Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Siemens S65

[es] :: GSM - telefoni :: Siemens S65

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 69063 | Odgovora: 146 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

brew
area 51

Član broj: 48192
Poruke: 64
217.24.27.*



Profil

icon Re: Siemens S6509.03.2006. u 08:11 - pre 220 meseci
hehe, pa onako jeste cudan ali i veoma koristan. :D
Ja sam nabavio neki program AudioKit i ima IMA ADPCM formta, i laganica konvertujem pesmu na 16. Opet se pojavio problem, on konvertuje samo 1min pesme jer je neregistrovan, a seriala ni od traga. Mada pokusacu na ovaj nacin.
hvala i poz.

edit.. funkcionise super tanx...

[Ovu poruku je menjao brew dana 09.03.2006. u 09:37 GMT+1]
"I neva fucked anybody over in my life, who didn't have it comin' to 'im, you got that? All I have in this world is my balls, and my word, and I don't break 'em for no one, jou understand?" Scareface
 
Odgovor na temu

Doc

Član broj: 8543
Poruke: 180
*.urc.bl.ac.yu.

Sajt: meteodub.blogspot.com


Profil

icon Re: Siemens S6511.09.2006. u 09:58 - pre 214 meseci
Evo da obnovim staru temu, sa par pitanja:
1. Može li se promijeniti "klik" kamere bez promjene softvera (ako je sw12)?
2. Da li i dalje postoji mogućnost da se video podesi na 2 min, ako se stavi noviji sw?
3. Ako se novi sw instalira, može li se kasnije vratiti na stariju verziju?
4. Šta sve konkretno donosi novi sw osim stabilnosti programa, da li recimo utiče na kvalitetu slike?
Yesterday's future is today.
 
Odgovor na temu

svetozar
Novi Sad

Član broj: 996
Poruke: 447
*.rns-nis.co.yu.



+4 Profil

icon Re: Siemens S6512.09.2006. u 07:34 - pre 214 meseci
1. Da, moze da se promeni zvuk kamere, ili potpuno da se iskljuci.
Nadji zvuk koji zelis da koristis, skini program Open Disc (http://www.siemensplanet.com/SandStorm/mob/od.rar), aktiviraj ga, idu u Phone explorer, pa u folder Data, a zatim u folder Default. Ako zelis da iskljucis zvuk kamere, obrisi fajl koji se zove Cameramelody ili tako nesto (govorim ti napamet...), a ako zelis da ga promenis, ubaci fajl koji zelis pod istim imenom kao sto je u navedenom folderu.
2. Od fw50 ne moze da se produzi duzina video zapisa. Max 30 sec.
3. Moze, mada je taj postupak rizican, a da bi to uradio potrebna ti je WinSwup verzija fw.
4. Donosi uglavnom stabilnost, mada kada menjas fw sa tako niske varijante koju ti imas (fw12) na najnoviji (fw58) mislim da bi neznatna poboljsanja i kod kamere trebala da budu.
Kakva bi tišina nastala kada bi ljudi govorili samo ono što znaju...
 
Odgovor na temu

Doc

Član broj: 8543
Poruke: 180
*.urc.bl.ac.yu.

Sajt: meteodub.blogspot.com


Profil

icon Re: Siemens S6518.09.2006. u 13:33 - pre 214 meseci
Hvala na odgovorima, uspio sam utišati klik. Što se tiče video snimanja, ja sam ga sa još ranije produžio na 2:00min. Dakle, nema nikakve potrebe da pravim update sa sw12. Što se tiče fotografija, blic bi trebao da riješi problem zrnavosti slike, koja se pravi u zatvorenom prostoru. Još samo da dodam da sam primjetio da kamera ima različitu ekspoziciju. Ako je dosta svjetlo, većina slika će biti oštro, jer je ekspozicija kratka (vjerovano preko1/100), ali ako svjetla ima malo slika će biti mutna, jer će ekspozicija biti duga npr. 1/5 s). Ovi brojevi su samo pretpostavke i primjeri.
Yesterday's future is today.
 
Odgovor na temu

h3p3k

Član broj: 144323
Poruke: 1
*.sc.ni.ac.yu.



Profil

icon Re: Siemens S6506.05.2007. u 08:37 - pre 206 meseci
Ljudi pomagajte..!
Počeo siemens opasno da me zeza...
Jednom se ugasio prilikom korišćenja kamere i od tad mi se pri svakom paljenju zezne kontrast (ekran bude potpuno blijed) dok se ne uključi Energy Saving screensaver koji sve vrati na norm.

Nekoliko puta sam uradio sw update, čak sam mu radio i FFSinit i ništa... opet ista stvar...
Pokušavao sam i da mu izmijenim vrijednost za kontrast sa Papua Utils, ali opet ništa...

Ne reaguje... Ima li neko neku dobru ideju?
 
Odgovor na temu

Jednoshinac_Blejn
KV

Član broj: 150146
Poruke: 24
217.23.206.*



+1 Profil

icon Re: Siemens S6528.06.2007. u 15:39 - pre 204 meseci
Pozdrav svima vama, od kojih sam kupio savjete u ova 2-3 dana otkad sam i saznao za ovaj sajt!
Moj problem je slijedeći:
Iako sam pretitrao sve postove vezane za S65, opet nisam najbolje skontao (ustvari nisam ništa skontao) način kako da poboljšam svoj mobilni. Pokupio sam sve moguće programe koje ste naveli, zakrpe itd. ali nikako da malo "refrešujem" telefon. Da, kako da ubacim srpski jezik? Molio bih nekog od vas koji imate skustva sa svim tim stvarima, da mi pomognete. Pomoć koja mi je potrebna je: da mi neko napiše koji program da uzmem i za njega postupak upgrade-ovanja, korak po korak. Posjedujem USB-510-ku kabel.
Info o tel:
Kupljen je kod O2 operatera
SW 25
Baseline: kzdb4#main_1.0_V119.13
FFS Version: S62:2_de0300
Variant: A103
Std-Map/SW: 1/25
D-Map/Prov: 44/140

eto to što sam napisao, nemam pojma čemu služi i šta govori o telefonu. Ako neko hoće da mi izađe u susret, bio bih mu veoma zahvalan. Ako sam nešto zaboravio..
Veliki pozdrav!

Unaprijed zahvalan!
 
Odgovor na temu

bionda
graficki dizajner

Član broj: 181150
Poruke: 5
79.101.147.*



Profil

icon nova baterija za Siemens S6512.05.2008. u 22:20 - pre 194 meseci
Rado bih kupila novu bateriju za ovaj telefon. Odlican je, imam ga godinama, sada imam jos jednu Nokiu, ali mi zao da bacim ovaj. Oslabila mu je baterija i to je sve.
Pozdrav,
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - telefoni :: Siemens S65

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 69063 | Odgovora: 146 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.