Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

wireles problem , lap-top se ne konektuje na net ?

[es] :: Wireless :: wireles problem , lap-top se ne konektuje na net ?

[ Pregleda: 205 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

eeestablishment
srbija

Član broj: 268550
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: eeestablishment

+467 Profil

icon wireles problem , lap-top se ne konektuje na net ?09.11.2020. u 22:02 - pre 3 meseca
Lap-top fujitcu se jutros iskljucio ( prilikom nestanka struje ) i kada sam ga ponovo startovao nije mogao ( bezicno ) da se ukljuci na net .

Mozda sam i sam nespretno pritisnuo neke komande .

Imao sam i ranije slican problem a to je bilo reseno tako sto sam istovremeno morao da pritisnem 2 dugmeta i na ekranu bi se pojavi poruka W-LAN ON OF ( ili tako nesto slicno )

Ukljucio bi pomenutu opciju i problem bi bio resen .

Ako neko moze da nasluti o cemu se ovde radi ( pitanje je koliko sam dobro objasnio ) i kaze mo koja 2 dugmeta na ovoj tastaturi treba da pritisnem da bi se pojavila ova opcija ?

Svi ostali uredjaji ( mobilni tel , racunar ) su i dalje nesmetano konektovani na net .

p.s snasao sam se u tom delu i dobijem ovakvu ikonicu

medjutim ove parametre ne mogu da promenim jednostavno ne reaguju na kliktanje ?

[Ovu poruku je menjao eeestablishment dana 09.11.2020. u 23:15 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao eeestablishment dana 09.11.2020. u 23:21 GMT+1]
Nisu Amerikanci pobedili Sovjetski Savez zato sto su imali dobru bombu

ili zato sto su imali bolje spijune ,

nego zato sto su imali Bitlse i zato sto su imali Hemfri Bogarta . . .

Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475

+1387 Profil

icon Re: wireles problem , lap-top se ne konektuje na net ?09.11.2020. u 23:03 - pre 3 meseca
Stari laptopovi su imali i posebno dugme za fizicki on/off WIFI-a .

Da li je laptop dovoljno star ? Ima li neku oznaku , ime , pogledaj ispod pa napisi .

Inace ova kombinacija tastera je Fn+F1 . Stari laptopovi imaju plus posebno dugme , ne na tastaturi .

Odgovor na temu

eeestablishment
srbija

+467 Profil

icon Re: wireles problem , lap-top se ne konektuje na net ?10.11.2020. u 12:21 - pre 3 meseca
Ma star je toliko da se sav rasio , koristim neke stegice da se ne razlista ko knjiga

Postoji dugmence sa prednje strane

i kada njega pomerim u desno dobijem WIRELESS STATUS OPTION ( kao u prethodnoj poruci ) gde ne mogu da menjam nista ( misem )

lap-top ispod ima ove oznake

Odgovor na temu

whitie2004

Član broj: 19966
*.dynamic.sbb.rs.

+220 Profil

icon Re: wireles problem , lap-top se ne konektuje na net ?10.11.2020. u 15:23 - pre 3 meseca
Citat:
kada njega pomerim u desno dobijem WIRELESS STATUS OPTION ( kao u prethodnoj poruci ) gde ne mogu da menjam nista ( misem )

A sto ne probas tastaturu .... tab, space, enter, strelice ..... mozda neki func.tasteri
U padu jednog carstva stradaju svi, tako je uvek bilo, tako će biti i sada. Verovatno će posle svega ovoga
biti formirani neki novi blokovi, nova uređenja. A mi? Eh, a mi..

Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475

+1387 Profil

icon Re: wireles problem , lap-top se ne konektuje na net ?10.11.2020. u 16:26 - pre 3 meseca
Tastatura nije , jer se ne bi javljao ovaj ekran za podesavanje .

To je cest problem sa tim laptopovima , kada dodje do gubitka struje , ali nema nekog opsteg resenja .

Pogledaj pod Contol panel / Device Manager , kada prikaze listu uredjaja pod network , kakva je situacija sa uredjajima .

Tu treba da izlista i mreznu karticu , i WIFI itd pod network .

Prvo da li ga ima na listi , status , drajveri itd . Da li moze da se sa njim upravlja tako direktno bez ovog ekrana .

Imas one tabove , General , Advanced itd .

Prvo tu pogledaj da li ga ima , dal nesto moze , ako ne , onda idi na deinstal , pa install novih drajvera itd .

Odgovor na temu

DUSKEZ
Doktor muka i nauka

Član broj: 337104

+15 Profil

icon Re: wireles problem , lap-top se ne konektuje na net ?10.11.2020. u 17:54 - pre 3 meseca
Na clevo sam imao slican problem kad iskljucim wifi on moze da se ukljuci posle restarta obicno samo kad nestane i dodje struja.Za brzo dejstvo bez cekanja icega idem device manager wifi kartica disable(iako u tom momentu neradi wifi)pa enable onda se pojavi ikonica za wifi.

Odgovor na temu

eeestablishment
srbija

+467 Profil

icon Re: wireles problem , lap-top se ne konektuje na net ?10.11.2020. u 20:17 - pre 3 meseca
Citat:
ademare:
Tastatura nije , jer se ne bi javljao ovaj ekran za podesavanje .

To je cest problem sa tim laptopovima , kada dodje do gubitka struje ....................

Kako se izgubilo tako se i vratilo .

Posle jednog kurslusa ( osigurac u kuci ) i ukljucivanja komp je podizao sistem jedno sat i po .

Konacno je proradio , i dalje nema net , odem na Wireless Status Option i opcija Wlan sada dozvoljava promenu

( iz of u on ) , kliknem i proradi .

Vidim da ce raditi neprekidno do nekog sledeceg kurlslusa a onda po svoj prilici sledi nov .

Hvala ekipi na savetima . . .

Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: wireles problem , lap-top se ne konektuje na net ?

[ Pregleda: 205 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.