Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ucenje nemackog - Android aplikacija [SR-DE]

[es] :: Vodič za emigraciju :: Život u Nemačkoj :: Ucenje nemackog - Android aplikacija [SR-DE]

[ Pregleda: 1001 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

since1986BC

Član broj: 63369
Poruke: 1075



+236 Profil

icon Ucenje nemackog - Android aplikacija [SR-DE]08.01.2020. u 22:14 - pre 51 meseci
Pozdrav

Ima li neko iskustva sa Android aplikacijama za ucenje nemackog jezika?
Konkrentno srpsko - nemackim. Ne trebaju mi eneglesko - nemacke (za to je Duolingo super).

Ima ih dosta na Play storu ali ne bih da prolazim kroz sve bas.

Treba mi za A1 nivo. Ako ima i vise super ali ne mora.

Hvala.
 
Odgovor na temu

član

Član broj: 287386
Poruke: 883



+800 Profil

icon Re: Ucenje nemackog - Android aplikacija [SR-DE]09.01.2020. u 06:14 - pre 51 meseci
za*ebi aplikacije, audio-video kurseve i sl., niko tako nije naucio neki strani jezik. mozda kao dopuna ucenju, ali kao glavni izvor tesko… upisi kurs ili nadji nekoga da ti drzi casove, mozda i preko skype-a ako ti se ne ide u skolu. ono sto bi eventualno mogla da bude alternativa su kursevi na YT. imas na stotine reznih kurseva pa pogledaj, ima na svim jezicima DE/DE, DE/ENG, DE/SRP, … ako budes malo istrazivao, nacices sigurno nekoga ko ti odgovara kako predaje.
 
Odgovor na temu

since1986BC

Član broj: 63369
Poruke: 1075



+236 Profil

icon Re: Ucenje nemackog - Android aplikacija [SR-DE]09.01.2020. u 09:54 - pre 51 meseci
Hvala. Slazem se da su casovi bolji.

Ova aplikacija treba da mi sluzi za vezbanje, ponavljanje kada sam u prevozu, dok se "dosadjujem"...
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Život u Nemačkoj :: Ucenje nemackog - Android aplikacija [SR-DE]

[ Pregleda: 1001 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.