Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

KIT 30V/1A. Potrebno misljenje!

[es] :: Elektronika :: KIT 30V/1A. Potrebno misljenje!
(Zaključana tema (lock), by Gojko Vujovic)
Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 5061 | Odgovora: 61 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

aca_punk

Član broj: 206469
Poruke: 2132



+60 Profil

icon Re: KIT 30V/1A. Potrbno misljenje!28.09.2019. u 18:44 - pre 54 meseci
Ma imam i Konjeske dlake...

Za DYOR sam pomislio da nije neka skracenica koju ne bi smeo napisati na forumu ali odmah sam video da nije. Googlam ja po cim imamm vremena.

Za VFD nisam do sada cuo i nemam pojma o tome. Ali na labu sam video da moze da tinji jedno po jedno vlakno. Meni je to dovoljno da probam da napravim nesto, sta god. Imam na pameti neke stvari ali suzdrzacu se.

U svakom slucaju hvala na odgovoru, konstataciji, cemu vec.

Korisno je sve sto sam procitao!
 
0

SASA M.
Pripyat

Član broj: 32850
Poruke: 3180
*.dynamic.sbb.rs.



+370 Profil

icon Re: KIT 30V/1A. Potrbno misljenje!28.09.2019. u 19:46 - pre 54 meseci
Mada meni licno ovakvo pisanje ne smeta, na duze staze je potpuno beskorisno. Cak mi nije bitno toliko da li ce on nesto citati od preporucenih knjiga i tekstova. Ali ce to na kraju dovesti da ga vecina ignorishe ili se sali sa njegovim pisanijem.

Rekao sam Aci i ranije, ali ponovicu opet:
1. kada postavish temu pishi samo i iskljucivo o tome sto si postavio kao temu.
2. kada imash pitanja postavi ih precizno i sacekaj odgovor. Nemoj da pishes nista dalje osim ako nisi dosao sam do odgovora.
3. ako ti neko odgovori i nije ti jasno, pitaj opet, i opet sacekaj.
4. ako ti neko odgovori samo na neko pitanje, opet sacekaj par dana, pa pitaj opet za ta preostala pitanja.
5. ako ti se desi da u pola noci setish da imash nesto sto ne znash sta je, otvori novu temu. Nemoj odmah u prvu na koju naletish.
6. koncentrisi se da ne postavljash pitanja iz tema kuju si ranije otvorio u prvu koja ti je tog trenutka otvorena.
7. probaj da imash na umu da sto bolje objasnish za stvari koje je neko pravio, da nacrtash shemu npr. jer je skoro nemoguce znati bez toga da se da dobar odgovor.
itd. itd.

Naravno ako ti je cilj da stvarno nesto saznash... ako nije, bolje da tema ide u madzone.
 
+2

[es] :: Elektronika :: KIT 30V/1A. Potrebno misljenje!
(Zaključana tema (lock), by Gojko Vujovic)
Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 5061 | Odgovora: 61 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.