Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Windows 10 pruža otpor kako god okreneš

[es] :: Windows desktop :: Windows 10 pruža otpor kako god okreneš
(Zaključana tema (lock), by calexx)
Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 9053 | Odgovora: 65 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Windows 10 pruža otpor kako god okreneš18.02.2017. u 18:11 - pre 86 meseci
@SlobaBgd

Uvek može da se nađe dobra prilika da se popljuje po korporotokratiji. Ali uvek. Tako i ovde. I to ne treba da sekira bilo koga, niti bilo ko treba da brani tu istu korporotokratiju. Taj komp i taj windows mogu da se srede, to znam i ja.
I ja sam i završavao takve poslove, onda kada ti pojma nisi imao šta je to .exe. Bez uvrede, moliću lepo, sad nisam napao tvoje favorite.

Ono što ja umem, ti (možda) nećeš znati nikada. Možda. Zagrada. Tu je. Ne moraš da skroluješ. Ne hvalim se, ali tako je. Ja znam ko sam i šta sam i znam da mi se diže kosa na glavi kada neki `znalac` uzme pa savetuje nekog `neznalca` da instalira malware bytes pa onda killer-hunter pa onda scanbyte i ko zna koja sve **vna, te im se na tome završava stručnost.

Ne znam o kojem se poslu radi, ako ti smatraš da je postavljanje pitanja ili započinjanje teme na forumu - posao - ili ravnomerno nekakvom radu, onda bi mogao da se zamisliš, jesi li malčice lenj .. ?
Isto tako, ako smatraš da je Download libreoffice sa neta i klik, klik, klik posao .. ej.. get to the ground.

Otvorio sam ovu temu svojevoljno. Niko me iz tog udruženja nije terao niti tražio da po svaku cenu reše windows 10 (oni i ne znaju šta je sticker na kućištu) da im šljaka.

Citat:
I ono "neće ofis - bilo koji - da radi" nije dijagnostika nego nezainteresovanost.


Ne. To je u najkraćim crtama - bukvalno stanje na tom računaru. Prosto i jednostavno, baš tako kako si pročitao.

Office, dakle Libre office nakon deinstalacije m$ office-a 2016 - mrka kapa. Isto važi i za OpenOffice.

Šta se da zaključiti? Ti si taj koji je nezainteresovan. Ti osim malware bytes - saveta ništa drugo i ne znaš da posavetuješ.. a tražiš `dijagnostiku`.

Jel' hoćeš možda zavedeno pod šiframa sa tačnim datumom, faksom da ti pošaljem, detaljno opisan problem kako ni jedan office paket neće da se startuje ?
about:networking
 
0

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Windows 10 pruža otpor kako god okreneš18.02.2017. u 18:19 - pre 86 meseci
Dobro. Sve si u pravu. Nego, vratimo se inicijalnom problemu: hoćeš li ili nećeš, umeš li ili ne umeš, da središ taj komp? Bez testiranja, bez dijagnostike, bez antimalware programa, bez optimizacije, bez M$ gluposti i mojih glupavih i neukih predloga? Samo se to broji. To kada si ti nešto znao a kada ja, i šta si sve do sada radio, ne igra nikakvu ulogu jer je komp kojim se baviš i dalje u kilavom stanju.
 
0

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Windows 10 pruža otpor kako god okreneš18.02.2017. u 18:26 - pre 86 meseci
Na prvoj stranici imaš sve odgovore. Zašto da pišem dva puta kada ti lepo možeš da pročitaš dva puta .. ?
about:networking
 
0

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Windows 10 pruža otpor kako god okreneš18.02.2017. u 18:30 - pre 86 meseci
Citat:
plus_minus:
Jel' hoćeš možda zavedeno pod šiframa sa tačnim datumom, faksom da ti pošaljem, detaljno opisan problem kako ni jedan office paket neće da se startuje ?

Neću ja ništa, prijatelju. Ti si otvorio temu, ti si, valjda, tražio pomoć, ili samo priliku za advokatisanje o Windowsu. Ja sam ti iz najbolje namere ponudio savete dokazane u praksi, misleći da rešavamo problem kilavog odziva Windowsa i Office programa. Izgleda da je tvoj problem malo drugačiji od toga, a za to nisam stručan.
 
0

Panta_
Aleksandar Pantić
Kragujevac

Član broj: 214959
Poruke: 790



+162 Profil

icon Re: Windows 10 pruža otpor kako god okreneš18.02.2017. u 18:46 - pre 86 meseci
Kada nesto ne radi na Linuxu, pljuj OS, a kada ne radi na Windowsu, pljuj korisnika :D.

Citat:
osnovana stvar kod Windows-a danas je da je u principu to OS koji je predvidjen za debile kojih je bar 80% na svetu i bar 90% u Americi. Debili = ljudi koji zele da kad nesto kupe to i radi, bez potrebe da znaju kako radi i bez potrebe da znaju bilo sta u vezi hardvera i softvera. A to Windows 10 (narocito desetka!) omogucuje na keca.


Pa kada je za debile i tako savrsen zasto ne radi?

Citat:
Ljudi traže da im se isključe nadogradnje.
Nažalost, neznajući kakve posledice mogu nastati, posebno kod desetke.
Neki dll se ne učita i eto ti problema.

Problem je i kada su ukljucene, posebno automatsko azuriranje drajvera. Ne izvrsi update istih kako treba i eto problema za korisnika.
Ranije je ovo moglo da se iskljuci, sada, ne znam, uskoro verovatno ne.
 
0

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Windows 10 pruža otpor kako god okreneš18.02.2017. u 18:51 - pre 86 meseci
@SlobaBgd

Ok.
about:networking
 
0

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5316

Sajt: www.bachi.in.rs


+2826 Profil

icon Re: Windows 10 pruža otpor kako god okreneš18.02.2017. u 19:13 - pre 86 meseci
Ja bih prvi pljuvao korisnika, ali ne mogu, jer je reč od Windowsu 10 koji zbog jednog update-a jednostavno prestane da radi, ili ne radi kako treba ili se desi takva stvar.

Pa mislim, pogledajte samo ovaj Google upit i sve će biti jasno.

Moj ti je savet da instaliraš taj Windows ispočetka ili da googlaš simptome, možda naletiš na neko rešenje.
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
+1

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Windows 10 pruža otpor kako god okreneš18.02.2017. u 19:15 - pre 86 meseci
Citat:
Panta_:
Pa kada je za debile i tako savrsen zasto ne radi?

Pa radi. U 90% slučajeva radi sasvim dobro i glatko. Ovaj jedan slučaj iz teme ili stotinu slučajeva o kojima se piše po forumima nisu pravilo nego izuzeci.
Citat:
Panta_:
Problem je i kada su ukljucene, posebno automatsko azuriranje drajvera. Ne izvrsi update istih kako treba i eto problema za korisnika.
Ranije je ovo moglo da se iskljuci, sada, ne znam, uskoro verovatno ne.

Kakvo automatsko ažuriranje drajvera?! Po mojem iskustvu, totalno je nepotrebno juriti najnovije drajvere bilo kroz update Windowsa bilo sa matičnih stranica proizvođača hardvera. Ako radi, što bismo ga popravljali? Ako se događa konflikt sa drugim (novougrađenim) hardverom, ako ploča ne vidi sav instalirani RAM ili se kolju grafičke kartice, u takvim i sličnim slučajevima se traže novi drajveri. Ako nema promena na kompu i ako sve radi kako treba sa zvaničnim uredno instaliranim drajverima proizvođača komponente (dakle ne generičkim Windowsovim), korisnik neće imati nikakvih problema vezanih za neažuriranje drajvera.
 
0

Panta_
Aleksandar Pantić
Kragujevac

Član broj: 214959
Poruke: 790



+162 Profil

icon Re: Windows 10 pruža otpor kako god okreneš18.02.2017. u 19:31 - pre 86 meseci
Citat:
Kakvo automatsko ažuriranje drajvera?! Po mojem iskustvu, totalno je nepotrebno juriti najnovije drajvere bilo kroz update Windowsa bilo sa matičnih stranica proizvođača hardvera. Ako radi, što bismo ga popravljali?

Pa ne bismo mi, ali Win 10-ka sam skida nove drajvere pored ostalih update-a.

 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Windows 10 pruža otpor kako god okreneš18.02.2017. u 19:42 - pre 86 meseci
Citat:
Panta_: Pa kada je za debile i tako savrsen zasto ne radi?

Nisam rekao da je savrsen (zasto uvek mora neko svoje vidjenje da se namece drugome da je rekao?!) a rekao sam i da radi kad se kupi kompjuter sa preinstaliranim W10, uvek, svima.

Citat:
plus_minus
-------------

@Sceka


Interesuje me šta je osnovna stvar kod spajvera onoliko koliko se sekiram za karijes na vučićevim zubima. Sceko, izvini, ali sa tobom nešto definitivno nije kako valja. To što tebe fascinira metro stil i sve što ti uguraju na silu na hard, to je tvoj problem. Ti i ne znaš drugačije, jel' da? Samo da je poznato i da je `moderno`. Nike. BTW, zamolio bih te da mi nađeš nešto pozitivno .. čega nije bilo ranije. Mora da ima makar nešto. Neka inovacija. Nešto što može i treba da se nametne kao standard...

-----

Prva recenica verovatno nije meni upucena (?!).

Gledaj, potpuno je nebitno sta i koliko ti znas. Windows 10 ne trazi poznavanje/znanje ni programiranja ni hardvera. Tacka. Kompjuter novije generacije a narocito od kada se prodaju sa preinstaliranim Windows 8 i 10 su i sa takvim hardverom i to radi odlicno. Potpuno je nebitno tvoje poimanje sta je bitno ili nebitno ugurano na hard kao i sve tvoje zelje, zahtevi, potrebe... i svo znanje koje imas jer tebe licno ne pita niko o tome nista pri prodaji kompjutera.

Ako su ljudi kupili nov kompjuter koji je originalno imao preinstaliran Windows 10 najgore od svega je da se to „razbuca” i instalira Windows 7 ili bilo sta drugo a da nije Windows 10. Pazi, dobro pazi - ne kazem da nije moguce, znaci ne kazem da se to ne moze uraditi!!!

Ali ocigledno je ono sto grcevito nastojis da negiras - bitno je da pokazes neko svoje znanje (pazi, ne pricam o tome znas li ili ne!) i neke tvoje vizije u vezi OS-a i Windows 10 konkretno nego da pomognes ljudima. Ako je uopste i bila namera da se resi problem ljudima.

Ako ti je bitno da se ljudima pomogne to je lako. Ali ocigledno tebe tako nesto ne zanima. Sve drugo ti je bitnije, i rasprava na forumu, i dokazivanje forumasima i nametanje svog neceg tim ljudima...


Pozdrav!


"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
+1

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Windows 10 pruža otpor kako god okreneš18.02.2017. u 20:50 - pre 86 meseci
Citat:
Gledaj, potpuno je nebitno sta i koliko ti znas. Windows 10 ne trazi poznavanje/znanje ni programiranja ni hardvera. Tacka. Kompjuter novije generacije a narocito od kada se prodaju sa preinstaliranim Windows 8 i 10 su i sa takvim hardverom i to radi odlicno. Potpuno je nebitno tvoje poimanje sta je bitno ili nebitno ugurano na hard kao i sve tvoje zelje, zahtevi, potrebe... i svo znanje koje imas jer tebe licno ne pita niko o tome nista pri prodaji kompjutera.


Nije potpuno nebitno šta i ko koliko zna i odnosi se na bilo koga. Šta tačka? Šta ne traži poznavanje ni programiranja ni hardvera?
Šta je s' tobom? Ovo plavo... jel' znaš makar ti kako treba da se protumači, jer ja kao nekadašnji prodavac računara, ne razumem šta si hteo da napišeš..

Citat:
Ako su ljudi kupili nov kompjuter koji je originalno imao preinstaliran Windows 10 najgore od svega je da se to „razbuca” i instalira Windows 7 ili bilo sta drugo a da nije Windows 10. Pazi, dobro pazi - ne kazem da nije moguce, znaci ne kazem da se to ne moze uraditi!!!


A jesi li si svestan da bilo koji operativni sistem.. nema emocije.. ? I tako.. OS-evi nemaju emocije, a ti ih bez obzira na to, boga mi, strastveno, sa žarom gajiš. Šta li radiš kada nestane struje da mi je znati ..
Šta je najgore ? Da se `razbuca`? Pa šta ti radiš kada ti zamiriše neoprašena sintetika .. ? Ideš na sankanje sa kućištem? I da pazim .. i to dobro. Sceko, ja mislim da si ti zreo za jedan ajped. Novi. Sledeći koji izađe. To je za tebe.
Dakle, ako na notebook-u novije generacije ima stiker od te i te firme... to je to.. samo ta firma i samo ta verzija, pa sve neka taj notebook uspešno potraje i 10 godina... nikako da se - razbuca!

Tebi treba lekar.

Citat:
Ali ocigledno je ono sto grcevito nastojis da negiras - bitno je da pokazes neko svoje znanje (pazi, ne pricam o tome znas li ili ne!) i neke tvoje vizije u vezi OS-a i Windows 10 konkretno nego da pomognes ljudima. Ako je uopste i bila namera da se resi problem ljudima.


Ne. Bitno mi je da se odbranim od dobrih namera i profesionalnih saveta.

Citat:
Ako ti je bitno da se ljudima pomogne to je lako. Ali ocigledno tebe tako nesto ne zanima. Sve drugo ti je bitnije, i rasprava na forumu, i dokazivanje forumasima i nametanje svog neceg tim ljudima...


Dabome. Ja obožavam da gubim vreme na forumu. Stalno sam ovde u zadnjih par meseci. Ne skidam se sa elitesecurity-a. Ljudi prosto ne mogu da dođu do tastature od mene.
about:networking
 
+1

valjan
Janko Valencik
Software Deployer
Schneider Electric
Novi Sad

Član broj: 158605
Poruke: 3531
*.dynamic.sbb.rs.



+553 Profil

icon Re: Windows 10 pruža otpor kako god okreneš18.02.2017. u 21:18 - pre 86 meseci
Čekajte bre ljudi, pa valjda se znaju neke osnove - task manager, event viewer, ako postoji interni log aplikacije, pa ako ništa od toga ne da neki smislen odgovor, onda razni process monitori i slični alati. Bez ona prva tri ne vredi ni počinjati razgovor na temu "nešto mi ne radi, znaš li šta bi to moglo biti"...
 
+1

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Windows 10 pruža otpor kako god okreneš18.02.2017. u 21:48 - pre 86 meseci
Task manager ništa nije pomogao. Ustvari, jeste. Ubrzao sam gašenje belog prozora. A event viewer, vidiš ti i još jedna osoba ste to preporučili što sam ja totalno zaboravio i da postoji na windozama .... I upravo je to ono što mi treba. Takve sitnice.. pa ću, ako već nisu opeglali hard disk, u ponedeljak da probam da nađem zvrk.

Security policy editor ili toolkit (secpol ili kako se već zvaše) ... jel' to radi u desetki kao što radi i u zibenu ? Ima li toga ... ?
Pitam već drugi put. Nema odgovora.

Kada se u windowsu ukuca (search field) .msc dakle samo ekstenzija, dobije se valjda lista svih vrednih administratorskih alatki.. gde je između ostalog i gpedit.msc ... ali kontam da gpedit ne mere d reši ovo, jel' da?
about:networking
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Windows 10 pruža otpor kako god okreneš19.02.2017. u 01:10 - pre 86 meseci
Citat:
plus_minus: Nije potpuno nebitno šta i ko koliko zna i odnosi se na bilo koga. Šta tačka? Šta ne traži poznavanje ni programiranja ni hardvera?
Šta je s' tobom? Ovo plavo... jel' znaš makar ti kako treba da se protumači, jer ja kao nekadašnji prodavac računara, ne razumem šta si hteo da napišeš...

Jok, nisam tako napisao - napisao sam da je nebitno koliko i sta TI znas. Velika razlika, samo kad bi procitao ono na sta odgovaras...

Novije generacije kompjutera koje se prodaju sa preinstaliranim Windows 10 ne traze, ne zahtevaju poznavanje hardvera i/ili softvera da bi se uspesno upotrebljavali. Tako kupljen kompjuter uvek radi bez problema, sve sto obicnom korisniku treba radice besprekorno!

Brkas neke stvari - tvoje znanje je nebitno obicnom/standardnom korisniku kompjutera a takvih je bar 90%! Takvima se prodaje, takvi koriste. Onih do 10% koji se razumeju u hardver i softver nisu ciljna grupa prodaji kompjutera >>> zato su i postali noviji kompjuteri koje sam opisao u onome sto si zaplavio i iz prethodnog pasusa malocas.

Ti kao trgovac ako ne znas to i ne znas u cemu je razlika izmedju novijih generacija kompjutera u prodaji u odnosu na stare i nisi bio neki dobar trgovac. Osim ako si time prestao da se bavis odavno, pa cak i tada je za jednog poznavaoca tog ranga (onog koji kazes da si) skoro nedopustivo da to ne zna!

Tema - rec je o tome sto se pravis pametan tamo gde nema nikakve potrebe. Kupljen je kompjuter sa preinstliranim Windows 10. Ne radi. Postoji resenje za to, vec ti je i neko napisao konkretno!, a ti insistiras na petljanju po svom nekom valjda instinktu ili sta vec?! I hoces da ljudima nametnes Windows 7 jer kao to nakako poznajes a vec si pokusao da ih nagovoris na potpuno drugu vrstu OS-a. Lepo te otkacili za to a ti im se rugas...

Ostalo nema razloga komentarisati...


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5316

Sajt: www.bachi.in.rs


+2826 Profil

icon Re: Windows 10 pruža otpor kako god okreneš19.02.2017. u 07:27 - pre 86 meseci
@plus_minus, ako si računar kupio sa legalnim Windowsom i taj Windows ne radi, loptica se prebacuje prodavcu da on to sredi.

U ovakvim situacijama je jedino razumno tražiti rešenje samo u slučaju ako postoji neki namenski softver na čije bi se reinstaliranje čekalo danima ili koštalo €€€. Ako je u pitanju klasična office mašina, obaraj to i diži ispočetka. jer ćeš posao završiti za sat i po vremena, a ovako ćeš izgubiti dane.

Mislim, ne možeš linux mazohizam logiku :P da upotrebljavaš ovde, obaraj, rokaj i sve ponovo.

Probaj da disabluješ error reporting servise i sve vezano za dijagnostiku i telemetriju i "experience", restartuj komp, pa probaj.
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
0

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Windows 10 pruža otpor kako god okreneš19.02.2017. u 08:10 - pre 86 meseci
@Sceka

Šćekiću, ja naslućujem da je tebi glava zatrovana.. zagađena nečim. U tim godinama, to je opasno. Al' mislim da je i izlečivo. Slobodno možeš da me podržiš za reč.
Tema je zapravo deo moje prethodne poruke. Tema nije napravljena da bi ostrašćeni m$ fanboy paćenici branili korporotokrativno špijunsko 5ranje od `bezobraznog` pingvina.

Ovo je tema, nešto tome slično:

Citat:
Security policy editor ili toolkit (secpol ili kako se već zvaše) ... jel' to radi u desetki kao što radi i u zibenu ? Ima li toga ... ?
Pitam već drugi put. Nema odgovora.

Kada se u windowsu ukuca (search field) .msc dakle samo ekstenzija, dobije se valjda lista svih vrednih administratorskih alatki.. gde je između ostalog i gpedit.msc ... ali kontam da gpedit ne mere d reši ovo, jel' da?


Polise i pravila sistema. To su administratorske alatke. Kao zakoni u skupšini ili u vladi kad se donose, e.. isto. S' tom razlikom što windows računari hoće i poštuju polise (trude se maksimalno ako ništa drugo) i zakone po svaku cenu, za razliku od ljudi. I to nije moj instinkt - konju! :)

Uh, da mi je takvih kao što si ti bilo samo malo više, tad dok sam prodavao računare ... pa ja bi 3 kuće napravio... :/ ..

I da ti skrenem pažnju, ponovo da oni sami hoće windows7 ne ja. Moj je cilj da im napucam jednog arch-a ili debiana sa xfce4 ili nečim još minimalnijim i da im postane dosadno kad dođu da rade.. To je bio moj predlog njima.
Dakle, još jednom, pošto tebi treba da se crta i piše, rapitografom i penkalom. Oni, njihova je želja, ne moja - da gledaju Win7 i da pregaze ovo paškavo g**** što im muči hardver.

A moja je dobra volja, prema njima, prema tim ljudima što ovo uopšte i radim.

Osim toga, ti takav mene nikada nećeš moći da isprovociraš. Pre će biti da ćeš ti da odeš kod Gojka u predlozi i pitanja da se požališ na manjak lilihipa.

Pa, izvoli... Ne treba meni puno materijala da dobijem elan za tako nešto, pa da te u rekordnom roku pošaljem tamo da kukumavčiš kako su sagovornici bezobrazni.



Poyy !!!





------


@bachi

Da, da.. znam ja to. Taj računar je valjda nekakva donacija, itd.

Nego, fora je u tome što sam ja jako kratko bio u kontaktu sa tim računarom. A kada sam došao tamo njima već bilo onako totalno bzvz sve to jer .. pa, već sam opisao.
I s' obzirom na moje oduševljenje prema m$10 biznis i interfejs logici, imao sam snage i volje taman toliko da probam da deinstaliram m$ofis 2016 i da instaliram LibreOffice i da ga probam ...

Da, u pitanju je klasična office mašina.

Lekić i ja vidim u tom obliku. New partition table ....
Ukoliko oni to već nisu odradeli sami (znaju da instaliraju sedmicu) .. ' se poigram malo i ako neće - baj, baj.
about:networking
 
0

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Windows 10 pruža otpor kako god okreneš19.02.2017. u 08:27 - pre 86 meseci
Citat:

I s' obzirom na moje oduševljenje prema m$10 biznis i interfejs logici, imao sam snage i volje taman toliko da probam da deinstaliram m$ofis 2016 i da instaliram LibreOffice i da ga probam ...
...
Ukoliko oni to već nisu odradeli sami (znaju da instaliraju sedmicu) .. ' se poigram malo i ako neće - baj, baj.

Kao što rekoh, klasična nezainteresovanost za problem. Više si potrošio vremena ovde na forumu ubeđujući nas kako si ti stručni baja i kako si nekad prodavao kompjutere, nego što si se posvetio rešavanju konkretnog problema.
 
0

visatix

Član broj: 46417
Poruke: 182
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: Windows 10 pruža otpor kako god okreneš19.02.2017. u 08:36 - pre 86 meseci
Da li moderatori čitaju ovu prepisku i ovo prepucavanje??? Zaključajte temu jer ovaj forum postaje SVE samo ne ono čemu je namenjen!!!
 
0

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Windows 10 pruža otpor kako god okreneš19.02.2017. u 10:12 - pre 86 meseci
Citat:
SlobaBgd:
Kao što rekoh, klasična nezainteresovanost za problem. Više si potrošio vremena ovde na forumu ubeđujući nas kako si ti stručni baja i kako si nekad prodavao kompjutere, nego što si se posvetio rešavanju konkretnog problema.


Klasični rekla-kazala-da-bi-kazala sindrom. Btw, pored prodaje je išlo i održavanje, sada više ne. Sada samo - konvertovanje, pa održavanje po potrebi. m$ -> Tux. Za novac, naravno. I zamisli, još uvek neki ljudi, stare mušterije, neće ni da čuju za nekog novog klinca nego i dalje mene traže da rešavam probleme, bez obzira što mi je primarni poziv `scripting architect / full-stack web-dev` (to zapravo želim da budem kada odem u penziju, znaš ono pravi SENIOR (sada sam neki stabilni medior, ali tebi to verovatno ništa ne znači niti ti je jasno, pretpostavljam)). E, to mi čak i prija.

A da ste se samo svi malo usporili (kao drvlada75, bachi i valjan) pa lepo izneli normalno i adekvatno mišljenje .. ništa ne bi bilo od uzaludno potrošenog vremena.

Bravo ES/m$ gurui!

BRRRAAAAVOOOO!

Svi na stendbaj - svi!

Čim neko popljuje ( i to usput, ne mora ni zlonamerno da bude ) čedo vaše moderno, degenerisano, špiujnusko - odmah da ga satanizujete i da ga naučite kako da bude - OVAN
To je primarno, ništa drugo nije važno, bez obzira na činjenjice da ste robovi (velika većina) vaših bajnih i sjajnih operativnih sistema.

Operativni sistem ima dušu bre..
To je persona !


about:networking
 
0

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Windows 10 pruža otpor kako god okreneš19.02.2017. u 10:30 - pre 86 meseci
Nije tebi lako...
 
0

[es] :: Windows desktop :: Windows 10 pruža otpor kako god okreneš
(Zaključana tema (lock), by calexx)
Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 9053 | Odgovora: 65 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.