Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Replika Vitalija Čurkina na sednici SB UN o BiH

elitemadzone.org :: MadZone :: Replika Vitalija Čurkina na sednici SB UN o BiH

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7346 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 736
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+594 Profil

icon Re: Replika Vitalija Čurkina na sednici SB UN o BiH10.07.2015. u 17:20 - pre 107 meseci
Sve se to radi zato sto su u to vreme Bošnjaci i Hrvati bili na strani NATOa a mi na strani Rusije. E sad opšte poznata spoljna politika Amerike (NATO) je da sebe prikazuju kao ultimet dobro a, svi koji su prutiv njih su ultimet zlo. Sredine nema .
Zar neko misli da će jedna Amerika čak i da misli da je tako da kaže "da pogrešili smo ,bilo je zločina sa obe strane u Bosni" , ili " pa možda i nismo trebali da podržimo kosovske albance"
Pa naravno da neće. One ne greše, sve što rade je za opšte dobro svih nas, širenje demokratije i u najgorem slučaju zbog njihove bezbednosti.

Što se tiče ove rezolucije ne znam stvarno šta neko dobija ili gubi njenim usvajanjem , naravno treba prvo da je pročitam i da mi neko pojasni šta znači njeno usvajanje.

Dobro. Znam da se njenim usvajanjem bosanski Srbi pod vodstvom Mladića optužuju za genocid u Srebrenici. Čekaj a ,njenim ne usvajanjem isti postaju nevini ? :)

 
Odgovor na temu

biciklista

Član broj: 17425
Poruke: 91



+722 Profil

icon Re: Replika Vitalija Čurkina na sednici SB UN o BiH16.07.2015. u 23:25 - pre 107 meseci
Citat:
R1A1:

Probelem je u tome, što se vaš humanizam uključuje i isključuje u zavisnosti od političke celishodnosti.

[Ovu poruku je menjao R1A1 dana 09.07.2015. u 15:59 GMT+1]


Čitav ovaj govor je šamar fašistima koji misle da je ceo svet njihova privatna prćija. Mogu da se bahate i zavode red u Iraku, Libiji, Srbiji, ali Rusija će im uvek biti kost u grlu, dokle god grlo budu imali. U vezi citiranog: Kosovo je slučaj sui generis, ali je otcepljenje Krima suprotno međunarodnom pravu, pošto su videli da im rezolucija neće proći, da će Rusi uložiti veto, francuski ambasador predlaže da se u pitanjima genocida ukine pravo veta, ... Ovakva logika ne bi prošla ni u obdaništu i ona upravo i dokazuje lažni humanizam ovih monstruma.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9525
89.216.32.*



+10262 Profil

icon Re: Replika Vitalija Čurkina na sednici SB UN o BiH17.07.2015. u 08:34 - pre 107 meseci
Onda bi Francuzi prvi doživeli silne rezolucije oko silnih genocida koje su učinili u kolonijalnim zemljama.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Replika Vitalija Čurkina na sednici SB UN o BiH

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7346 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.