Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Postanska stedionica - najgora banka

[es] :: E-Kupovina :: Postanska stedionica - najgora banka

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 18014 | Odgovora: 71 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

touch_master

Član broj: 201523
Poruke: 165
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+16 Profil

icon Postanska stedionica - najgora banka22.10.2018. u 16:38 - pre 66 meseci
Ubedljivo, ali ubedljivo Postanska stedionica je najgora banka ciji korisnik mozete da budete. Na salterima rade arogantni salterasi i sateruse, koji jednsotavno ne znaju da rade taj posao, nisu za to... ako pozovete korisnicki centar opet dobijete neke zene ili muskarce koji jednostavno ne znaju da rade posao./.. to sto sam upotrebio reci "ne znaju" je blago receno... to je nekulturno, neprofesionalno, daleko od ljubaznosti i ne mozes da dobijes uopste tacnu i proverenu informaciju... Nije ni cudo kada je to drzavna banka a pravilo je da u drzavnim rade ljudi koji su kupili radna mesta, zaposlili se preko porodicne veze, preko kreveta i slicno.. ni trunku znanja nemaju.

Jedina prednost je sto moze novac da se podize na salterima poste, pa ako se nalazim u nekom drugom gradu gde nema moje banke ili nije blizu mogu da podignem preko poste.. da toga nema, niko im ne bi bio klijent sem starih i jadnih penzionera koji moraju da budu korisnici...

Salteruse ne znaju za sta sluzi pin koji se unosi od 5 slova kada se podnosi zahtev za visu? Salterusa ne zna, a ne zna ni u call centru... pa su izradili visa elektron kartice od nekvalitetne plastike koja se ljusti pa sada moraju svi da idu da zamene kartice u oktobru... bilo sta da pitas neljubazni su a kao razgovori se snimaju... pricam sa nekom devojkom koja je dobila posao preko preveta ili je cerka nekog idiota i ona mi spusta slusalicu... dzabe se snimaju ti razgovori kada i da ulozis zalbu boli ga uvo, drzavno i ne mozes mu nista...

ja sam jednsotavno zapanjen... nije ni cudo sto su svi kvalitetni ljudi pobegli iz ove kante zvana Srbija jos 90ih godina kada su videli da idioti pocinju da vladaju... nema nama spasa jos jedno dva tri generacije, oko 100 godina dok se ne rasciste prostacine i ako se rasciste... mada kako vidim da mladi odlaze, drzavu ce i voditi prostaci... usluga u drzavnom mora da bude najkvaliltetnija pa makar najljubaznija...
 
Odgovor na temu

jozefk
Jozsef K

Član broj: 337593
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Postanska stedionica - najgora banka21.03.2019. u 07:59 - pre 61 meseci
Zanimljivo. A jel ima neka banka u Srbiji da valja, po tvom mišljenju, iskustvu ili preporuci?
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6275

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: Postanska stedionica - najgora banka21.03.2019. u 09:06 - pre 61 meseci
Ako ti je do podizanja para, imaš MTS banku. Njihova kartica može da se koristi za podizanje novca na svim bankomatima u Srbiji bez provizije.
 
Odgovor na temu

Sava
Sava Stajic
Beograd

Član broj: 6587
Poruke: 1483



+326 Profil

icon Re: Postanska stedionica - najgora banka21.03.2019. u 09:41 - pre 61 meseci
Moja trenutna iskustva su takođe loša.
Pre 6 godina sam ugasio karticu i napustio ih. Sada sam zbog penzije odlučio da reaktiviram istu karticu i zezam se već više puta. Radnici na šalteru nisu neljubazni, ali zato u Mirijevu samo jedna radnica radi na karticama, a red poveći. Onda samo kaže ja odoh na pauzu!!! Strašno. Naravno otišao sam besan, a radnik obezbeđenja mi kaže da mogu da odem u neku drugu banku! Neverovatno! Ja bih mu dao otkaz istog trenutka da sam radnik te banke. Šta je on meni u stvari time rekao - nemoj da potrošiš svoje pare kod nas idi daj ih nekom dtugom! Užas.

To nije sve. Kako je to bilo davno izgubio sam LIB broj. Pokušam da ga dobijem i kažu jok, ne može! Razlog - nije bilo uplata i račun nije radio ne znam koliko meseci. Pazite, LIB znači lični identifikacioni broj, nešto sasvim lično, odnosi se samo na mene, a ne mogu da ga dobijem do prve uplate pa tek posle toga da se javim! Da nije tužno bilo bi smešno!
Moj izabrani lekar je Željko Mitrović!
 
Odgovor na temu

jozefk
Jozsef K

Član broj: 337593
Poruke: 2
*.dynamic.vipmobile.rs.



Profil

icon Re: Postanska stedionica - najgora banka21.03.2019. u 16:34 - pre 61 meseci
Citat:
Predrag Supurovic:
Ako ti je do podizanja para, imaš MTS banku. Njihova kartica može da se koristi za podizanje novca na svim bankomatima u Srbiji bez provizije.

Dobro. Mts banka znači za podizanje, a inače što se tiče svega uopšte, ima li i jedna banka da funkcioniše prilično normalno?
 
Odgovor na temu

Horvat I
Ivan Horvat
Subotica,Makova sedmica

Član broj: 40556
Poruke: 3808
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+292 Profil

icon Re: Postanska stedionica - najgora banka21.03.2019. u 20:15 - pre 61 meseci
I ja podpisujem tvrdnju!!!!
Imaju izuzetno bezobrazno osoblje! I ne samo osoblje.
Kad sam dobio otpremninu bez ikakvog obaveštenja mi blokiraše račun! Ni iz pošti se nije mogao videti račun.
Dolazkom u poštansku štedionicu rekli su da su mi račun blokirali jer mi je prestao radni odnos. Pitanje što me nisu obavestili porukom je ostalo bez odgovora.
Komentarisao sam im da na osnovu podataka koje imaju mogu znati da ću u penziju, na to su živnuli "Otvorićemo vam opet račun" Kazo sam da nema potrebe jer je ovo bila zadnja kap.
Srećom imadoh neku kesu u đžepu jer nisu bili u mogućnosti prebaciti sredstva u 2. banku
Pozdrav
---ivanhoe---
 
Odgovor na temu

Doktor Hlad

Član broj: 337261
Poruke: 739



+192 Profil

icon Re: Postanska stedionica - najgora banka22.03.2019. u 11:53 - pre 61 meseci
Citat:
Sava:Sada sam zbog penzije odlučio da reaktiviram istu karticu i zezam se već više puta.


Sto? Jel penzija ne moze da se prima u bilo kojoj drugoj banci?
 
Odgovor na temu

Misapa
Miloš Pavić
preduzetnik
MP IZBOR
Valjevo

Član broj: 346807
Poruke: 4
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: Oslobodioci Valjeva 6/15


Profil

icon Re: Postanska stedionica - najgora banka19.11.2021. u 17:51 - pre 28 meseci
Citat:
touch_master:
Ubedljivo, ali ubedljivo Postanska stedionica je najgora banka ciji korisnik mozete da budete. Na salterima rade arogantni salterasi i sateruse, koji jednsotavno ne znaju da rade taj posao, nisu za to... ako pozovete korisnicki centar opet dobijete neke zene ili muskarce koji jednostavno ne znaju da rade posao./.. to sto sam upotrebio reci "ne znaju" je blago receno... to je nekulturno, neprofesionalno, daleko od ljubaznosti i ne mozes da dobijes uopste tacnu i proverenu informaciju... Nije ni cudo kada je to drzavna banka a pravilo je da u drzavnim rade ljudi koji su kupili radna mesta, zaposlili se preko porodicne veze, preko kreveta i slicno.. ni trunku znanja nemaju.

Jedina prednost je sto moze novac da se podize na salterima poste, pa ako se nalazim u nekom drugom gradu gde nema moje banke ili nije blizu mogu da podignem preko poste.. da toga nema, niko im ne bi bio klijent sem starih i jadnih penzionera koji moraju da budu korisnici...

Salteruse ne znaju za sta sluzi pin koji se unosi od 5 slova kada se podnosi zahtev za visu? Salterusa ne zna, a ne zna ni u call centru... pa su izradili visa elektron kartice od nekvalitetne plastike koja se ljusti pa sada moraju svi da idu da zamene kartice u oktobru... bilo sta da pitas neljubazni su a kao razgovori se snimaju... pricam sa nekom devojkom koja je dobila posao preko preveta ili je cerka nekog idiota i ona mi spusta slusalicu... dzabe se snimaju ti razgovori kada i da ulozis zalbu boli ga uvo, drzavno i ne mozes mu nista...

ja sam jednsotavno zapanjen... nije ni cudo sto su svi kvalitetni ljudi pobegli iz ove kante zvana Srbija jos 90ih godina kada su videli da idioti pocinju da vladaju... nema nama spasa jos jedno dva tri generacije, oko 100 godina dok se ne rasciste prostacine i ako se rasciste... mada kako vidim da mladi odlaze, drzavu ce i voditi prostaci... usluga u drzavnom mora da bude najkvaliltetnija pa makar najljubaznija...

 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6275

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: Postanska stedionica - najgora banka20.11.2021. u 01:26 - pre 28 meseci
Citat:
Horvat I:
Dolazkom u poštansku štedionicu rekli su da su mi račun blokirali jer mi je prestao radni odnos.


Svašta. Račun u banci nema ama baš nikakve veze sa tim da li si u radnom odnosu.



 
Odgovor na temu

Sava
Sava Stajic
Beograd

Član broj: 6587
Poruke: 1483



+326 Profil

icon Re: Postanska stedionica - najgora banka20.11.2021. u 07:17 - pre 28 meseci
Ima veze ako ti je firma otvorila taj račun preko kojeg ti je uplaćivana plata.
Moj izabrani lekar je Željko Mitrović!
 
Odgovor na temu

B3R1
Berislav Todorovic
NL

Član broj: 224915
Poruke: 794



+630 Profil

icon Re: Postanska stedionica - najgora banka20.11.2021. u 11:46 - pre 28 meseci
Citat:
Horvat I:
Kad sam dobio otpremninu bez ikakvog obaveštenja mi blokiraše račun! Ni iz pošti se nije mogao videti račun.
Dolazkom u poštansku štedionicu rekli su da su mi račun blokirali jer mi je prestao radni odnos. Pitanje što me nisu obavestili porukom je ostalo bez odgovora.

Svasta ... a sta ako su na tom racunu preostale pare ili ako s tog racuna placas mesecne dazbine - struju, Infostan itd.? Stvarno mi nije jasno to sasavo pravilo.

A ti likovi na salteru verovatno ocekuju da ih podmazes, jer ima ljudi koji ih maze i podmazuju ... i za njih vaze druga pravila u odnosu na obicnu raju.

Ali kao sto rece neko gore postoje i druge banke.
 
Odgovor na temu

krgo

Član broj: 66142
Poruke: 131



+46 Profil

icon Re: Postanska stedionica - najgora banka20.11.2021. u 13:19 - pre 28 meseci
Tema od pre tri godine...
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6275

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: Postanska stedionica - najgora banka20.11.2021. u 15:03 - pre 28 meseci
Citat:
Sava:
Ima veze ako ti je firma otvorila taj račun preko kojeg ti je uplaćivana plata.


Kako može firma da ti otvori račun? Valjda ti otvoriš račun i daš firmi podatke da ti uplaćuju platu.

 
Odgovor na temu

Sava
Sava Stajic
Beograd

Član broj: 6587
Poruke: 1483



+326 Profil

icon Re: Postanska stedionica - najgora banka20.11.2021. u 15:47 - pre 28 meseci
U vreme kada sam ja radio firma te obaveže da ideš kod Poštanske štedionice i otvoriš račun preko kojeg ćeš da primaš platu. Konkretno u mom slučaju pošto je velika firma bila u pitanju oni su to odradiuli umesto mene. Danas kada idešp u penziju PIO ti traži potvrdu banke preko koje ćeš da primaš penziju, a u praksi si gotovo prisiljen da to radiš preko Poštanske štedionice pa zato ubedljiva večina penzionera pare prima preko te državne banke.

Međutim, račun se ne gasi kada ti firma da otkaz, on ostaje u tvom vlaništvu. Ako postoji uslov za gašenje računa moraš da ga svedeš na nulu, pušteni čekovi da prođu, a nerealizovane da vratiš. Nakon toga možeš da podigneš i sav novac koji imaš na računu. Šta više i kada je račun ugašen imaš pravo i mogućnost da proveriš da li je možda legla neka uplata, recimo dividende po akcijama.
Moj izabrani lekar je Željko Mitrović!
 
Odgovor na temu

Misapa
Miloš Pavić
preduzetnik
MP IZBOR
Valjevo

Član broj: 346807
Poruke: 4
87.116.160.*

Jabber: Oslobodioci Valjeva 6/15


Profil

icon Re: Postanska stedionica - najgora banka23.11.2021. u 19:16 - pre 28 meseci
Kakva država takva i banka, radnici koji rade rade u državnoj firmi pa mogu da rade i sutra , što bi danas. Usluga izvanredna da pobegneš
 
Odgovor na temu

jolemisa

Član broj: 242013
Poruke: 888
*.kti.rs.



+29 Profil

icon Re: Postanska stedionica - najgora banka23.11.2021. u 22:26 - pre 28 meseci
I ja sam sporazumno potpisao prestanak radnog odnosa i pare od otpremnine su mi legle na racun postanske stedionice,a nisam imao nikakav problem da podizem taj novac,dok je prestao priliv zarade.Cekao sam godinu ipo da predam papire za penziju zbog ispunjenja godina starosti,a sa beneficijom sam imao preko 42 godine staza.I dan dans podizem pare bez problema i u posti i na bilo kojem bankomatu,a jis nisam poceo primati penziju.Oko 20 Januara sledece godine bice tacno 2 godine,bez ikakvog priliva novca,a svoj novac dizem 2 puta mesecno,kao sto sam primao platu.Plata,akontacija.Mislim da ce mi do 20 Januara i stici resenje o penziji.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9446
79.101.120.*



+10242 Profil

icon Re: Postanska stedionica - najgora banka24.11.2021. u 07:43 - pre 28 meseci
Odavno, odavno su prošla vremena kad je firma radniku nalagala da otvori račun tačno u nekoj banci.

Ne znam, možda vojna lica i danas moraju u PŠ, ali nisam siguran.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Sava
Sava Stajic
Beograd

Član broj: 6587
Poruke: 1483



+326 Profil

icon Re: Postanska stedionica - najgora banka24.11.2021. u 08:00 - pre 28 meseci
Pa i nije. Probaj da predaš dokumenta za penziju pa ćeš videti kako ćeš morati da ideš u PŠ. Postoji mogućnost da odeš u drugu banku, ali ti to onda komplikuje život pa na kraju ipak odabereš PŠ.
Verujem da i danas mnoge firme imaju ugovore sa nekim bankama preko kojih isplaćuju plate i onda te uslove da otvoriš račun baš kod njih. Veće firme moraju da se vezuju za banke da bi dobijale kredite. Doduše, već dosta dugo ne radim pa je moguće da grešim.
Moj izabrani lekar je Željko Mitrović!
 
Odgovor na temu

jolemisa

Član broj: 242013
Poruke: 888
*.kti.rs.



+29 Profil

icon Re: Postanska stedionica - najgora banka24.11.2021. u 18:29 - pre 28 meseci
Nema vise penzija u kesu i na kucnu adresu.Mora racun da se otvori.Mislim da nigde nije sigurno sto se tice stednje,jer dok sam radio primao sam pare u kesu,nisam hteo na racun,ako vec mora mislim da je najbolje u Postanskoj stedionici,jer vecina banaka su privatne i ako dodje do nekih finansijskih problema,zatvorise svi banke i odose u druge drzave,a Postanska je drzavna i nema gde.
 
Odgovor na temu

Misapa
Miloš Pavić
preduzetnik
MP IZBOR
Valjevo

Član broj: 346807
Poruke: 4
87.116.160.*

Jabber: Oslobodioci Valjeva 6/15


Profil

icon Re: Postanska stedionica - najgora banka24.11.2021. u 19:07 - pre 28 meseci
Nije problem što Poštanska nema gde nego šti mi nemamo gde. I neka tamo bivša država je garantovala za štedne uloge pa vratismo "staru deviznu štednju" po pritiskom EU, staru dinarsku šetednju gde ostadoše mnogobrojni volovi seljaka koji su hteli da uštede nešto za penziju i koja bi veća od devizne niko i ne spomenu. Pojela maca u liku drugova i inflacije. Tako je i Poštanska državna banka.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Postanska stedionica - najgora banka

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 18014 | Odgovora: 71 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.