Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Socijalni programi na ulici i promena paradigme.

elitemadzone.org :: MadZone :: Socijalni programi na ulici i promena paradigme.

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7371 | Odgovora: 28 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Socijalni programi na ulici i promena paradigme.01.09.2015. u 15:54 - pre 105 meseci
Gomila video klipova na youtube kako se vrse raznorazna ispitivanja na ulici i promena misljenja ili kompletne slike kada se otkrije da je

namera nekog socijalnog ispitivanja i reakcija ljudi.

Ovo sa tipom koji je obucen kao klosar i kome nece da daju meni da pogleda, koji se posle vraca u ferariju, a sam odnos prema njemu se menja iz korena.Ipak materijalno je izgleda krucijalno da

drustvo odmah prihvati takvu osobu.



U drugom klipu se vidi da prosjak za koga misle da trazi novac hoce da im da a oni besno odbijaju jer im je to ispod casti.Verovatno ih boli promena situacije.

 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Socijalni programi na ulici i promena paradigme.01.09.2015. u 16:00 - pre 105 meseci
THE SUICIDE EXPERIMENT!

 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Socijalni programi na ulici i promena paradigme.01.09.2015. u 18:22 - pre 105 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina:

Ipak materijalno je izgleda krucijalno da drustvo odmah prihvati takvu osobu.


Promasen video klip i jos promaseniji zakljucak.

Klosaru ili beskucniku nije dozvoljen ulazu restoran jer izgleda zapusteno i praljavo i to je potpuno razumljivo. Medjutim na promasenom video klipu nema primera sta se deasava kada se pojavi neko sasvim prosecnog izgleda u sasvim prosecnom automobilu, da vidimo kako ce njega primiti. Ako prime prosecnog gosta onda dolazimo do zakljucka da su samo klosari nepozeljni, a da su svi ostali dobro dosli.
 
Odgovor na temu

pajapop
Beograd

Član broj: 183139
Poruke: 1800
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+632 Profil

icon Re: Socijalni programi na ulici i promena paradigme.01.09.2015. u 21:35 - pre 105 meseci

Prvi klip me podsetio na jednu smesnu situaciju od pre par gordina...Elem...u vise navrata sam se parkirao na veliki parking iza "Piramide" na Novom Beogradu i tamo je uvek bio parkiran jedan "Micubisi" x4, ne znam naziv modela, ali je kombinacija, putnickog vozila i nazad kamionski prostor...visoki tockovi, to Ameri vole da nazovu - kamion...I bio je oglasen za prodaju (zalepljen papir sa podacima)...Lep auto, malo stariji model, vidi se po liniji, ali lepo ocuvan...ma super "kamioncic"...I tako, ja cekam na prkingu i sacujem auto, kad prolazi neki cicica...sedamdesetak godina, neugledan, podrpan, slamnati sesir na glavi sav izguzvan, ma...socijala teska...i bi mi ga nekako zao. Kad...cica izvadi kljuceve, sede u auto i gas...E, nasmejao sam se...Setih se onog lika (Milan Srdoc) iz serije "Majstorska radionica"...
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Socijalni programi na ulici i promena paradigme.01.09.2015. u 22:20 - pre 105 meseci
Prvi klip je napravljen da bi privukao naivne koji ce napraviti milion pregleda na YouTube. Apsolutno promasen, ali kod zagovornika ravnopravnosti izaziva veoma jaku reakciju, a tek kod sirotinje i socijalno obespravljenih, pa to je cudo jedno.
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Socijalni programi na ulici i promena paradigme.02.09.2015. u 05:30 - pre 105 meseci
Mogu da komuniciram sa Pajapopom,sa tobom je besmisleno bilo sta pricati.Prvi klip some ima radnju DA MU POKAZU

MENI,nije seo,nije se gurao sa ostalima,nije smrdeo kao ulicar.On je samo izgledao.I da,pa naravno da svi oni prave

klipove zbog pregleda.Ali akteri to ne znaju.Sem tebe,poznatog usisivaca carsava,naravno kod Dimkovica koji uziva

da nervira sve na forumu,koji su primetili da si jedan tenkre koji umislja da je neko vazan,svetski analiticar.

Mozda je to neki Ivanov socijalni program,a nasao je pravu socijalu.

I daj otvori tu IP adresu,da te testiramo posto si pricao da zivis u londonu a sa gazdom si na prst u pedu.

Ipak bi socijalni program pokazao,u tvom slucaju da si obican LAZOV.


Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Sarastro
No, thanks
300933 ES

Član broj: 300933
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.rs.



+531 Profil

icon Re: Socijalni programi na ulici i promena paradigme.02.09.2015. u 06:24 - pre 105 meseci

Ono što se dogodi, ima sasvim dovoljno razloga da se dogodi nego da se ne dogodi, ili da se dogodi ovako a ne nekako drugačije.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Socijalni programi na ulici i promena paradigme.02.09.2015. u 06:27 - pre 105 meseci
Citat:
Prvi klip some ima radnju DA MU POKAZU MENI,nije seo,nije se gurao sa ostalima,nije smrdeo kao ulicar.On je samo izgledao.


Ima radnju u PM, sta da ti pricam. Za budale omiljena tema. Autori klipa su otkrili toplu vodu, a obespravljena masa je potvrdila svoju tezu da nema ravnopravnosti i da su zbog siromastva diskriminirani. Obicna patetika i nista vise od toga.

Smesno osisani azijat koji je verovatno pun svojih frustracija dolazi na ideju da po milioniti put pokaze nesto koliko prosto i toliko jasno i svakodnevno.
Sasvim je normalno da mu nece pokazati meni, zasto bi mu pokazivali meni kad mu jasno stavljaju do znanja da nije pozeljan u tom prostoru, koja bi bila svrha pokazivanja menija kad mi jasno i nedvosmisleno pokazuju da ode, samo da ode, niko ne zeli nikakav kontakt sa njim (klosarom).
Kad je promenio izgled i izgleda prihvatljivo dobio je pristojan tretman, jaka mudda.
Kao sto sam napisao samo ti nisi razumeo, ova tvoja radnja nista ne pokazuje zato sto nemamo situaciju da vidimo kako personal reaguje na prosecnog gosta.

Ajde ti nama objasni zasto bi nekome sa izgledom beskucnika dozvoljavali da ulazi u pristojan restoran kad mu nije tu mesto?
 
Odgovor na temu

pajapop
Beograd

Član broj: 183139
Poruke: 1800
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+632 Profil

icon Re: Socijalni programi na ulici i promena paradigme.02.09.2015. u 15:15 - pre 105 meseci
Citat:
2012:  Autori klipa su otkrili toplu vodu, a obespravljena masa je potvrdila svoju tezu da nema ravnopravnosti i da su zbog siromastva diskriminirani. Obicna patetika i nista vise od toga.


Uopste ne sumljam u dobre namere @Lava...Ali na zalost, i ja moram u ovom slucaju da se slozima sa @2012...Ako su ovi klipovi snimljeni u cilju nekog socijalnog istrazivanja, onda su oni stvarno bezvredeni, to nista ne dokazuje ni u jednom slucaju... S obzirom da Amerikanci imaju veoma dobre naucne programe iz svih oblasti, oni tacno poznaju metodologiju naucnog istrazivanja i znaju kako to da obave...Ali verujem da autori klipova i nisu imali tu nameru...You Tube je takav kakav je, ima dorih stvari, a i stvari koje mogu da zabave...ili da pokrenu neku temu za razmisljanje, kao ovi...Prvi klip je najlakse komentarisati, ali to je opste poznata pojava...ni u jednom restoranu koji drzi do sebe i svoje klijentele nece dozvoliti nepristojno i nedolicno obucenim ljudima da udju...Neki restorani idu toliko daleko da cak i bogatas, ako nema na sebi sako i kravatu, nece dobiti dozvolu da udje...a kamoli beskucnik...Da li su restorani krivi??? Pa nisu oni socijalne ustanove...oni ne resavaju socijalne probleme...Svet i drustvo se odavno podelio na klase, kaste...pa tako i restorani. Svako ide u restoran koji je primeren njegovoj plateznoj moci...Taj beskucnik, sigurno moze uci u neki restoran brze hrane ili slican sa siromsnijom klijentelom, ali u taj ne moze...Pa ja sam slusao price, da kod nas iz samoposluga menadzment osobllje izbacuje cigancice iz lokalnog "karton naselja" jer su ekstremno neuredni...blago receno...nije da to podrzavam, ali brate, kad udju, to su onda sve moguce bolestine i zaraze usle u objekat sa prodajom hrane...jos kad pocnu da rovare po policama sa hlebom...
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Socijalni programi na ulici i promena paradigme.02.09.2015. u 15:26 - pre 105 meseci
2012 vidim neki se ovde interesuju i za tvoj licni i privatni zivot i hoce da saznaju gde zivis...
Pazi se... Ja vec godinu dana zivim u strahu posto su mene provalili

100% mi hakovali IP adresu :D
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Socijalni programi na ulici i promena paradigme.02.09.2015. u 18:42 - pre 105 meseci
Citat:
CoyoteKG

100% mi hakovali IP adresu :D


Hakovali ti IP adresu??? Pa kako to da ti se desi, ti si IT prefesionalac?

Nego gledam nesto, mora da je neko hakovao i Lavlje_Govance pa sad krije svoju adresu, a iz ciste zlobe nagovara druge da se otkriju.
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Socijalni programi na ulici i promena paradigme.02.09.2015. u 19:20 - pre 105 meseci
Citat:
Hakovali ti IP adresu??? Pa kako to da ti se desi, ti si IT prefesionalac?


Folira se.Glup ko tuki da instalira linoks.Opet trazi paznju samo sada ga ne boli ruka,sada ponovo izaziva .

Sta da se radi.Zvace burazera krimosa,da me taba,bUUUAaa.

Sto se tice moje ip,pa pogledaj bilo koji aploud slike pa ces videti da sam kod verata.

Uostalom,moze se ubaciti u socijalno ispitivanje.Recimo tvoj zastitnik Ivan Dimkovic.
Citat:
Sto se ES-a tice, jedina stvar koju ne volim je trolovanje i nemam nikakvih problema da banujem trolove svih vrsta i nickova i to se odnosi i na tebe a i tvoje "kolege" politicke "suparnike" i "saborce" pro-ruske, pro-americke ili pro-kakvegod vrste, spamere i botove. Dobio si privremeni ban samo zato sto imas neke poruke koje nisu klasifikovane kao trolovanje, ali ako ti opadne SNR jos sledeca opcija je permanentni ban.


Meni nije jasno kako pored clanova ( sebe da izuzmem) koji su ovde da ne kazem oduvek,sa kvalitetnim ucestovanjem na forumu

a skrecu paznju i to ne 1x nego gomilu puta,da i ne zaboravim gospodina sa pozdravom za dom spremni,niste banovani.

Ja postavim sliku koja je moja,ako pricam o strsljenovima,imam licni problem,ako pricam o geometru i ja imam problem kako resiti sa rodjacima,

ako me neko napadne za obecanu kutijicu,ja pokazem sliku da je i imam.I jos gomilu stvari.KO SI TI.Ponovo registrovani KONISLAV.

Promaklo moderatoru.Dobro,bas me zanima tvoja svrha lazi da si u engleskoj ( za razliku od ovog morona koji mi daje svoje fejsit linkove)

pa si onda u nekoj firmi za obezbedjenje,pa u firmi koja pravi pancire ( tema sa brankom),pa si onda vispreni kladionicarski analiticar.

Sto kaze bata,PA KO SI TI USTVARI.Pricamo sada o tebi,da zaboravimo ovu placipicku sto se grebe o tatinu vojnu posteno stecenu prevremenu

penziju.


Ajde gukni broju.


Pajapop,ajde da pustimo pice i klosare.Sta kazes na ovo....


 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Socijalni programi na ulici i promena paradigme.02.09.2015. u 19:33 - pre 105 meseci
Interesovalo me da li si me zaista stavio na ignore listu kao sto si obecao, pa rekoh ajd da ti prodrmam malo kavez... :)
I vidim da sam uspesan bio cim si ponovo poceo da prosipas "smislene" stvari koje bi trebalo da me uvrede :D

cirkus s tobom
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Socijalni programi na ulici i promena paradigme.02.09.2015. u 20:08 - pre 105 meseci
Izgubio skriptu a zaboravio koja je tema gde je shadowed postavio.

Ma smisljeno,cuj njega.Ja ti ponudio predlog o godinu dana SAMOBANOVANJA da nadjes kada sam ja tebe prozvao i povucem se sa foruma a ti jaje

neces da prihvatis.Pricas da je forum bezvezan i truo a svaki dan se logujes.Ja bar priznajem da je jedini FORUM na koji ucestvujem

i da mi je stalo.Znaci losije po mene u predlogu.

Smesan si sa zakljuckom da te neko proganja,ali te kopka ko mi je dao od clanova i skrenuo paznju da si dalabu.Bio si normalan dok si

bese renovirao sobu ili stan,pa se odusevljavao 2x sa nekim postovima u auto zone a posle onih numeracija fotki krenuo u neki samo tebi smisljen

napad.Pljujes po onima koji idu u Gucu,Na kupusijadu.Generalno si za neki socijalni program.Jedino sto si seznuo stvar je da pre tvog

histericnog napada izbio burazeru dosta hiljadarki za rad kod preduzimaca u austriji.

Sta ces,ostale posledice od vojnog kaisa.Treba ti paznja.Sada da hocu da te uvredim postavio bi ti pitanje zbog cega nesto nemas.....

ali necu.Ima problema koji se ne mogu resiti.
 
Odgovor na temu

pajapop
Beograd

Član broj: 183139
Poruke: 1800
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+632 Profil

icon Re: Socijalni programi na ulici i promena paradigme.02.09.2015. u 20:20 - pre 105 meseci

Ovi gore se bas lepo zabavljaju...Nego, pa sta tu ima da se kaze...opet opste poznata stvar. Od kako je "sveta i veka" uvek je bilo i bice, ugnjetavanja i iskorscavanja radnicke klase...u svim zemljama a narocito u zemljama dalekog istoka, gde je sindikalna aktivnost mala ili slaba...Ono je primer Indije, gde je tradicija radnickog ugnjetavanja duboka...Ali jesi li se zapitao, zasto takvih automata i socijalnih eksperimenata nema kod nas...Zato sto kod nas mnogi rade upravo u slicnim uslovima, za isto neke minimalne pare...KOd nas tekstilna industrija skoro da ne postoji, ako se uzme u obzir ranije postojanje onakvih firmi, "KLuz", "Beko" i sl...A i kad je bilo "sretno vreme", rad u tim industrijama je bio najmanje placen...Moja supruga mesecima nema posla, nikakva primanja...sad bi bila sretna i sa nekom minimalnom dnevnicom...Ja kao nisam "socijalni slucaj", a pola plate dam na racune...rad privatno, sad je "mort sezona", ljudi su jos na odmorima...I moj rad na poslu + privatan rad = 12 sati izbivanja iz kuce...I opet, nemam za neko letovanje, nego odmor u selu koji se pretvori u "aktivan odmor" - rad oko kola (da bi ustedeo na limaru ili lakireru), rad na bravariji, stolariji i slilcno...sve radi ustede...I onda me neko pita "Kako je bilo na odmoru". Jedva sam cekao da pocnem da radim - da se odmorim...A kad pocnem da radim, sacekaju me godisnji odmori kolega koji su upravo otisli na odmor + otvorena bolovanja ("Marfijev zakon"), pa radim i moj i njihov posao..i na kraju sam toliko "izmozden", da bi mi rad u Indijskoj fabrici dosao kao nagradno sindikalno putovanje...
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Socijalni programi na ulici i promena paradigme.02.09.2015. u 20:56 - pre 105 meseci
Citat:
Citat:
Ali jesi li se zapitao, zasto takvih automata i socijalnih eksperimenata nema kod nas...Zato sto kod nas mnogi rade upravo u slicnim uslovima, za isto neke minimalne pare...

Pazi,nema sta da te foliram.Oduvek sam bio neka srednja visa klasa,kako se kaze.Nisam oskudevao u nicemu ali sam trazio nezavisnost.

To kosta,osetio na svojoj kozi.Odatle,u toj samostalnosti i snalazenju sam prosao sve i svasta.Debela knjiga kao i milioni,bukvalno.

Lavlja jazbina je asocijacija,u avgustu sam rodjen a jazbina je ono sto sam stekao i pamtim sa kakvom mukom pa sam asocirao drugi deo nika.

Nasledio poprilicno,ono sto cekam nije poprilicno nego se granici sa fantazijom (deo oko metalne zirafe..)Ima jos jedan takav plan.

Volim drzavnu sluzbu ali volim i penziju.Prolazim i krecem se u svim segmentima,zato guram nos u gomilu tema a 90% sam imao doirnih tacaka.

Mali uvod u odgovor,tema je takva..

Nisi svestan koliko bi ti ljudi koji imaju minimalno,DALI PRILOG I KOLIKO NJIH KOJI IMAJU BASNOSLOVNO NEBI NI CENT.

Imas likova koji su vozili ladu i ziveli u 40m2 a posle kupovali satove od 30k€ i deformisali se,a neko koga prvi put vidis moze ti pomoci vise

nego rod rodjeni.Ovaj lazni Kragujevcanin je mogao da recimo preko mojih poznanika (brat)ode u austriju i radi na gradilistu za kintu koja je

ovde mnogima san.Ali jbg,zaneo se i poceo da vredja.Mozda mu nije ni bitno,nema veze,pominjem zbog toka teme.

U ovom spotu sto sam ti postavio je promena paradigme.Neko podsvesno sazaljenje,impuls po meni kod dosta ljudi i potreba da se neko

sazaljeva.

Evo ti jedna prica .

U metro ulazi devojcica od 6 godina i jedan stariji covek,njen deda.Sedaju,metro krece.U vagonu je bilo jos desetak ljudi,vracaju se sa posla

umorni pa savladani malo dremaju do svoje stanice.Devojcica se zaigrala i pocela glasnije da se smeje u igri.Umorni putnici su poceli da se

bude iz svog dremeza i negoduju sto je devojcica glasna.Gledaju u dedu i govore mu da nesto preduzme.

On im odgovara,kako da joj kaze da se smiri.Upravo smo izasli iz bolnice u kojoj su mi rekli da je njena majka,moja cerka umrla.

Svi do jednog su promenuli izraz lica i gestikulirali zaljenje,za to sto su culi.


Gladijatorski zakon vlada
svetom,providjenja nema
ž.Pajo..Veština biti čovek.
 
Odgovor na temu

pajapop
Beograd

Član broj: 183139
Poruke: 1800
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+632 Profil

icon Re: Socijalni programi na ulici i promena paradigme.02.09.2015. u 21:56 - pre 105 meseci
Citat @Lava;
"Nisi svestan koliko bi ti ljudi koji imaju minimalno,DALI PRILOG I KOLIKO NJIH KOJI IMAJU BASNOSLOVNO NEBI NI CENT."

Upravo suprotno, veoma sam svestan...Samo ti nisi svestan koliko sam ja pojedincima dao i koliko sam nepoznatim i meni nevaznim osobama pomogao u zivotu...i ja to radim svakoga dana...kako radim u zdravstvu, mnogima sam pomogao oko preglada, smestaja, prijema, boravka i sl. Nema prosjaka na ulici, semaforu, ili na kucnim vratima koji me nisu "savatali", kao da sam magnet za njih i cesto sam poslednji dinar u novcaniku njima udelio...Poturaju pod nos papire sa dijagnozama bolesti za decu i sl...Alli neka, vec ce to bog nagraditi...A konkretno sebi ne mogu da pomognem...cekam operaciju kuka, nemam tamo nikakve "veze", onaj koji bi i mogao, izgleda nece da kvari svoje "kredite"...a ja da molim - necu...Svaki normalan covek ima empatiju prema osobama kojima treba pomoc...ali i nenormalnih i iskvarenih je uvek bilo...Nego, ja primecujem u nasem drustvu, da je sve manje spremnosti ljudi da pomazu...Pre par godina, isao sam na posao autobusom, i gledam kroz prozor situaciju na stajalistu kod opstine N. Beograd...mladic lezi na trotoaru...mrtav, pijan, drogiran, stali...i niko na stajalistu ne obraca paznju na njega, ovi koji izlaze iz autobusa se saplicu o njega ili ga preskacu vec kako je ko vest...ode autobus...ma niko u autobusu nije ni prokomentarisao...do duse, ni ja, sta kome? POmislio sam da mobilnim obavestim hitnu pomoc...ali racunam, valjda ce neko sa stajalista vec da nesto preduzme??? Posle se ispostavilo, da je to bio socijalni eksperiment...Jedino ne znam "zakljucak", ali mogu da pretpostavim...Ljudi su nakon svih ovih ratova, sankcija, socijalne nesigurnosti postali toliko apaticni, uskogrudni, samo gledaju sebe i svoj interes...U bogatim drustvima, njihova niza i srednja klasa hoce da pomaze...Visoka klasa i ne dolazi u situaciju da pomazu bilo kome, to je zaseban svet...njihov jedini kontakt sa nizom klasom je obracanje posluzi ili licnom soferu i to opet radi njihovih potreba...i nista vise...
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Socijalni programi na ulici i promena paradigme.02.09.2015. u 22:00 - pre 105 meseci
Citat:
CoyoteKG:
Interesovalo me da li si me zaista stavio na ignore listu kao sto si obecao, pa rekoh ajd da ti prodrmam malo kavez... :)
I vidim da sam uspesan bio cim si ponovo poceo da prosipas "smislene" stvari koje bi trebalo da me uvrede :D

cirkus s tobom


Ma gde moze on da te stavi na ignor listu, to je isti profil licnosti kao onaj jadnik sto sam ga uhvatio kako laze u vezi te misticne skripte za ignorisnje ostalih diskutanata. Jako napredna stvar, do kurrca.
Ovo Lavlje_Govance, to je obican folirant, sve nesto objasnjava, preti nekome, utvrdjuje identitet, isteruje pavdu, a u pozadini krajnje labilna licnost, sakrio svoju IP adresu, cita komentare diskutanata, a kune se da ih ignorise. Generalno, jadan lik. Meni ga i zao, da ti posteno kazem. Zato nemoj da ga provociras, vidis da jadnik nema kapaciteta da se spravi sam sa sobom, a ti ga jos dodatno pritisces.
Nemoj to da radis, nije lepo da se sprdas sa bolesnim ljudima, ti barem bese human covek. Sad si ga "okinuo" i ne moze se smiriti, vidis da ne zna sta pise.
Ajde obecaj da ga vise neces dirati, drug nam je, kakav takav, tu je domaci (sa foruma), da vidimo kako moze da mu pomognemo.


[Ovu poruku je menjao 2012 dana 03.09.2015. u 00:51 GMT+1]
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Socijalni programi na ulici i promena paradigme.03.09.2015. u 08:37 - pre 105 meseci
Pa pustim ga ja da se izduva malo.
I meni ga bude žao kad vidim da ovako maloumno skače na najmanju prozivku koja i nije direktno upućena njemu, pa ga pustim da se ohladi...

Lik koji bolesno prati tudje postove, koji sebe predstavlja kao neku postenjacinu, pametnog, sposobnog... Ali ne predstavlja se tako diskusijom po forumu, nego davi clanove na PP.
Nego sam ga provalio, pa je sada malo besan.

Cuj da me stavi na ignore listu... Pa on je toliko zainteresovan mojim zivotom da javno po temama trazi moj FB profil, i kad mu dam licno link, posto iz nekog razloga nije mogao da vidi moje golisave fotke sa mora (ili sta ga je vec zanimalo) onda uzme pa besni ovde po forumu, navodeci "argumente" koje je ovlas pokupio iz drugih tema...
Na kraju to izgleda sve prilicno glupo, nekontrolisano i besmisleno da mi bude zao sto sam ga pomenuo uopste.

Ne treba njemu ignore lista, nego neka opcija da mu stize na mail svaki post koji neko od njegove "ciljne grupe" okaci bilo gde na forumu.
Mozda i postoji ta opcija na ES, jer je zapanjujuce koliko je opterecen mojim "likom i delom" da sam siguran da sada moze iz glave da naboji mojih zadnjih 100 postova...

Podseca me malo na


Nego ne mogu ovog momenta da odvojim bas najbolju scenu koja bi ga opisala

Sva sreca pa na ovom ES postoji opcija pa sam uspeo da sakrijem IP adresu, tako da ne moze da me hakuje, ali samo cekam da se nekako snadje, pa kad me skembaju on i njegovi mafijasi iz Austrije, onda cu proci kao Bora Todorovic...
Mada, vidis za detalj oko uploada slike. Nikad se nisam interesovao oko toga pa nisam ni primetio, ali bolesnik je provalio nacin kaok da sazna IP adresu, tako da se pazi kako uploadujes fotke... Profesionalac je...

A sad malo ontopic
Što se tiče teme i prvog YT linka, ljudi su već sve rekli.

Na te fore mogu da padnu samo tip ljudi koji prate farme, veliku bracu, parove i salju SMS na to.
Ovde je malo pismenije, ne kosta SMS, pa taj soj ljudi gleda klip po 100 puta, seruje po forumima, fejsukovima... i ne kapiraju da klip postoji samo da bi onaj ko ga je snimio samo zaradio od njihovih "SMS-ova" odnosno klikova i serovanja... Verovatno se i subscribe-ovao...

Pa se Miš toliko uživeo da je započeo temu u kojoj i ne može puno da diskutuje, paja i 2012 su mu već argumentovano odgovorili i zakopali ga sa po jednim postom (dovoljno), pa nije znao da odgovori i skrenuo temu u paranoja-IP-konislavskom pravcu... To je samo nedostatak inteligencije... sto se i ocekivalo.

Ajmo Mišu (kakav qr@c lav) sada opet prozivka:

- ne znas linux
- tata ti je vojno lice
- brat ti je kriminalac
- ruka ti se trese
- veliki ti stomak
- moji austrijanci...

i naravno tu novu prozivku koju si najavio i cuvas kao dzokera
- nemas novca za...
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Socijalni programi na ulici i promena paradigme.03.09.2015. u 08:51 - pre 105 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina: Izgubio skriptu a zaboravio koja je tema gde je shadowed postavio.

Izvoli: https://www.elitemadzone.org/t485376
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Socijalni programi na ulici i promena paradigme.

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7371 | Odgovora: 28 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.