Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa slanjem besplatnih poruka

[es] :: GSM - upotreba :: Problem sa slanjem besplatnih poruka

[ Pregleda: 4120 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Bad Habbit
Beograd

Član broj: 1099
Poruke: 1551
*.yubc.net



Profil

icon Problem sa slanjem besplatnih poruka03.01.2002. u 10:03 - pre 271 meseci
Jedna moja drugarica ima siemens a35,koji kao i svi ostali siemens-i ima mogucnost prekidanja slanja poruka,sto znaci da ima mogucnost slanja besplatnih poruka.Kao sto svi znate besplatne poruke na mobtelu se mogu slati samo preko centra +38163100400.E sada problem je u tome sto kod nje kada ubacim centar 100400 on salje jako dugo poruku i na kraju napise message not sent.Znaci uopste ne moze da koristi taj centar a samim tim i da salje besplatne poruke.
Ostali centri rade odlicno.Zvao sam i 9863 i kao napravio se lud,i glasom "ja sam debil" sam pitao zasto nemogu da koristim centar 100400 i rekli su mi tamo kako neznaju zasto i da probam sa nekim drugim centrom,a ja naravno nisam mogao da im kazem da mi bas taj centar treba da bi mogao da saljem besplatne poruke.
Sada bih ja hteo da cujem vase misljenje sta tu moze da bude u pitanju?
Inace jos jedan potencijalni problem koji nevidim da ima direktno veze sa ovim je objasnjen u sledecoj temi koju sam odvojio da bi ljudi mogli lakse da pristupaju obema temama.
 
Odgovor na temu

predrag78
SRB

Član broj: 800
Poruke: 1255
195.252.103.*



+2 Profil

icon Re: Problem sa slanjem besplatnih poruka03.01.2002. u 14:51 - pre 271 meseci
Koja glupost,pa sta mislis da oni budale i neznaju za taj bug??Mozda ne bas oni na +9863(sto je malo moguce) ali znaju njihovi inzenjeri.

E sada sto se tice te kartice probaj malo da je stavis u neki simcheker ili nesto slicno mozda je problem do kartice meni je to bilo sa 100100 nisam mogao da saljem poruke sa nejga a ni meni neko da posalje.
Pozdrav
 
Odgovor na temu

Bad Habbit
Beograd

Član broj: 1099
Poruke: 1551
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Problem sa slanjem besplatnih poruka03.01.2002. u 16:31 - pre 271 meseci
Pa cisto sumnjam da inzinjeri koji rade na servis centru znaju za taj bug jer bi znajuci politiku mobtela koja se bazira na cedjenju vode iz suve drenovine znam da bi to bilo ispravljeno momentalno.Da je kojim slucajem obrnuto to verovatno nebi bio prioritet.
Takodje licno znam nekoliko ljudi kojima sam rekao ovu foru i koji to koriste veoma uspesno,bas mi je jedan od njih bio pre pola sata i uverio sam se da radi.
To za moguce ostecenje kartice,moguce da je u pitanju ali ne znam stvarno gde da nadjem simchecker,nisam ni znao da tako nesto postoji,jedino mozda u nekom servisu.
 
Odgovor na temu

alf_yu
Poslovodja servisa, Auto servis UNO
Vracar,Beograd

Član broj: 403
Poruke: 102
*.verat.net

ICQ: 78456958
Sajt: www.dunlopcentar.rs


Profil

icon Re: Problem sa slanjem besplatnih poruka04.01.2002. u 10:35 - pre 271 meseci
Jelte a moguce je na 063 da se salju bsplatne poruke???Nisam znao,da li bi enko od vas mogao da napise jos jednom kako se ta divna stvar chini??I da li je moguce to uraditi na ericsson-u???
Alien Life Form
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - upotreba :: Problem sa slanjem besplatnih poruka

[ Pregleda: 4120 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.