Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Telenor tuzba i moje misljenje o njihovoj prevari!

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Telenor tuzba i moje misljenje o njihovoj prevari!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 28686 | Odgovora: 20 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

noreniou
žarkovo-ak-žarkovo

Član broj: 6411
Poruke: 392
188.117.237.*



+120 Profil

icon Re: Telenor tuzba i moje misljenje o njihovoj prevari!19.07.2015. u 09:28 - pre 106 meseci
Citat:
...otac mi je inace pravnik u oblasti privrede, najjaci na balkanu trenutno...


:)
tatko je sigurno sretan sto ima vispreno dete koje ne shvata pojam ugovora i obaveza koje proisticu iz toga

>> ne svidjaju ti se uslovi - ne potpisuj
>> potpisao si pa je ispalo drugacije nego sto mislis - pa zali se odmah po prijemu racuna, a ne cekaj godinu dana i savete drugih
( nisi oca mogao za godinu dana, od jula 2014. do jula jula 2015, da obavestis o problemu ? nisi za godinu dana mogao sa resis problem ? )

a sada? redosled ce biti sledeci > telenor proda tvoja dugovanja, za odredjeni umanjeni %, izvrsiteljima/firmi koja se bavi naplatom duga,
oni na tu cifru dodaju svoje takse koje nisu male, posalju ti pismo da te obaveste o dugu (primio pismo il ne nema veze - i to lepo naplate)
pocinju da te zovu na telefone koje imaju,
obaveste NBS o potrebi blokiranja svih racuna sa tvojim maticnim brojem do naplate duga (i NBS naplati lepo takse) nevezano sto npr. sada nemas racun u banci - sutra kad ga otvoris- legne neka uplata, al isplata ne ide do naplate,
pocinju da zovu tvoje roditelje da ih obaveste o dugu te razmisli kako ce 'najjaci' tatko da se oseca kad mu se zaredja svaki dan
jedno 5/6 poziva u 2-3h vezano za dug (vadjenje na punoletstvo ne prolazi dok god se zivi u kuci/stanu sa duznikom)
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Telenor tuzba i moje misljenje o njihovoj prevari!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 28686 | Odgovora: 20 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.