Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Broj djece koja nisu stvarna djeca svojih očeva - koliki je?

elitemadzone.org :: MadZone :: Broj djece koja nisu stvarna djeca svojih očeva - koliki je?
(Zaključana tema (lock), by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 25341 | Odgovora: 125 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

R A V E N
Mirza Beglerović Raven
Tuzla

R A V E N
Član broj: 36142
Poruke: 1629
37.203.97.71

Sajt: NietzscheSource.Org


+101 Profil

icon Re: Broj djece koja nisu stvarna djeca svojih očeva - koliki je?04.09.2016. u 00:06 - pre 93 meseci
Joj, Ivane, nemoj da zatvaraš temu, ako možemo da nastavimo?

Šta mu ovo znači sa muzičkom školom, klavirom, tipkama i mijehom? I klasikom?
 
0

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Broj djece koja nisu stvarna djeca svojih očeva - koliki je?04.09.2016. u 01:07 - pre 93 meseci
Prijatelju, stvarno bi trebalo da se odvojiš od tog kompjutera i odeš malo među ljude.
Prosipaš ovde neko teoretisanje o životnim filozofijama, filozofskim pravcima, matematici, kvurcu palcu, a ni jedan običan broj ne pišeš kao sav svet nego preko LateX funkcije. I što rekoše drugi, pucaš po svim šavovima.
I ti ćeš nekoga da savetuješ i ubeđuješ o nalaženju bračnog partnera. Daj!
 
+1

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Broj djece koja nisu stvarna djeca svojih očeva - koliki je?04.09.2016. u 03:14 - pre 93 meseci
Iskerno mislim da je R A V E N popio malo večras. Što ne znači da ne podržavam sve što je napisao. Ako brate. Vikend je, i jasam. Možda grešim, takav sam utisak stekao.

Citat:
Dusanboss...isto pitanje o tebi,posto si poceo i u ovoj temi da palamudis.


Nisam u braku. Ali sam u vezi sa ženom koja je još uvek u braku. Jel se i to računa?

 
0

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Broj djece koja nisu stvarna djeca svojih očeva - koliki je?04.09.2016. u 04:27 - pre 93 meseci
Citat:
R A V E N:
To se zove strawman argument logical fallacy, bananaphone.


To se zove - blagi dodir realnosti ;)

Citat:
R A V E N:
Dakle, ti si moju jaču poziciju, stvarnog čovjeka, zamijenio strašilom (strawman-om). Ja nisam govorio o ubistvu supružnika.

To je isto kao kad sud za ratne zločine osudi neku osobu, a toalet-papir novine prenesu vijest u smislu da je 10, 20 miliona njegovih sunarodnika dobilo tu istu presudu.



Gasi komp, izlazi napolje i za pocetak sa ljudima pricaj samo o lepom vremenu i sportu, zene i politiku ne spominji ;)
 
0

R A V E N
Mirza Beglerović Raven
Tuzla

R A V E N
Član broj: 36142
Poruke: 1629
SE400.PPPoE-2155.sa.bih.net.ba.

Sajt: NietzscheSource.Org


+101 Profil

icon Re: Broj djece koja nisu stvarna djeca svojih očeva - koliki je?04.09.2016. u 07:57 - pre 93 meseci
bananaphone i SlobaBgd!

Hvala puno na lijepim i toplim riječima!

Ovo što sam ja pričao ima nekog smisla, kad bi se dublje razmotrile stvari o kojima sam govorio. Ima više stvari za pročitati na svijetu od tiketa iz sportske kladionice i cijene na flaši piva. Ali meni ovdje nije bio cilj da definitivno dobijem ikakav produktivan odgovor. Doduše, dusanboss ga jeste dao, a dobar dio nije. Ali ni da ga niko nije dao, nije ni važno.

A što se tiče kompjutera... pa i ne mogu/ne možemo se odvojiti, jer nam je mnogima glavno oruđe za rad.
 
0

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Broj djece koja nisu stvarna djeca svojih očeva - koliki je?04.09.2016. u 09:01 - pre 93 meseci
Nisam ja ni rekao da ti pricas bez smisla. Smisao postoji u nekoj paralelnoj dimenziji, ali nema veze sa realnoscu, odnosno sa onim kako vecina iskusi/dozivljava ili vidi vezu koja ima potencijal da se pretvori u nesto vise - poput braka ;)))

A ti si na moj komentar, pricu prebacio na milione mrtvih ;)

Meni je racunar prvenstveno hobi, posle toga osnovno sredstvo za rad a i sam posao koji radim je usko vezan za racunare tako da sam veci deo dana zalepljen za ekran, kao verovatno vecina posetioca ovog forma.

Ja ti samo kazem da bi valjalo nekad otici i na krafu/pivo/bazen/klub/fudbal/slavu/rostilj ili koju vec aktivnos preferiras, koja ukljucuje realan svet sa realnim ljudima a iskljucuje racunar, i ako boravis dovoljno vremena u tom svetu bez racunara, mozda se i tebi izgubi dubina i smisao tvog pitanja ;)
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Broj djece koja nisu stvarna djeca svojih očeva - koliki je?
(Zaključana tema (lock), by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 25341 | Odgovora: 125 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.