Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Svetski rat u Ukrajini

elitemadzone.org :: MadZone :: Svetski rat u Ukrajini

Strane: << < .. 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 251915 | Odgovora: 3085 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Space Beer
ISS

Član broj: 325788
Poruke: 107
193.32.127.*



+94 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini10.02.2024. u 18:03 - pre 3 meseca
Citat:
Nebojsa Milanovic:
Lupetate potpune gluposti kao i obično, ali ko guta propagandu koju sam recimo samo na ovoj strani okačio, jasno je da ne može da ima zdrav razum.

Priča da Putin opravdava Hitlera može biti samo u vašim NATO glavama, to ne vredi ni komentarisati.

Na žalost Putinofila, ta izjava postoji na gomili kanala i zauvek će ostati u arhivama, za buduće istoričare, a do sada je preko 200 miliona ljudi to čulo i videlo. Malo je tužno kad se brani neodbranjivo. Ali je razumljivo da čovek kada shvati da podržava zločinca ostaje pri svom stavu, jer mu je još teže da prizna da nije bio u pravu. Makar i na internetu među 20 ljudi.
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8396
*.dynamic.sbb.rs.



+1351 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini10.02.2024. u 18:03 - pre 3 meseca
Interesantno je pratiti NATO-trolove kako bukvalno samo vređaju, spletkare, izvrću i rugaju se, a onda se naravno "žale" što ih kada preteraju obrišem..

To je taj vrlo specifični sloj ljudi (lično ne poznajem nikog takvog) i šokantno je da njima UOPŠTE NE PADA NA PAMET (?!?!) da u diskusiji učestvuju argumentima i dokumentima a bez vređnja, ruganja, provociranja i sličnog.

Puno se može naučiti o ljudima samo iz ove teme, naravno i iz onih ranije zaključanih (mada je tamo količina ukupnih gluposti bila tolika da se ova pojava manje primećivala).




 
Odgovor na temu

sikira069
Miki

Član broj: 348726
Poruke: 18
*.mbb.telenor.rs.



+17 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini10.02.2024. u 18:30 - pre 3 meseca
Preuzeto sa Wikipedije:

"Dana 18. septembra sovjetske snage okupirale su Viljnus i srele se sa svojim nemačkim saveznicima u Brest-Litovsku.
Lavov, koji se branio od nemačke opsade od 12. septembra, predao se Sovjetima 22. septembra.
U Lavovu, Crvenoj armiji se predala Karpatska (Malopoljska) armija, pod komandom generala Kazimira Fabricija (polj. Kazimierz Fabrycy), jačine 2 pešadijske divizije i 2 konjičke brigade.
Prema ugovoru zaključenom 28. septembra 1939. između Nemačke i SSSR, poljska teritorija istočno od linije Avgustov-Ostrolenka-Brest-Litovsk-Jaroslav-Sanok-Karpati, pripao je SSSR.
Nemački deo iznosio je 185.600 km² sa 21.600.000 stanovnika, a sovjetski 202.400 km² sa 12.600.000 stanovnika."


 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.dynamic.mbb.telenor.rs.



+377 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini10.02.2024. u 19:13 - pre 3 meseca
Citat:
Nebojsa Milanovic:
Citat:
ssi:
Koji nacisti ? Kakvi nacisti vam se to prividjaju ? Gde ?
Ukrajinci pozdravljaju i veličaju naciste, pun je net snimaka o tome, možeš to lako videti.

Ali nije problem u tome, problem sam već XX puta pomenuo ovoj temu, pošto ga i ti, kao svaki pro-NATO lik ignorišeš, dole ću ga ukratko ponoviti.

Citat:
ssi:
Evo moja rodbina iz Lavova i ja imamo bolju ideju:
- rusi izgube rat
- bivaju isterani iz ukrajine koja nije njihova zemlja
- putin padne sa vlasti
- oko ostataka i komada rusije se medjusobno tuku kojekave bande i privatne vojske oligarha
Mnogo lepsa varijanta za sve, slazes se ?

Ma super je varijanta, pozdravljam. Ima samo dve mane:

1) Nepotpuna je. Fali poslednji deo koji glasi:

"Kad dobijemo rat, isteramo ruse i sve ostalo, treba samo da zvrcnemo Amere da donesu one svoje raketice što su rekli da će da ih postave. Rekli su da neće ništa da nam smetaju, a možda dobijemo i neke pare za njih."

2) I još jedna falinka postoji: Nisi rekao KO ĆE DA SPROVEDE tu tvoju lepu varijantu??

Kada to rešiš, ili makar znaš kako to rešiti, slobodno napiši rešenje ovde.


Gde su ti snimci gde se u Ukrajini masovono velicaju nacisti ? Nema ih.

Tu varijantu gde ruska neo-feudalna drzava gubi rat ce doneti narod ukrajine, predsednik ( mozda sadasnji a mozda i ne ) i zapadni saveznici ukrajine.

Citat:
Nebojsa Milanovic:
Interesantno je pratiti NATO-trolove kako bukvalno samo vređaju, spletkare, izvrću i rugaju se, a onda se naravno "žale" što ih kada preteraju obrišem..

To je taj vrlo specifični sloj ljudi (lično ne poznajem nikog takvog) i šokantno je da njima UOPŠTE NE PADA NA PAMET (?!?!) da u diskusiji učestvuju argumentima i dokumentima a bez vređnja, ruganja, provociranja i sličnog.

Puno se može naučiti o ljudima samo iz ove teme, naravno i iz onih ranije zaključanih (mada je tamo količina ukupnih gluposti bila tolika da se ova pojava manje primećivala).




Kakvi nato-trolovi covece, nema toga. Imas samo ovde i u ukrajini, kao i na zapadu ljude koji ne zele da zive pod cizmom ruskih oligarha i u njihovom neo-feudalnom sistemu.

Na zalost i ovde u srbiji je jedan takav sistem u pokusaju, za koji se nadam da ce ga uskoro zapad razmontirati.

Na kraju, zar stvarno mislis da ce neko citati baljezgarije na RT u treznom stanju, pa makar i da vidi sta tamo pise ?
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
37.161.153.*



+2284 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini10.02.2024. u 19:14 - pre 3 meseca
Citat:
ssi:

Evo moja rodbina iz Lavova i ja imamo bolju ideju:

- rusi izgube rat
- bivaju isterani iz ukrajine koja nije njihova zemlja
- putin padne sa vlasti
- oko ostataka i komada rusije se medjusobno tuku kojekave bande i privatne vojske oligarha


Mnogo lepsa varijanta za sve, slazes se ?

Ne. Zaboravio si jednu sitnicu:
Ukrajini nikako ne odgovara da Rusi izgube rat!
Ukrajina je drzava sa posebnim potrebama. Ne moze da postoji ako neko tu ne upumpava novac. Ako prestane rat, prestaje upumpavanje novca. Pobeda je totalno neisplativa opcija, podjednako neisplativa kao i poraz. Nije vazno pobediti (jednom) nego ucestvovati (godinama, u idealnom slucaju zauvek). Dok je rata i samo dotle bice i para i zivota na visokoj nozi. Informisi se malo, prodaja luksuznih automobila u Ukrajini rusi sve istorijske rekorde. Ovo je zlatno doba. Ako ne za sve, onda sigurno za one koji se za nesto pitaju. Takvi imaju samo jedan cilj. Tj. dva - da ne pobede i da ne izgube.
 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.dynamic.mbb.telenor.rs.



+377 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini10.02.2024. u 19:24 - pre 3 meseca
Citat:
Darko Nedeljković: Ne. Zaboravio si jednu sitnicu:
Ukrajini nikako ne odgovara da Rusi izgube rat!
Ukrajina je drzava sa posebnim potrebama. Ne moze da postoji ako neko tu ne upumpava novac. Ako prestane rat, prestaje upumpavanje novca. Pobeda je totalno neisplativa opcija, podjednako neisplativa kao i poraz. Nije vazno pobediti (jednom) nego ucestvovati (godinama, u idealnom slucaju zauvek). Dok je rata i samo dotle bice i para i zivota na visokoj nozi. Informisi se malo, prodaja luksuznih automobila u Ukrajini rusi sve istorijske rekorde. Ovo je zlatno doba. Ako ne za sve, onda sigurno za one koji se za nesto pitaju. Takvi imaju samo jedan cilj. Tj. dva - da ne pobede i da ne izgube.


Za razliku od Rusije koja je neo-feudalna drzava, Ukrajina je pojam i kao drzava i kao demokratija za rusiju.

Nego koliko je dugo Putin i njegova partija na vlasti ?

Koliko se partija i predsednika za to vreme promenilo u Ukrajni, Rumuniji, Bugarskoj, Nemackoj, Britaniji i SAD ?

Koliko je opozicionara pohapseno u Rusiji ? Svi koji ne podrzavaju putina :) ili su mu na bilo koji nacin pretnja.
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8111



+1760 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini10.02.2024. u 19:31 - pre 3 meseca
Meni izgleda da ce da Izgube ;)

Evo sada imaju novog Glavnokomandujuceg Armije , Sirskog !

Rusi se nisu zabrinuli , zasto bi ? Ali UKR vojska nije im svejedno ! Ovog Idiota ne zovu dzabe UKR vojnici Kasapin !!

Kasapin , ali ne za Ruse , nema on sa njima nista , vec za svoje !!

On je odgovoran za 9 meseci odbrane Bahmuta , koja je bila izgubljena posle 9 dana !!

On je Kasapin UKR Vojske ! Poginulo je tada i dosta Vagnerovaca , mahom robijasa , pa i nije neka steta ! Ali on je odgovoran za smrt Desetina hiljada Ukrajinske mladosti !


E sad kada ima " Ukrajinaca" kao ovaj SSI koji to podrzavaju , dok je udobno sakriven u nekoj Srpskoj Fotelji !

Ja ne podrzavam da iko gine , iako nisam licno vezan ni za Rusiju ni za Ukrajinu !

A kolega " Ukrajinac" vec dve godine uziva u Smrti drugih ? I raduje se ! A ginu njegovi vise nego Rusi !

Pita covek gde su Nacisti , a u Nicku mu stoji SS ?



Inace Avdivka je fakticki gotova ! Oslobodjena od strane Ruske armije !

Naravno videcemo koliko ce Kasapin da bije izgubljenu bitku za Avdivku i da zrtvuje UKR zivote !
 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.dynamic.mbb.telenor.rs.



+377 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini10.02.2024. u 19:40 - pre 3 meseca
Kad se pogleda karta sveta, što dalje bacite oko od Usa i njenih saveznika, počinje mrak, ubistva novinara, vešanja novinara i spaljivanja veštica.
Balkoni sve klizaviji. Dok što ste bližI USA bazama, sve više je osvetljeno, plate su veće i balkoni suvlji.
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8396
*.dynamic.sbb.rs.



+1351 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini10.02.2024. u 19:50 - pre 3 meseca
@ssi

Manirom klasičnog NATO-trola ignorišeš sve što sam ti napisao i okačio na prošloj strani i pitao te nešto.

Utrošio sam puno vremena samo za tebe jer si nov na temi, mada kao što smo videli, nisi nov u trolovanju.

Bez odgovora na to šta sam te pitao, komentara i argumenata na ono šta sam ti postavio i odgovorio, dalje besmisleno NATO botovanje ti neće biti moguće.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
37.161.153.*



+2284 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini10.02.2024. u 19:52 - pre 3 meseca
Citat:
ssi:
Za razliku od Rusije koja je neo-feudalna drzava, Ukrajina je pojam i kao drzava i kao demokratija za rusiju.

Kako bese ona cuvena izjava - demokratija ne moze da se jede ili da se sipa u traktor?
Ukrajina je ekonomski neodrziva drzava, to nije moj stav, to kazu svi ukrajinci koje poznajem. Od sticanja nezavisnosti pa do dana danasnjeg neprestano je morala biti prikljucena na neciju sisu - rusku ili americku, nebitno! Kada sam pre majdana pitao ukrajince na ciju ce stranu, rusku ili americku, odgovor je bio jasan i nedvosmislen - na stranu onoga ko bude vise placao! Takva je bila pre prvog ispaljenog metka, drzava ekonomski invalid, a sada je jos pride teze ranjena. Potrebna joj je situacija sa konstantnim prilivom novca, a trenutno jedina opcija koja se dobro placa je rat. Zasto bi bilo ko upumpavao u ukrajinu stotine milijardi dolara tokom narednih 10 godina ako tamo nema nikakvog rata?!
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8396
*.dynamic.sbb.rs.



+1351 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini10.02.2024. u 20:01 - pre 3 meseca
@Darko

Realno ne znam na osnovu čega pričaš o Ukrajini?

Ako si pogledao šta ja pišem i uopšte kakva je situacija na frontu i generalno, Ukrajina praktično ne figuriše ni u čemu, osim na žalost što joj gine to još malo ljudi, praktično staraca, koji su ostali.

Imam par vrlo ilustrativnih klipova na tu i druge slične teme, ali prelaze 5 MB pa ne mogu na ES.

Ako znate gde da okačim i ovde da linkujem recite i pokazaću.



 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
37.161.153.*



+2284 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini10.02.2024. u 20:45 - pre 3 meseca
Citat:
Realno ne znam na osnovu čega pričaš o Ukrajini?

Imamo dosta ukrajinaca u firmi. Toliko mnogo da je firma otvorila specijalno HR odeljenje samo za njih. Osim toga srecem redovno i druge ljude otuda. Do nedavno su mi i prijatelji ziveli tamo, ali srecom uspeli su da prodaju kucu i potplate koga treba, pa su vec nekoliko meseci u svajcarskoj. Po struci sam ekonomista, pa su mi pretezno te teme u fokusu razgovora. Tako i ovde na forumu, da se primetiti da mi oblast interesovanja nije ni oruzje ni ideologija, a ni dnevne vesti. Komentarisem samo dugorocnu ekonomsku situaciju, ekonomske interese centara moci i eventualno ljudska prava. Smatram da se posmatranjem tokova novca moze dosta uspesno predvideti dalji razvoj situacije. Na samom pocetku teme (kada rusima nije islo dobro) sam izasao sa tvrdnjom da amerikancima ne odgovara da rusi izgube. A naravno ni da pobede. Za sada se taj stav pokazuje kao tacan i vremenom dobijam sve vise istomisljenika. Eto, pogledaj i sam:
Citat:
Uspeli su onome šta su hteli, imaju narudžbe oružja za narednih 50 godina i XXX milijardi već uplaćenog avansa.

Da li bi to bilo tako da su rusi brzo izgubili, ili pobedili? Ne bi. Poenta je utrajanju tenzije.
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8396
*.dynamic.sbb.rs.



+1351 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini10.02.2024. u 21:02 - pre 3 meseca
Ma jasno je meni o čemu ti pričaš, ali ne vidim neki smisao pominjati Ukrajinu kao državu jer ona ne postoji ni na koji način, i svaki dan je dalje od ezgistiranja kao države na bilo koji način.

Ove smene u vojnom vrhu će dovesti samo da na žalost svakog ljudskog bića to malo staraca koji su ostali (bez obzira šta mislili o njima) im još brže izgine, i to je to.

Oni koji ne prate rat, a pogotovo trolovi, uopšte ne mogu da pojme kolike su razmere katastrofe koje se tu dešava svaki dan.

Evo danas u Avdejevki su dobili poziv na predaju, po direktivi naravno odbili i - 15 minuta kasnije su dobili preko 50 FAB 500-1500 ogromnih bombi



Zato nema previše svrhe pričati o Ukrajini, sada je aktuelnije pitanje šta će koja aždaja da otkine od teritorije te bivše države.

Citat:
Darko Nedeljković: Da li bi to bilo tako da su rusi brzo izgubili, ili pobedili? Ne bi. Poenta je utrajanju tenzije.
Takođe je jasno i to, rekoh Ameri se već do sada napunili narudžbama za 50 narednih godina i obezbedili se dobrano.

Nemaju više interes ni za šta osim da nastave da potpaljuju majmune iz Evrope da im naruče što više naoružanja, ali mislim da su se i oni već ispucali decenijama unapred i sa parama i sa željama.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
37.161.153.*



+2284 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini10.02.2024. u 21:13 - pre 3 meseca
Citat:
Ma jasno je meni o čemu ti pričaš, ali ne vidim neki smisao pominjati Ukrajinu kao državu jer ona ne postoji ni na koji način, i svaki dan je dalje od ezgistiranja kao države na bilo koji način.

Zovi to kako hoces, ali neko mora nahraniti sve te milione gladnih usta. Sve i da privreda moze prehraniti sebe (sto je upitno u uslovima velikih razaranja), tu je vanprivreda, svi ti drzavni sluzbenici, administracija, policajci, lekari, ucitelji, javna preduzeca, penzioneri, invalidi, socijalni slucajevi, deca.... Ukrajina od svog nastanka kuburi sa finansijama i ima potrebu za konstantnom infuzijom. Sve i da sutra pobede u zestokom su problemu. Jedini kakav-takav produzetak agonije opstanka im je dugogodisnji rat. Naravno, sto rat duze traje, bice sve teze do nemoguce ponovo uspostaviti samoodrzivu drzavu sa svim svojim funkcijama.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
37.161.153.*



+2284 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini10.02.2024. u 21:33 - pre 3 meseca
Citat:
Nebojsa Milanovic:
]Takođe je jasno i to, rekoh Ameri se već do sada napunili narudžbama za 50 narednih godina i obezbedili se dobrano.

Nemaju više interes ni za šta.

E, vidis, ne pune svi centri moci dzepove od vojne industrije. Neki ih pune od budzetske potrosnje (pomoci ukrajini). Takvima odgovara da vecito traje situacija da mogu da salju negde pare (budzetske/svacije/nicije) a da im se jedan deo cudnim kanalima vrati u dzep, gde ce biti njihove, privatne, neoporezive. Nadam se da jasno razdvajas interese drzave (svih njenih građana) i privatne interese onih koji drzavom upravljaju. To dvoje se retko kad poklapa, a kad se ne poklapa, onda se radi po interesima manjine a vecina se isprogramira da to razume kao opsti interes...

Sve isto kao u ukrajini - narod koji sve cesce nema krov nad glavom, struju i vodu, a ni sve clanove porodice na broju uspevaju ubediti da je situacija (između ostalog istorijski rekord prodaje super luksuznih automobila) u zajednickom interesu svih građana...
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8396
*.dynamic.sbb.rs.



+1351 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini10.02.2024. u 21:41 - pre 3 meseca
Slažem se, video sam na više mesta da od XX milijardi dolara koje odu "za pomoć Ukrajini" daleko najveći procenat "legalno" završi u USA za te svrhe koje si nabrojao (a nisi sve), zatim dobar procenat ode na pljačku i korupciju u i oko Ukr vlasti, a mizeran deo ode za front i pomoć običnom narodu.

To je tek tuga za sebe, za to gde idu pare "za pomoć Ukrajini" može se otvoriti posebna tema.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
37.161.153.*



+2284 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini10.02.2024. u 21:51 - pre 3 meseca
Citat:
Nebojsa Milanovic:
sada je aktuelnije pitanje šta će koja aždaja da otkine od teritorije te bivše države.

Po mom skromnom misljenju (koje se eventualno moze pokazati kao netacno), otkidanje teritorija je prevaziđen, zaostao i totalno neisplativ metod. Ta teritorija bi godisnje pravila tolike troskove koliko od poreza ne bi dala za 50 godina! Sada postoje mnogo bolji nacini - otvoris im rudnike litijuma i fabrike guma, zatrujes im vazduh i vodu, nagovoris ih da ti poklone desetine hiljada evra po svakom zaposlenom radniku, posto nemaju od cega da ti poklone onda im prvo das pozajmicu sa visokom kamatom, pa im odmah uzmes kao poklon, a oni to posle svake godine otplacuju, a posto nemaju od cega opet im das pozajmicu sa kamatom... I sve to pod uslovom da ne smeju da talasaju nego ima da rade kako im kazes. To je model 21 veka, 1000x isplativiji od otkidanja teritorije!
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
37.161.153.*



+2284 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini10.02.2024. u 21:57 - pre 3 meseca
Citat:
Nebojsa Milanovic:
Slažem se, video sam na više mesta da od XX milijardi dolara koje odu "za pomoć Ukrajini" daleko najveći procenat "legalno" završi u USA za te svrhe koje si nabrojao (a nisi sve), zatim dobar procenat ode na pljačku i korupciju u i oko Ukr vlasti, a mizeran deo ode za front i pomoć običnom narodu...

Onda smo se sve razumeli. Otprilike svi koji se za nesto pitaju imaju prilicno jasan interes da u ratu niko ne pobedi, vec da se ratuje i razara po mogucstvu beskonacno dugo.
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8396
*.dynamic.sbb.rs.



+1351 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini12.02.2024. u 12:48 - pre 3 meseca
@Bora, a i ostali

Ako kačite neki klip/video, činite to onako kako ja radim, dakle obavezno sa komentarom i poentom klipa.

Niko nije dužan, niti kome pada na pamet, da gnjura po snimcima i traži poentu šta je pisac hteo da kaže.
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8396
*.dynamic.sbb.rs.



+1351 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini13.02.2024. u 16:06 - pre 3 meseca
Citat:
Space Beer:
Citat:
Nebojsa Milanovic:
Lupetate potpune gluposti kao i obično, ali ko guta propagandu koju sam recimo samo na ovoj strani okačio, jasno je da ne može da ima zdrav razum.

Priča da Putin opravdava Hitlera može biti samo u vašim NATO glavama, to ne vredi ni komentarisati.

Na žalost Putinofila, ta izjava postoji na gomili kanala i zauvek će ostati u arhivama, za buduće istoričare, a do sada je preko 200 miliona ljudi to čulo i videlo. Malo je tužno kad se brani neodbranjivo. Ali je razumljivo da čovek kada shvati da podržava zločinca ostaje pri svom stavu, jer mu je još teže da prizna da nije bio u pravu. Makar i na internetu među 20 ljudi.
Sad tek videh ovu bizarnu izjavu...

Da, 200 i puno više miliona ljudi je videlo ovaj intervju, ništa slično do sada nije toliko zatreslo planetu.

Iako svakome ko poznaje situaciju nije rečeno ništa novo, to samo govori u koliko kriminalnom medijskom mraku su živeli stanovnici tzv. "zlatne milijarde", tačnije svi koji slušaju Bajdena, Šolca, Usrulju i slične.

Po ko zna koji put hvala Elon Masku što je podržao ovaj intervju nakon koga svet više nije isti kao ranije.

Zanimljiv je podatak da je u prva 24 sata nakon ovoga stiglo 22 molbe iz najvećih svetskih agencija, pretežno američkih, za nove interjvue sa Putinom.

Heh, (tek) sada bi svako da otkine deo slave i neku kintu, ima li smešnijeg a istovremeno boljeg dokaza o bizarnosti zapadne tzv. "slobodne informisanja"?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Svetski rat u Ukrajini

Strane: << < .. 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 251915 | Odgovora: 3085 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.