Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pad ruskog aviona u Siriji

elitemadzone.org :: MadZone :: Pad ruskog aviona u Siriji

Strane: << < .. 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 365683 | Odgovora: 1822 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

biciklista

Član broj: 17425
Poruke: 91



+722 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji01.12.2015. u 18:44 - pre 102 meseci
Citat:
sasa_vidic: tačno tako, a mi ni izlaz na more nemamo,tako da ....


Grešiš silno sinak, potreban im je svako ko je spreman da da makar i minimalan doprinos njihovoj stvari: vojno i tehnički, u ljudstvu i resursima, teritoriji, komunikacijama, humanitarno. Sve im je bitno i ničega se ne odriču. Imaju, tj. imali su dobru taktiku dve - tri decenije po padu komunizma u istočnoj evropi, pa su sporo, ali sigurno napredovali ka krajnjem cilju, Rusiji i Sibiru. Medved je malo ojačao, a i došli su previše blizu pa su ga probudili. Sada i bukvalno mogu jedni druge da osete kako dišu. U vojnom smislu i nisu toliko jaki, mislim na nato, ali to je ništa s obzirom na to koliko im se politički ugled kruni i raspada. Ovo obaranje su - 24 je to pokazalo i razgolitilo skroz. Na osnovu njihovog ponašanja, može se zaključiti samo jedno: imamo posla sa LUDACIMA.
 
Odgovor na temu

biciklista

Član broj: 17425
Poruke: 91



+722 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji01.12.2015. u 18:56 - pre 102 meseci
LINAK

Citat:

"Kao što smo više puta istakli, solidarni smo sa Turskom i podržavamo njen teritorijalni integritet", rekao je Stoltenberg nakon hitnog sastanka svih 28 članica NATO, sazvanog na zahtev Turske, prenela je agencija AFP.


Nešto mi ovo poznato.
 
Odgovor na temu

Binary Mind
11040

Član broj: 28245
Poruke: 13289
*.dynamic.sbb.rs.



+3779 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji01.12.2015. u 20:03 - pre 102 meseci
^

Čitaj između redova: Podržavamo Tursku, i borićemo se za Tursku do zadnjeg Turčina.
 
Odgovor na temu

biciklista

Član broj: 17425
Poruke: 91



+722 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji01.12.2015. u 20:15 - pre 102 meseci
Ovo što se sada događa se slobodno može nazvati novom Kubanskom krizom, a u sebi ima i elemente WWII, tj. njegovog završetka. Sličnosti i poklapanja su dovoljno velika da i slepac to vidi. Da li će i finiš biti takav, videćemo, ja se nadam da će fašisti doživeti konačni slom.
 
Odgovor na temu

Binary Mind
11040

Član broj: 28245
Poruke: 13289
*.dynamic.sbb.rs.



+3779 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji01.12.2015. u 20:23 - pre 102 meseci
Trenutno se šuška o nekoj eksploziji (ili višestrukim eksplozijama) u Istambulu...

P.S. Već mi se nešto javlja da će za to biti optuženi Kurdi...
 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.dynamic.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji01.12.2015. u 20:30 - pre 102 meseci
Citat:
biciklista:
Ovo što se sada događa se slobodno može nazvati novom Kubanskom krizom, a u sebi ima i elemente WWII, tj. njegovog završetka. Sličnosti i poklapanja su dovoljno velika da i slepac to vidi. Da li će i finiš biti takav, videćemo, ja se nadam da će fašisti doživeti konačni slom.


Ne budi smesan.

Ovo nije ni blizu tome. Jer ... ne postoji SSSR.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.web.vodafone.de.



+7177 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji01.12.2015. u 20:36 - pre 102 meseci
A jos niko nije poceo da preti nuklearkama - ali bice bice, tako kaze sputnjik.ru & drugari, onda mora da je tako.

Fasisti, konacni slom... to vise zvuci kao neki blast from the past tipa Pravda 60-neke :) Pitam se da li i Rusi u Rusiji koriste fraze iz druge ere ili je samo memo fellow travellerima neurucen i vracen posiljaocu.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3937



+9458 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji01.12.2015. u 20:58 - pre 102 meseci
Citat:
yz7myg:
Šta sve napisaste a niko pivo da plati.Suši mi se grlo. Ovi američki i ruskih pederi jebu sve nas a neki im malo podilaze.Ko je bolji i jači? Peder je uvek peder nažalost.

Pivo ladno, ljuta rakija i crno vino ( ladi se na terasi ) ima kod mene.
Samo za RUSKINJOFILE

Citat:
Ivan Dimkovic:
A jos niko nije poceo da preti nuklearkama -.


Težak zez : Severna Koreja je zapretila Turskoj da će biti pogođena nuklearnim projektilima ukoliko se usudi da deluje protiv Rusije.

http://www.telegraf.rs/vesti/1...cemo-tursku-s-mape-sveta-video
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
Odgovor na temu

Manager

Član broj: 19063
Poruke: 67



+127 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji01.12.2015. u 21:03 - pre 102 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
Pitam se da li i Rusi u Rusiji koriste fraze iz druge ere ili je samo memo fellow travellerima neurucen i vracen posiljaocu.


Rusi to sad zovu "nashi partnery"

:D
 
Odgovor na temu

biciklista

Član broj: 17425
Poruke: 91



+722 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji01.12.2015. u 21:04 - pre 102 meseci
Tvoja isprazna arogancija i neutemeljena samouverenost na ovim diskusijama te diskvalifikuju kao ozbiljnog sagovornika. Neda mi se da pretražujem forum i citiram sve tvoje gluposti, samo ću te zamoliti po 98345242 - i put, da odgovoriš na bar jednu, recimo ovu:

Citat:
Ivan Dimkovic:
Rusi su ultimativni hipiji koji su se drzali za ruke i pevali Kumbaya dok su ziveli u harmoniji sa ostalim drugovima iz varsavskog pakta. Dok su se oni tako drzali za ruke (sa po nekim tenkom tu i tamo, ali to su bili tenkovi prijateljstva, bas kao i americke bombe mira) pripuzao im se zli zapad i... inicirali sve sukobe.


Da li bi dakle bio ljubazan da me podsetiš, čisto informacije radi, o kojim tenkovima je reč. Ko, kad, gde? Da izvrnemo na postavu bar jedno pitanje, a ne da ti u stilu najokorelijih julovaca u parlamentu, sa govornice drekneš "opozicija pu, pu", dobiješ ovacije i aplauze svoje natofiličarske braće i samozadovoljno odeš u hibernaciju do sledećeg javljanja, u kojem po stoti put ponavljaš iste mantre, vradžbine i laži.
 
Odgovor na temu

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji01.12.2015. u 21:19 - pre 102 meseci
Ma svima je jasno, da je cilj USA da nesebicno "oslobodi" svet, i svima uvede "demokratiju" i "svoje vrednosti" - hteli oni to ili ne. Kao sto rece Bush -> Ili si sa nama, ili si protiv nas.

Jbg. tako to ide, kad neka nacija utripuje da je "izuzetna".

Citat:

Šta je američka „izuzetnost”
...
Šta se krije iza potonjeg pojma? Ideja je da su američke vrednosti i politički sistem najbolji na planeti i univerzalno prihvatljivi, da su Amerikanci zbog toga moralno superiorni u odnosu na druge nacije i da im to daje za pravo da intervenišu van svojih granica i „čine dobro” odnosno drugima donose blagodeti u kojima oni već uživaju. O tome je govorio još predsednik Vudro Vilson kada je tvrdio da su celom svetu potrebne stvari koje Amerika ima: mir, demokratija i slobodno tržište.

Amerika se predstavlja kao izuzetna što je čini boljom od drugih i izuzetom iz međunarodnog prava i pravila koja važe za druge države. Sjedinjene Države veruju da im nije potrebna dozvola Saveta bezbednosti UN da bi pokrenule rat. Odobrenje bi čak bilo i nepoželjno jer bi, kako je u vreme bombardovanja SRJ objasnila tadašnja državna sekretarka Madlen Olbrajt, to značilo da bi Vašington i za buduće intervencije morao da traži dozvolu UN, što njemu svakako ne pada na pamet. Veliki broj Amerikanaca podržao je okupacije Avganistana i Iraka, intervencije u Bosni, Srbiji, Libiji, kao i sadašnje bombardovanje Sirije, jer je zaista ubeđen da njihova moralno nadmoćna država ne napada druge zemlje zbog sopstvenih interesa, već da bi stabilizovala područja koja bi bez američke intervencije sasvim propala. Akcije u inostranstvu predstavljaju se ne kao težnja za naftom i širenjem kapitala i sfera geopolitičkog uticaja, već kao obaveza Amerike da se uključi u svetska zbivanja. Tako je predsednik Barak Obama nedavno izjavio da je Amerika lider planete i da je kao takva obavezna da deluje, to jest da interveniše u Iraku i Siriji. Obama je kazao da se Amerikanci svojim angažovanjem žrtvuju, „što nas čini posebnima. Za razliku od starih imperija, mi ne podnosimo ove žrtve zarad teritorije ili resursa. Radimo to jer je to ispravno... retka volja među nacijama da platimo cenu zarad napretka ljudske slobode i dostojanstva”.

Olbrajtova je govorila da SAD moraju da koriste silu „jer mi smo Amerika, mi smo (u svetu) nezamenjiva, neophodna nacija”.
...

http://www.politika.rs/scc/cla...494/Sta-je-americka-izuzetnost

Svaka slicnost sa WW2, i tadasnjim utripovanim nacijama, je (totalno) slucajna... naravno.

...
Citat:

Any effort that has self-glorification as its final endpoint is bound to end in disaster. Robert M. Pirsig .

https://truthaholics.wordpress...ining-american-exceptionalism/




[Ovu poruku je menjao Otto23 dana 01.12.2015. u 22:49 GMT+1]
 
Odgovor na temu

biciklista

Član broj: 17425
Poruke: 91



+722 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji01.12.2015. u 22:04 - pre 102 meseci
Dok Dimče grozničavo kuca odgovor ili traži način da se elegantno izvuče iz živog peska, u koji je po stoti put upao zbog sopstvene neopreznosti, da malo obradujemo natofiličarske pudlice:

Sirija: Snimljeni ruski "aligator" i "noćni lovac"
 
Odgovor na temu

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3937



+9458 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji01.12.2015. u 22:17 - pre 102 meseci
Citat:
biciklista:"[/url]


Ode nam ti na odmor.
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
Odgovor na temu

biciklista

Član broj: 17425
Poruke: 91



+722 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji01.12.2015. u 22:26 - pre 102 meseci
Rusi stigli na granicu sa Turskom: Turska zatvorila Bosfor i Dardanel!
 
Odgovor na temu

biciklista

Član broj: 17425
Poruke: 91



+722 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji01.12.2015. u 22:28 - pre 102 meseci
Citat:
branko tod:
Citat:
biciklista:"[/url]


Ode nam ti na odmor.


Zašto? Da li sam prekršio neko forumsko pravilo?
 
Odgovor na temu

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3937



+9458 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji01.12.2015. u 22:57 - pre 102 meseci
CARIGRAD ĆE POSTATI PRAVOSLAVNI GRAD

http://www.telegraf.rs/vesti/1...c-o-opstem-ratu-koji-nam-preti

Citat:
biciklista: Zašto? Da li sam prekršio neko forumsko pravilo?


Nisi, a možda i jesi

Zavisno od metra
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji02.12.2015. u 07:05 - pre 102 meseci
Odlicnu rakiju su pravili Tarabici, onu "mastovitu". Mene brinu "zuti ljudi" i popijena Morava
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji02.12.2015. u 07:28 - pre 102 meseci
E da "žuti ljudi". Mora će i oni uskoro da se uključe u ovu papazjaniju pa kad krenu jedan prodor sve do Moravu a, kad stigne da se napiju vode. Tako kaže čika Toma, nemam razloga da mislim suprotno. Nego da ja krenem kineski da učim i da se šlihtam ovima po robnim kućama i pijaci. Možda ću imati neke povlastice kad zavladaju ovim prostorima.

Da se vratimo na realnost. Amerikanci šalju specijalce u Irak mada će imati dejstva i po Siriji. Mada je američka vojska i do sad aktivno učestvovala u Iraku ali, kao nije bilo javno. Štali je iza ovog zvaničnog slanja specijalaca?
 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.static.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji02.12.2015. u 08:50 - pre 102 meseci
Citat:
branko tod:
Citat:
yz7myg:
Šta sve napisaste a niko pivo da plati.Suši mi se grlo. Ovi američki i ruskih pederi jebu sve nas a neki im malo podilaze.Ko je bolji i jači? Peder je uvek peder nažalost.

Pivo ladno, ljuta rakija i crno vino ( ladi se na terasi ) ima kod mene.
Samo za RUSKINJOFILE
...


Imaju i mail-order varijantu, ovde je katalog www.russianbrides.com, pa ako si bas zeljan.

Inace tu ti je i onaj vKontakte, samo napisi da stizes poslovno u moskvu i da trazis drustvo, da vidis
sta se tamo za dolare sve nudi.


Citat:
biciklista:
Dok Dimče grozničavo kuca odgovor ili traži način da se elegantno izvuče iz živog peska, u koji je po stoti put upao zbog sopstvene neopreznosti, da malo obradujemo natofiličarske pudlice:

Sirija: Snimljeni ruski "aligator" i "noćni lovac"



Krntije, a slika je montirana.

@biciklista, mozda bi trebao da pises na nekim drugim domacim forumima ? Tamo bi tvoje lu... ovaj ideje bile prihvacene i od strane publike i od strane administracije.

[Ovu poruku je menjao ssi dana 02.12.2015. u 10:01 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.ip.telfort.nl.



+7177 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji02.12.2015. u 08:51 - pre 102 meseci
Citat:
biciklista:
Tvoja isprazna arogancija i neutemeljena samouverenost na ovim diskusijama te diskvalifikuju kao ozbiljnog sagovornika. Neda mi se da pretražujem forum i citiram sve tvoje gluposti, samo ću te zamoliti po 98345242 - i put, da odgovoriš na bar jednu, recimo ovu:

Citat:
Ivan Dimkovic:
Rusi su ultimativni hipiji koji su se drzali za ruke i pevali Kumbaya dok su ziveli u harmoniji sa ostalim drugovima iz varsavskog pakta. Dok su se oni tako drzali za ruke (sa po nekim tenkom tu i tamo, ali to su bili tenkovi prijateljstva, bas kao i americke bombe mira) pripuzao im se zli zapad i... inicirali sve sukobe.


Da li bi dakle bio ljubazan da me podsetiš, čisto informacije radi, o kojim tenkovima je reč. Ko, kad, gde? Da izvrnemo na postavu bar jedno pitanje, a ne da ti u stilu najokorelijih julovaca u parlamentu, sa govornice drekneš "opozicija pu, pu", dobiješ ovacije i aplauze svoje natofiličarske braće i samozadovoljno odeš u hibernaciju do sledećeg javljanja, u kojem po stoti put ponavljaš iste mantre, vradžbine i laži.


Dve reci: prasko prolece.

200 hiljada vojnika, pardon turista, su dosli turisticki u posetu Cehoslovackoj da prosetaju svojih par hiljada tenkica.

To su uradili da bi mogli bolje da pevaju Kumbaya, tenkovi daju bas podrsku a pucaljke pratece vokale;

Citat:

dobiješ ovacije i aplauze svoje natofiličarske braće


Kapiram ja da je tvoj svet vrlo gadan, sa iscekivanjem "konacnog sloma fasizma" i ostalih zakasnelih agit-prop gluposti iz Pravde.

Postoji i drugi svet gde ljude boli ona stvar za politicke organizacije i samo im je smesno kad vide trolove poput tebe i ostalih ruso/amero-fila kako se prze kao hepo kocke.

Jutarnja doza komedije uz kafu.

Citat:

vradžbine


Mislim da si pobrkao forum, ovo ti je valjda opus za forum treceg oka ili tako necega, sigurno i tamo ima puno cetnika i partizana, a veruju i u vradzbine.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Pad ruskog aviona u Siriji

Strane: << < .. 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 365683 | Odgovora: 1822 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.