Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Osnovno znanje i učenje Rel i Autogeno zavarivanje

[es] :: Elektrotehnika :: Osnovno znanje i učenje Rel i Autogeno zavarivanje

[ Pregleda: 814 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Petar030
Petar Petrović
Bor
Bor

Član broj: 335756
Poruke: 157
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://m.facebook.com/pr..


+45 Profil

icon Osnovno znanje i učenje Rel i Autogeno zavarivanje21.12.2016. u 09:13 - pre 89 meseci
Imam iskustva u MAG zavarivanju sa CO2, ali ne znam rel proces i kako autogeno da sečem i da zavarujem.
Proces MAG sam savladao za jedan dan, amaterski, radio sam autolimariju. Varstroj 150s običan skroman a dobro se pokazao, ima 135 ampera.
Ispao mi neki posao ali se traži da pripremim crnu cev, sa V zakošenjem, i debele pločevine da ih isečem sa autogeno, da pripremim i zavarim.
Kako mi je drug objasnio kaže ideš prvo provar, pa na preklop pa popuna, kaže popunu radi veoma jakom strujom.
Odavno sam vario sa relom, to je bilo jadno u odnosu na ovo što se ovde traži.
Imam ogromnu želju da naučim, gledam video snimke na youtube, pa polako kapiram pokrete, štelovanja, ali nemogu precizno da vidim šta oni rade, i slabo engleski razumem.
Imam neku plazmu koja mi izgorela, pa bih gledao nekako da kupim set za autogeno, ali do toga je trnovit put jer neradim nigde.
Jer može neko bar da me u tekstu poduči kako i šta, da mi da makar neku teoriju pa ću kolko tolko da stvorim sliku u glavi, da mi date neko upustvo.
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektrotehnika :: Osnovno znanje i učenje Rel i Autogeno zavarivanje

[ Pregleda: 814 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.