Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Hotspot System - nacin funksionisanja i podesavanja

[es] :: Wireless :: Hotspot System - nacin funksionisanja i podesavanja

[ Pregleda: 1428 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nelliot87

Član broj: 325244
Poruke: 684



+4 Profil

icon Hotspot System - nacin funksionisanja i podesavanja03.12.2016. u 13:34 - pre 89 meseci



Kako da aktiviram i podesim ovaj hotspot,gde deluje i kako se podesava hotspot je koliko sam upucen wifi polje.E sad posto ovaj dodatak uvek imam,pitao sam se kakva korist moze da mi sluzi.

Kako se podesava udaljena mreza ovo 192.168.182.0/24.Da li za to treba da imam neki nalog na netu,ili se rucno sve podesava i bez veze je sa nalogom za net koji vezuje neke konekcije. Relevantnije malo kako ja za 192.168.1.1 gateway i subnet 255.255.255.0 da podesim hotspot.I on bi trebao da funksionise kao wifi sto i jeste naruteru,sad korisnicko ime i id mi govore da je to nesto kao internet account,na tom sistemu.Sta je to u sustini ?
 
Odgovor na temu

vinted

Član broj: 320599
Poruke: 601

Sajt: https://sigurnostnamrezi...


+53 Profil

icon Re: Hotspot System - nacin funksionisanja i podesavanja03.12.2016. u 14:52 - pre 89 meseci
a šta hoćeš da postigneš sa ovim? objasni prvo šta želiš da dobiješ sa ovim programom.
 
Odgovor na temu

Nelliot87

Član broj: 325244
Poruke: 684



+4 Profil

icon Re: Hotspot System - nacin funksionisanja i podesavanja03.12.2016. u 15:37 - pre 89 meseci
E,sad.Ne znam puno o tome.Pa zelim znati vise.Interesuje me za cega se vezuje ova komunikacija i kako da je upotrebim?
 
Odgovor na temu

Nelliot87

Član broj: 325244
Poruke: 684



+4 Profil

icon Re: Hotspot System - nacin funksionisanja i podesavanja03.12.2016. u 15:45 - pre 89 meseci
Citat:
vinted:
a šta hoćeš da postigneš sa ovim? objasni prvo šta želiš da dobiješ sa ovim programom.

extra ti je stranica pogotovo ovo korisno je

https://sigurnostnamrezi.wordp...aviti-multiboot-usb-za-sve-os/
 
Odgovor na temu

vinted

Član broj: 320599
Poruke: 601

Sajt: https://sigurnostnamrezi...


+53 Profil

icon Re: Hotspot System - nacin funksionisanja i podesavanja03.12.2016. u 15:49 - pre 89 meseci
Citat:
Nelliot87: E,sad.Ne znam puno o tome.Pa zelim znati vise.Interesuje me za cega se vezuje ova komunikacija i kako da je upotrebim?

E sada dobar početak je google i da se ukuca pojam hotspot, pa da se malo isčita i da se dodje sa konkretnim pitanjem.
Inače hotspot program služi da se napravi nova wifi mreža na računaru preko koje moguće nakačiti druge klijente (na primer Andriod telefoni) da imaju pristup internetu. svakako računar treba da poseduje wifi karticu koja to podržava
 
Odgovor na temu

Nelliot87

Član broj: 325244
Poruke: 684



+4 Profil

icon Re: Hotspot System - nacin funksionisanja i podesavanja03.12.2016. u 16:56 - pre 89 meseci
To mi zvuci poznato skidao sam cmd batch fajlove i u njima upisvao ime mreze;Sifru cak sam povezivao bratov laptop na moj,jer imam samo 1 usb modem od telekoma.Pa kad sam bio van kuce dosao sam do tog resenja sa gugla,posle sam nasao sitne programcice kao sto je winhotspot koji idealno rade i laki su ima neki koji pokazuju klijente nakacen i tako to - znaci resili smo misteriju hvala :)
A hotspot system mi se cini kao server.Mozda gresim.Kao napr za te rutere sto imaj takav fw sa hotspot dodatkom. Sad ako nije to kako se unose parametri u njega i kako se umrezava.Nije da mi je neophodno nego zelim znati..


 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Hotspot System - nacin funksionisanja i podesavanja

[ Pregleda: 1428 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.