Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pravni fakultet u Beogradu

[es] :: Vodič za učenje :: Pravni fakultet u Beogradu

[ Pregleda: 1784 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Arnie
localhost
Sam svoj gazda
Beograd, Srbija

Član broj: 329038
Poruke: 43



+3 Profil

icon Pravni fakultet u Beogradu02.05.2015. u 15:16 - pre 108 meseci
Pozdrav svima i izvinjavam se ako već postoji slična tema. Treća sam godina elektrotehničke škole, smer je multimedija. Tokom boravka u ovoj školi sam promenio mišljenje i odlučio da upišem pravni fakultet jer mi društvene nauke mnogo bolje idu od prirodnih, a oduvek me je zanimalo pravo samo me niko nije usmeravao ka tome (mislio sam da ću se baviti programiranjem, ali mi se vremenom to sve smučilo i krenuo sam u sasvim drugom pravcu). Žao mi je što nisam upisao gimnaziju, ali eto... Mene zanima sledeće:

1. Kakvu perspektivu u Srbiji danas imaju diplomirani pravnici?
2. Šta je sve potrebno za otvaranje advokatske kancelarije i bavljenje advokaturom privatno?

Znam da je to jedan od najtežih fakulteta, ali mi učenje ne bi predstavljalo problem jer u ovoj školi trenutno moram da učim i predmete koje ne volim (matematika , fizika), a predmeti koje volim (srpski, istorija) nisu prioritetni ovde. Bilo bi mi posebno drago da čujem i iskustva ljudi koji su studirali na ovom fakultetu, ali i iskustva diplmoiranih pravnika i advokata tokom studiranja - šta vam je bilo najteže i sl.

Hvala unapred!

EDIT: Izvinjavam se, tek sam sada video da postoji i podforum obrazovne institucije pa ako mogu moderatori da samo prebace temu...


[Ovu poruku je menjao Arnie dana 02.05.2015. u 16:47 GMT+1]
Trust yourself, break some rules, don't be afraid to fail, ignore the naysayers, work like
hell and give something back!
# Software is like sex - it's better when it's free :))
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Pravni fakultet u Beogradu

[ Pregleda: 1784 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.