Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ima li ovde neki tim/firma...

[es] :: .NET :: Ima li ovde neki tim/firma...

[ Pregleda: 2650 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

aXi

Član broj: 9661
Poruke: 20
*.nasamreza.com



Profil

icon Ima li ovde neki tim/firma...20.04.2004. u 20:17 - pre 243 meseci
...koji su na neki nacin bas vezani za programiranje u .NET? Posto sve ovde sto vidim je neki rad pojedinca za strance (takodje i moj slucaj)...

Pitam zato sto sam zaista rad da se prikljucim bilo kakvoj grupi programera radi menjanja iskustva/unapredjivanja znanja... ono radio bi i dzabe samo da je neki zanmljiv projekat (da nije programiranje web sajta mada sam se za to najvise ispraksirao nazalos'... ili izrada seminarskih za kolege studente :)

aj pozdrav i hvala unapred bilo kome ko odgovori ^_^
.NET expert wanna-be
Ne citam PM :( => saljite mail
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Ima li ovde neki tim/firma...21.04.2004. u 09:19 - pre 243 meseci
Nešto si se prevario, ja koliko vidim ima ovde ljudi koji rade za domaće firme. Firme za koje ja znam da rade ozbiljno .NET su Pexim (e-banking), Centus (e-government) i Spinaker (poslovodstvo).
Za ove znam da koriste .NET ali ne znam koliko ozbiljno: Informatika, Saga, Pakom.
U svakom slučaju .NET ti je sada hip, tako da svi verovano prčkaju nešto do nekog nivoa. ;) Možda ti bude neki indikator ako je firma certified partner...
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

nemily
BiH

Član broj: 25521
Poruke: 1
*.teol.net

Sajt: www.nemily.com


Profil

icon Re: Ima li ovde neki tim/firma...27.04.2004. u 13:25 - pre 243 meseci
Ne znam odakle si, ali mozes da posjetis www.nemily.com. To je sajt mlade firme iz Laktasa (BiH) u kojoj ja radim kao VB.NET programer. Trenutno nemamo nekih ekstra jakih projekata, ali se nadamo da ce se stanje uskoro promijeniti.
PS. Stranica je jos u fazi izrade.
 
Odgovor na temu

Bukovcanin

Član broj: 26006
Poruke: 5
*.fit.s.bonet.se



Profil

icon Re: Ima li ovde neki tim/firma...06.05.2004. u 09:11 - pre 243 meseci
Ima, u Stokholmu, nego jel imas pristup Internetu modemom ili mozda ISDN/ADSL.
Ima i projekta koji su prilicno zanimljivi.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: .NET :: Ima li ovde neki tim/firma...

[ Pregleda: 2650 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.