broj: 15326
Poruke: 343
*.cmu.carnet.hr



Profil

icon Re: Molim za pomoc.Hocu da gledam svoje slike na DVD uredjaju05.06.2004. u 14:46 - pre 242 meseci
Raspitao sam se malo za taj Photoshop album, ali nažalost ne mogu ga nigdje naći. Skinuo sam s neta neki photoshop album starter edition ali ništa od toga. Pozdrav!!
 
Odgovor na temu

plavatrava
BGD

Član broj: 22771
Poruke: 69
*.184.eunet.yu



Profil

icon Re: Molim za pomoc.Hocu da gledam svoje slike na DVD uredjaju08.06.2004. u 12:02 - pre 242 meseci
Program postoji moraces da se potrudis da ga nadjes.
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Molim za pomoc.Hocu da gledam svoje slike na DVD uredjaju

[ Pregleda: 3729 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.