Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Smanjivanje brzine odredjenog uredjaja ili SSID-a na mrezi [WiFi]

[es] :: Wireless :: Smanjivanje brzine odredjenog uredjaja ili SSID-a na mrezi [WiFi]

[ Pregleda: 905 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dac0o
Brcko

Član broj: 333740
Poruke: 1
31.223.132.*



Profil

icon Smanjivanje brzine odredjenog uredjaja ili SSID-a na mrezi [WiFi]04.06.2016. u 18:35 - pre 96 meseci
Pozdrav, imam modem HG530 (Huawei) , mozda je vama dosta i poznat i zanima me kako mogu da ogranicim brzinu odredjenom uredjaju putem MAC adrese ili ograniciti brzinu SSID-a, jer mi ping mnogo visi kada se drugi prikace na internet.

Evo interfejs i ponudjene opcije:






Citao sam da se i putem QoS opcije mogu postici neki rezultati, ali meni to ne funkcionise ili ne znam da podesim:



Hvala unapred!
 
Odgovor na temu

DeejayIgor
Igor Sebesic
Beograd,Srbija

Član broj: 270714
Poruke: 13
46.240.241.*

Sajt: internetworld.ucoz.org


+3 Profil

icon Re: Smanjivanje brzine odredjenog uredjaja ili SSID-a na mrezi [WiFi]08.06.2016. u 07:54 - pre 95 meseci
Nemam bas iskustva sa Huaweii ruterima, ali nekim ruterima Qos bas i ne radi kako bi trebalo. Ovaj Qos iz screenshoot-a meni izgleda kao Qos za IPTV kod TP linka, mislim da je napravljen da daje prioritet odredjenim uredjajima, i da nema mogucnost ogranicavanja brzine odredjenoj MAC adresi.
DeejayIgor
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Smanjivanje brzine odredjenog uredjaja ili SSID-a na mrezi [WiFi]

[ Pregleda: 905 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.