Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Promena tarifiranja poziva ka 063-9863

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Promena tarifiranja poziva ka 063-9863

[ Pregleda: 7128 | Odgovora: 13 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mitar1982

Član broj: 17439
Poruke: 1042
*.ptt.yu



+2 Profil

icon Promena tarifiranja poziva ka 063-986322.04.2004. u 23:56 - pre 243 meseci
Kompanija Mobtel promenila je način tarifiranja poziva ka CallCentru, odnosno ka broju 063/9863. Poziv ka CallCentru sada se tarifira sa fiksnom naknadom u visini od 9.90 dinara (bez uračunatog poreza od 20%) bez obzira na dužinu trajanja poziva. Ova cena odnosi se na pozive koji su upućeni iz 063 mreže i važi kako za PostPaid tako i za PrePaid Mobiklik korisnike mobtelsrbija mreže. Pozivi upućeni CallCentru sa ostalih nacionalnih ili internacionalnih fiksnih ili mobilnih mreža se takođe tarifiraju, ali po cenovniku mreže čije se usluge koriste.

http://www.geocities.com/gsmmobtel/press_220404.htm
 
Odgovor na temu

acebzan
Aleksandar Čebzan
Global Equipment Engineering &
Implementation
OKIN/Verizon
Ostrava, CZ

Član broj: 81
Poruke: 707
*.mobtel.co.yu

ICQ: 81816063
Sajt: https://www.linkedin.com/..


+14 Profil

icon Re: Promena tarifiranja poziva ka 063-986323.04.2004. u 10:43 - pre 243 meseci
bezobrazno, nema sta,
umesto da call centar bude besplatan servis oni ovako...
mada, ja sam ih poslednji put zvao zbog aktivacije gprs-a,
 
Odgovor na temu

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
*.ptt.yu

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: Promena tarifiranja poziva ka 063-986326.04.2004. u 09:14 - pre 243 meseci
pa dobro, barem da su i to uradili. posto samo listanje menija opcija pri pozivu traje oko minut.

Inace i mobtel i mts preteruju sa napacivanjem ovakvih servisa.
"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

veseliz
Beograd

Član broj: 12308
Poruke: 283
*.melmac.net



Profil

icon Re: Promena tarifiranja poziva ka 063-986326.04.2004. u 10:54 - pre 243 meseci
Koji to servis naplacuje mts??

Nesto nisam primetio!!!
 
Odgovor na temu

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
*.ptt.yu

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: Promena tarifiranja poziva ka 063-986326.04.2004. u 13:24 - pre 243 meseci

a sta bi s onim kad ti mts ljubazno naplati ukucavanje dopune ???


"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: Promena tarifiranja poziva ka 063-986312.05.2004. u 05:31 - pre 242 meseci
bolje ista nego nista
 
Odgovor na temu

daxx

Član broj: 12395
Poruke: 50
*.vdial.verat.net

ICQ: 167771596


Profil

icon Re: Promena tarifiranja poziva ka 063-986326.06.2004. u 11:12 - pre 241 meseci
Pa dobro, kao da ce neko da zove call center svaki dan... Ipak je 10 dinara simbolicna nadoknada, a obezbedjuje da ljudi ne zovu korisnicki servis zbog svakakvih gluposti i sitnica.
 
Odgovor na temu

vpantic

Član broj: 16840
Poruke: 43
*.ppp-bg.sezampro.yu



Profil

icon Re: Promena tarifiranja poziva ka 063-986327.06.2004. u 13:12 - pre 241 meseci
Kakvi su im operateri poziv ka Call Centru ni slucajno ne bi trebalo da se naplacuje.Njima je najvaznije da vas oslove imenom i da vam na kraju razgovora zahvale na pozivu.A izmedju...Moj poslednji primer...
-Dobar dan.
-Dobar dan.
-Ja sam zaboravio broj koji se unosi kada se pravi GPRS konekcija preko Mobtela.
-A koji broj Vam treba?
-Pa broj koji se unosi kada se pravi GPRS konekcija preko Mobtela.
-A koji model telefona imate?
-Pa nema to veze.Broj je nesto kao zvezdica dve devetke taraba...
-Aaaaa,ima dva broja **99# i *99***1# pa vi probajte oba.
-Hvala probacu
-Hvala vama na pozivu
A zanimljivo je da vas nateraju da preslusate automat pa vam tek na kraju ponude opciju 0 za kontakt sa operaterom.
 
Odgovor na temu

Milan Andjelkovic
Product Manager
Tegus Medical
Beograd

Član broj: 4476
Poruke: 3281
*.net
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.linkedin.com/in/milan..


+8 Profil

icon Re: Promena tarifiranja poziva ka 063-986329.06.2004. u 23:01 - pre 241 meseci
Pa, lepo su ti rekli. Postoji dosta brojeva koji imaju neke veze sa GPRS-om. Trebalo je da naglasiš da te zanimaju podešavanja za pristup internetu preko kompjutera, a koristeći GPRS i mobilni telefon.
ex.mangel
 
Odgovor na temu

Korisnicki Servis
Beograd

Član broj: 19795
Poruke: 149
*.mobtel.com

Sajt: www.mobtel.co.yu


Profil

icon Re: Promena tarifiranja poziva ka 063-986307.07.2004. u 18:51 - pre 240 meseci
UBR, *99# je broj koji koriste NOKIA aparati, *99***1# je broj koji koriste ostali tipovi aparata, ako koristite init. string.

Ako ne koristite init.string neki aparati uopšte neće hteti da rade bez njega, a neki hoće, ali je potrebno da "pogodite" CID koji telefon koristi za povezivanje, pa tako, možda je pravi broj za vas *99*3# ... i tako ...

U svakom slučaju, ako postavite pravo pitanje, možete vrlo lako i brzo dobiti pravilan odgovor.
 
Odgovor na temu

Dejan Krstic

Član broj: 479
Poruke: 2558



+1 Profil

icon Re: Promena tarifiranja poziva ka 063-986307.07.2004. u 20:09 - pre 240 meseci
Citat:
vpantic: Kakvi su im operateri poziv ka Call Centru ni slucajno ne bi trebalo da se naplacuje.Njima je najvaznije da vas oslove imenom i da vam na kraju razgovora zahvale na pozivu.A izmedju...Moj poslednji primer...
-Dobar dan.
-Dobar dan.
-Ja sam zaboravio broj koji se unosi kada se pravi GPRS konekcija preko Mobtela.
-A koji broj Vam treba?
-Pa broj koji se unosi kada se pravi GPRS konekcija preko Mobtela.
-A koji model telefona imate?
-Pa nema to veze.Broj je nesto kao zvezdica dve devetke taraba...
-Aaaaa,ima dva broja **99# i *99***1# pa vi probajte oba.
-Hvala probacu
-Hvala vama na pozivu
A zanimljivo je da vas nateraju da preslusate automat pa vam tek na kraju ponude opciju 0 za kontakt sa operaterom.


A tek kakvi su korisnici....

Problem je u tome sto nisi pravilno postavio pitanje. Da si lepo rekao da hoces da se povezes preko racunara svaki operater bi ti dao informaciju kako to da uradis a ovako si zbunio operatera jer nije mogao da shvati sta ti ustvari hoces odnosno da li hoces na net preko telefona ili racunara.

Znaci problem su korisnici koji su naucili par "stranih" fancy reci tipa "net", "gprs", "konekcija" pa misle da znaju sve a ne znaju da postave pitanje.
 
Odgovor na temu

vpantic

Član broj: 16840
Poruke: 43
*.ppp-bg.sezampro.yu



Profil

icon Re: Promena tarifiranja poziva ka 063-986321.07.2004. u 11:36 - pre 240 meseci
Ok,idemo redom
Citat:
Korisnicki Servis: UBR, *99# je broj koji koriste NOKIA aparati, *99***1# je broj koji koriste ostali tipovi aparata, ako koristite init. string.

Ako ne koristite init.string neki aparati uopšte neće hteti da rade bez njega, a neki hoće, ali je potrebno da "pogodite" CID koji telefon koristi za povezivanje, pa tako, možda je pravi broj za vas *99*3# ... i tako ...

U svakom slučaju, ako postavite pravo pitanje, možete vrlo lako i brzo dobiti pravilan odgovor.

Moj telefon je Nokia 6510 i za konekciju preko racunara koristim broj *99***1#
Citat:
Dejan Krstic: A tek kakvi su korisnici....

Problem je u tome sto nisi pravilno postavio pitanje. Da si lepo rekao da hoces da se povezes preko racunara svaki operater bi ti dao informaciju kako to da uradis a ovako si zbunio operatera jer nije mogao da shvati sta ti ustvari hoces odnosno da li hoces na net preko telefona ili racunara.

Znaci problem su korisnici koji su naucili par "stranih" fancy reci tipa "net", "gprs", "konekcija" pa misle da znaju sve a ne znaju da postave pitanje.

Rekao sam ja "Broj koji se unosi kada se pravi konekcija preko racunara...",i to je jedini broj koji se unosi u ovom slucaju,zar ne?
Molim za predlog kako da postavim pitanje a da pritom ne koristim reci konekcija i gprs.
Podrazumeva se da nisam postovao zato sto mi je bilo dosadno ili sto ne volim mobtel.Naprotiv,vec cetiri godine sam zadovoljni post paid korisnik.Medjutim i dalje smatram da bi operatere u Call centru trebalo bolje obuciti da rade ono zasta primaju platu i da im je obavezno da imaju minimum tehnicke obrazovanosti.Kakva je meni korist od tamo nekog fancy tipa ili ribe (gora varijanta) koji mi peva u slusalicu kad on-ona ne ume izborom pravih potpitanja da pravilno uspostavi dijalog i resi problem.U krajnjem slucaju korisnik uopste ne mora imati tehnickog znanja.
 
Odgovor na temu

Dejan Krstic

Član broj: 479
Poruke: 2558



+1 Profil

icon Re: Promena tarifiranja poziva ka 063-986321.07.2004. u 12:32 - pre 240 meseci
Citat:
vpantic: Rekao sam ja "Broj koji se unosi kada se pravi konekcija preko racunara...",i to je jedini broj koji se unosi u ovom slucaju,zar ne?


Citat:
vpantic:
-Dobar dan.
-Dobar dan.
-Ja sam zaboravio broj koji se unosi kada se pravi GPRS konekcija preko Mobtela.
-A koji broj Vam treba?
-Pa broj koji se unosi kada se pravi GPRS konekcija preko Mobtela.


Ja razumem da neko moze jednom da pogresi prilikom pisanja (razgovora).... ali dvaput :)
 
Odgovor na temu

vpantic

Član broj: 16840
Poruke: 43
194.106.191.*



Profil

icon Re: Promena tarifiranja poziva ka 063-986321.07.2004. u 18:08 - pre 240 meseci
Citat:
Dejan Krstic: Ja razumem da neko moze jednom da pogresi prilikom pisanja (razgovora).... ali dvaput :)

I resign
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Promena tarifiranja poziva ka 063-9863

[ Pregleda: 7128 | Odgovora: 13 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.