Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Go Cleaver Terra 70L problem sa baterijom?

[es] :: Tablet PC :: Go Cleaver Terra 70L problem sa baterijom?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 10217 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kiza1970

Član broj: 330648
Poruke: 8
95.180.48.*



Profil

icon Re: Go Cleaver Terra 70L problem sa baterijom?11.11.2015. u 19:03 - pre 102 meseci
E,bas mi je drago sto je uspelo.
Nisam rutovao.
Koliko sam razumeo imas neki net na laptopu preko neceg?
Ako ti na laptopu radi internet,ne znam preko cega,instaliraj program na njemu koji se zove virtual router.
To radi provereno,imaces i dalje net na laptopu,a taj program,virtual router daje ti mogucnost da prikljucis do 15 uredjaja na tu mrezu.Naravno preko tvog laptopa,jer on radi kao router.
Ako smo se razumeli?
Neke verzije ne rade na xp.
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2610 Profil

icon Re: Go Cleaver Terra 70L problem sa baterijom?11.11.2015. u 19:11 - pre 102 meseci
E tu i jesyte problem, sto se i na laptopu trenutno kacim na moj Wi-Fi i putem PPPoE imam net. Probao sam ranije gomilu tih virtual rutera i ni jedan ne radi, verovao ili ne. Jedino znam da radi conectifee me, ali sam na XP-u i nije moguce sa tim programom.

Sacekacu neko gluvo doba ( kad vecina klijenata kunta ), pa cu da odradim jedan AP bez PPPoE pa cu preko njega da se nakacim i instaliram te neke osnove programe sa Play Store i da pokusam da ga root-ujem i posle sredjenog vratim komsiji. Komsija ima telekom net i ruter, ali trenutno nije tu par dana...

Imas vopi za ovo :D Bas sam mislio da nabavim drugu m.plocu. Nasao sam bio za n70, ali ne pase i lik mi je rekao da ce nabaviti za ovaj...Eto, sreca pa si video temu.

Hvala jos jednom!
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

kiza1970

Član broj: 330648
Poruke: 8
95.180.48.*



Profil

icon Re: Go Cleaver Terra 70L problem sa baterijom?11.11.2015. u 20:02 - pre 102 meseci
Posto sam u tom svetu,
Iako imam gotovo bilo gde internet,kada mi bas zatreba,a nemam drugih mogucnosti,koristim sledece.
Kupio sam ovako nesto:http://www.aliexpress.com/item...hweb201644_5,searchweb201560_9

To mi je za takve nameme glavni alat.A koristim ovo za ostalo.https://www.youtube.com/watch?v=H-n8pwes7g4

Ovo iskljucivo koristim kada smo na odmoru u Grckoj,a treba ti net.

Ovo vec ne spada nikako u temu koja je vezana za tablet......Ali kad si vec pomenuo problem oko neta...
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2610 Profil

icon Re: Go Cleaver Terra 70L problem sa baterijom?11.11.2015. u 20:14 - pre 102 meseci
Hvala, ali mi ne treba. Fora je u tome sto sam ostao bez jednog UTP kabla trenutno, koji vodi od RB-a na tavanu do moje sobe i onda ide u Wi-Fi ruter i automatski imam net i na kompu i na Android telefonima, lapotopovima...

Ovih dana cu da uzmem tih 40-ak metara i resim se muka :) Imam gore 2 RB i jos 3 slobodna LAN-a za direct net. Sada fatam samo putem Wi-Fi, a sektorke se nalaze na drugoj strani kuce i signal dole u sobi je katastrofalan i jos moram da se kacim PPPoE sto je na Androidu nemoguce ako nemas posebne aplikacije za taj vid konekcije, a zahtevaju root. :D
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

[es] :: Tablet PC :: Go Cleaver Terra 70L problem sa baterijom?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 10217 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.