Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kupovina preko Temu aplikacije

[es] :: E-Kupovina :: Kupovina preko Temu aplikacije

[ Pregleda: 544 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

iculibrk
Bačka Palanka
21400

Član broj: 321321

+154 Profil

icon Kupovina preko Temu aplikacije08.06.2024. u 21:23 - pre 8 dana i 1h
Pre mesec dana video sam članak Temu. Budući da povremeno naručujem sitnice sa Ali-ja, rekoh da instaliram. Tada su nudili neke dodatne popuste, mada koliko sam primetio treba dobro pretražiti aplikaciju, isti proizvod razni ponuđači nude u rasponu od par stotina dinara razlike.
Ja sam poručio zaštitu od sunca za zadnja stakla automobila, wifi kameru koja se uvrće u sijalično grlo i naočare za sunce.
Posle poručivanja dobio sam prosleđenu poruku nekog razočaranog, koji je tvrdio da je to prevara i da robu od njih niko dobiti neće jer je lažni broj tracking-a... Rekoh za tih 1236,00 dinara i nije mi problem, naravno, pre kupovine sam tražio i našao iskustva trgovine iz Hrvaske. Sad, taj što je pisao o prevari je isto nešto naručio i dobio generisani tracking broj koji je neispravan. Ja sam pošiljku pratio kroz aplikaciju i kada je pisalo da je prošao carinu sledeći dan dobio sam poruku od pošte da očekujem pošiljku i validni broj pošiljke.
Pošto mi je paket stigao preključe, sve tri stvari su došle zajedno, za razliku od Ali-ja, kamera je instalirana i radi izvan očekivanja za 507,00 dinara koliko sam je platio, ima mesto za sd karticu, aktivaciju glasa, noćni led/infra red mod i prilično se dobro vidi noću (pokriva mi ulaz u kuću), ima 360⁰ rotaciju levo desno i od oka 70⁰ gore dole preko aplikacije. Koliko sam video kod nas je cena od 1500,00 pa naviše.
Iskustva o kojima sam čitao su bila tačna, roba dolazi ispravna i bez oštećenja, ali pakovanje je na malo nižem nivou. Poručio sam još nekih jeftinih stvari pa pratim da vidim da li će biti ok, kao u za ovu prvu.
Aplikacija se može skinuti na play store.

Odgovor na temu

Mar78
Beograd,Srbija

Član broj: 334298
87.116.166.*

+4 Profil

icon Re: Kupovina preko Temu aplikacije08.06.2024. u 22:50 - pre 7 dana i 23h
@iculibrk
kako si uspeo da porucis sitnice?
ja insralirala app prekjuce, i ne dozvoljava mi "checkout" ispod 1700 dinara
da li ti je kamera sa zastitom od sunca i naocarama stigla u istom paketu? da li si izbegao carinu i pdv?

Odgovor na temu

iculibrk
Bačka Palanka
21400

+154 Profil

icon Re: Kupovina preko Temu aplikacije09.06.2024. u 07:22 - pre 7 dana i 15h
Da, sad vidim da stoji taj uslov od minimum 1700,00, u promo periodu toga nije bilo, moja druga narudžbina je malo preko 1700,00 dinara, pa nisam obratio pažnju.
Sve je došlo u istom paketu, što me je pozitivno iznenadilo, skoro poručivao preko Ali-ja tri stvari došle u tri pošiljke.
Carinu i pdv nisam platio, mada to ne zavisi od njih, preko Ali-ja mi je naša carina carinila predmet od 3 dolara svojevremeno 😀.

Odgovor na temu

Mar78
Beograd,Srbija

Član broj: 334298
87.116.163.*

+4 Profil

icon Re: Kupovina preko Temu aplikacije09.06.2024. u 08:47 - pre 7 dana i 13h
Koliko sam citala iskustva drugih, mada nijedno nije Srbija u pitanju, jednu celu narudzbinu kolko god proizvoda da imas, stavljaju u isti paket, zato vrv i taj limit, da bi se isplatio free shipping, ali opet mi malo frka jer ce biti upadljivije carini makar i za pdv samo.
Javljaj ove detalje kad ti stigne i druga, da znamo da li se isplati ili ne

Odgovor na temu

I AM BORGS
šef na meteorološkoj stanici i bivši
TV serviser
collective in space

Član broj: 145850
*.adsl.net.t-com.hr.

+16 Profil

icon Re: Kupovina preko Temu aplikacije09.06.2024. u 10:09 - pre 7 dana i 12h
kupovao sam već preko deset puta od Temu i nikada nije bilo problema , sve je dolazilo tačno kako sam naručio. Nije bilo ni carine ni pdv , što me iznenadilo. Dva minusa su : imaju donji limit za kupovinu i jako se dugo čeka da dođe naručeno. Sveukupno = zadovoljan!
we are borg- resistance is futile.
vremenska prognoza : Bog zna , a ljudi pogađaju ( prognoziraju )
Moje je ime šef tamne strane mjeseca,gospodar muha,ljubavnik kurvi i kraljica....

Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030

+1349 Profil

icon Re: Kupovina preko Temu aplikacije09.06.2024. u 13:09 - pre 7 dana i 9h
Nema carine i pdv do 20 evra.
Tako da imate sad i donji i gornji limit pa se uklapajte.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.

Odgovor na temu

mjanjic
Šikagou

Član broj: 187539

+710 Profil

icon Re: Kupovina preko Temu aplikacije10.06.2024. u 19:32 - pre 6 dana i 3h
A pun internet članaka i video snimaka kako je Temu praktično "malware" :)))
Blessed are those who can laugh at themselves, for they shall never cease to be amused.

Odgovor na temu

iculibrk
Bačka Palanka
21400

+154 Profil

icon Re: Kupovina preko Temu aplikacije11.06.2024. u 06:35 - pre 5 dana i 16h
Verovatno da, ali ništa manje od ostalih.
Mada ima raznih članaka na internetu,
Citat:
Eleven Republican lawmakers sent a letter to the CEOs of CBS and its parent company, Paramount, imploring them to ban Temu from buying ads. Arkansas Senator Tom Cotton posted to X: "Just like TikTok, Temu or any Chinese tech company must allow the Communist Party unfettered access to its data. This should be a non-starter for doing business in the United States.
izvor ovde
Ima i nekih drugih..
Evo i video, da nije možda Amazon jedan od finansijera te negativne kampanje?

[Ovu poruku je menjao iculibrk dana 11.06.2024. u 08:05 GMT+1]

Odgovor na temu

mjanjic
Šikagou

Član broj: 187539

+710 Profil

icon Re: Kupovina preko Temu aplikacije11.06.2024. u 19:25 - pre 5 dana i 3h
Možda, ko će znati.
Blessed are those who can laugh at themselves, for they shall never cease to be amused.

Odgovor na temu

ackopk
Aleksandar

Član broj: 195259

+67 Profil

icon Re: Kupovina preko Temu aplikacije12.06.2024. u 13:48 - pre 4 dana i 8h
Meni danas stize prvi paket, videcemo kakvi su. Naruceno pre 3 nedelje, minimalni iznos bio 1100rsd koliko se secam.

Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Kupovina preko Temu aplikacije

[ Pregleda: 544 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.