Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Mala strucna pomoc oko naziva

elitemadzone.org :: MadZone :: Mala strucna pomoc oko naziva

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 35197 | Odgovora: 154 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Mala strucna pomoc oko naziva30.03.2015. u 21:27 - pre 110 meseci
Kako ne kapiras da ti bilo sta sa finansijama neide.Stalno neka lova oko kladionica i ostalih test zavrzlama.

Otvori ti IP adresu,posto si englez,da proverimo.

p.s.Ko je taj Konjislav ?
 
Odgovor na temu

dezintegrator

Član broj: 74752
Poruke: 35



+49 Profil

icon Re: Mala strucna pomoc oko naziva30.03.2015. u 21:49 - pre 110 meseci
Citat:
2012:
Ovaj deo me posebno interesuje:


Sto te interesuje ? Neprijatno ti je sto svi koje si vredjao sada znaju ko si i koliko lazes ili ti je neprijano da " copor " krene da zaj ebava nepoznatog klima-majstora iz Kumanova " eksperta " za kladjenje koji mrzi Indijce i crnce , ima bugarsko drzavljanstvo i pusi ko Turcin? Sta ti je ono " Oxford " tamo na polici , samo recnik ili ima gramatika?

" Britanac " , kako mozes " I looking for answer " ???? To nije ni Tarzan engleski, to je Cheeta engleski.

Citat:
2012:
Niko te ne sprecava da pocnes sa zaj*bavanjem


Nisam raspolozen da zaj ebavam obolelog od bipolarnog poremecaja. A to da li ce i ako oce kako ce i kada poceti neko da te zaj ebava ne zavisi od tvoje dozvole ni od skupstine copora.... to svako grlo za sebe odlucuje. Ako smo copor nismo horda. :-]

Mislim da obolele od BP ne valja zaj ebavati zbog moguceg samoubistva ... ali ko te je terao da pises ovakve gadosti samo u poslednje 3 teme ( a unistio si ih bezbroj, Zoki ) :

Citat:
2012:

j*ebo te on
ti ili neko od tebi slicnih.
Nisam ti ja kriv sto nemas jajca
Dok ti ne porastu jaja bice validno ono sto sam ja napisao.
logicno bi bilo da nam kazes da li se tebi mozak smanjio ili si ga izgubio skroz
Znaci ti si se kao dokazani imbecil direktno uvredio.
Nije ni cudno da zbog imbecilnosti ne mozes razumeti sta pises, a jos teze sta drugi pisu.
da li si ti mozda neuk, neinformisan, slep kod ociju
Bice da si ti samo jos jedan iz mraka.
pojma nemate gde je to, sve sama kita do kite,
narodski naziv bi bio budala.
Mozda bi moglo da ti se ponudi neki poslic tipa prodavac u trafici, samo pod uslovom da ne otvaras usta mnogo da ne bi jurio musterije.
Ko li brine o tebi, verovatno stocari. Ali, kako to bude odveze se po neko grlo i eto tako odvezan ti zaluta ovde na ovom forumu.
vi mene povucete za kitu.
Jesi li ti slep ili si bas mnogo glup?


Citat:
2012:
Imam vise sati leta helikopterom u raznim meteo uslovima u vojno-operativnim letovima od svih vas


Rambo , sta ce ti reci mi sve ovo : " neki misle da sam Konislav " , " Opsednutost Srba vampirima je poznata stvar. Sledeci tu ukorenjenu potrebu deo diskutanata proglasi Konislava za vampira i postadose opsednuti njime." i rapidan pad napisanih poruka u zadnje vreme?
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Mala strucna pomoc oko naziva30.03.2015. u 21:49 - pre 110 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina: Kako ne kapiras da ti bilo sta sa finansijama neide.Stalno neka lova oko kladionica i ostalih test zavrzlama.

Otvori ti IP adresu,posto si englez,da proverimo.

p.s.Ko je taj Konjislav ?


Ti bi da proveris, a da ne platis?

Ako je tacno ono sto si napisao da si rodjen '66-te (ako se ne varam) to znaci da ti je skoro 50 godina, a jos nisi naucio da nema besplatne zabave.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Mala strucna pomoc oko naziva30.03.2015. u 22:08 - pre 110 meseci
"Ekspert" polako se transformises u zeca. Sad ti trebaju izgovori.

Citat:
Sto te interesuje ? Neprijatno ti je sto svi koje si vredjao sada znaju ko si i koliko lazes ili ti je neprijano da " copor " krene da zaj ebava nepoznatog klima-majstora iz Kumanova " eksperta " za kladjenje koji mrzi Indijce i crnce , ima bugarsko drzavljanstvo i pusi ko Turcin? Sta ti je ono " Oxford " tamo na polici , samo recnik ili ima gramatika?

" Britanac " , kako mozes " I looking for answer " ???? To nije ni Tarzan engleski, to je Cheeta engleski.



Sto bi meni bilo neprijatno ako copor krene da zaj*ebava Konislava?

Ako zelis da doznas ko sam imas ponudu, organizujte se, sakupite pare i videcete ko sam. Veoma prosto i jednostavno.

Citat:
Nisam raspolozen da zaj ebavam obolelog od bipolarnog poremecaja. A to da li ce i ako oce kako ce i kada poceti neko da te zaj ebava ne zavisi od tvoje dozvole ni od skupstine copora.... to svako grlo za sebe odlucuje. Ako smo copor nismo horda. :-]

Mislim da obolele od BP ne valja zaj ebavati zbog moguceg samoubistva ... ali ko te je terao da pises ovakve gadosti samo u poslednje 3 teme ( a unistio si ih bezbroj, Zoki ) :


Ja pozivam najgrlatije clanove da pocnu sa zaj*ebavanjem Konislava, "ekspert" ne radi se o dozvoli, vec je u pitanju poziv.

P.S. "Ekspert", cisto da se nezaboravi, ti si meni pretio time sto ces poceti da zaj*ebavas Konislava (umisljajuci da sam to ja). Sad odjednom ti vise nisi za to.
Bas onako hrabro i odlucno od tebe.
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Mala strucna pomoc oko naziva30.03.2015. u 22:18 - pre 110 meseci
Citat:
Ako je tacno ono sto si napisao da si rodjen '66-te (ako se ne varam) to znaci da ti je skoro 50 godina, a jos nisi naucio da nema besplatne zabave.

Polako,ove u avgustu 49 pa tek one tamo je 50.Ovo ne pricam zbog godina nego tvoje lose matematike,koja i na ovom prostom primeru kod tebe lose stoji.

Ti bi trebao u stvari da platis administratoru,posto si u zivotu,ovde.,.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Mala strucna pomoc oko naziva30.03.2015. u 22:28 - pre 110 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina: Polako,ove u avgustu 49 pa tek one tamo je 50.Ovo ne pricam zbog godina nego tvoje lose matematike,koja i na ovom prostom primeru kod tebe lose stoji.

Ti bi trebao u stvari da platis administratoru,posto si u zivotu,ovde.,;).


Lepo ti pise SKORO 50.

Administratoru treba da se plati, to se slazem. Od para koje sakupite jedan deo bice namenjen administratoru za organiziranje akcije.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Mala strucna pomoc oko naziva30.03.2015. u 22:34 - pre 110 meseci
Znam da ces smisljati stotinu izgovora samo da ne platis. Nije to neobicno, ne razlikujes se od drugih. Da je svadba ili vasar dao bi za muziku, to ti verujem, tamo se to vidi i prepricava, ali da ovde sakupite pare nece da moze.
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Mala strucna pomoc oko naziva30.03.2015. u 22:50 - pre 110 meseci
Kickstarter ili indiegogo?
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Mala strucna pomoc oko naziva30.03.2015. u 22:52 - pre 110 meseci
PayPal
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Mala strucna pomoc oko naziva30.03.2015. u 22:55 - pre 110 meseci
Direktno na račun,pošteno :D
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Mala strucna pomoc oko naziva30.03.2015. u 23:02 - pre 110 meseci
Citat:
Lacika.1991: Direktno na račun,pošteno :D


Nije direktno, ja te pare kasnije moram da prebacim na racun.
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Mala strucna pomoc oko naziva30.03.2015. u 23:17 - pre 110 meseci
Ne razumem se ja u finansije najbolje
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Mala strucna pomoc oko naziva30.03.2015. u 23:35 - pre 110 meseci
Izazivas sudbinu!

Receno je nema udvaranja, reci nesto, podrzi druzinu, nemoj da te sacekekaju negde iza coska.

Ali dok si jos ziv da ti objasnim.

Samo americki gradjani mogu od PayPal-a dobiti MasteCard, sto znaci da pare koje imaju na PayPal racunu mogu koristiti preko te kartice i ne moraju ga prebacivati na neki drugi racun.

Svi ostali ako zele da koriste novac koji imaju na PayPal racunu za placanja koja nisu online placanja, moraju novac prebaciti na svoj racun (u banci).
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Mala strucna pomoc oko naziva30.03.2015. u 23:40 - pre 110 meseci
Džabe meni sve kartice na ovom svetu kad ja nemam novaca :D lako bi ja za prebacivanje da imam šta da prebacim,a kod nas se zna ko čeka na ćoškovima i iza ćoškova,sve je to posao,nije sramota :D
 
Odgovor na temu

dezintegrator

Član broj: 74752
Poruke: 35



+49 Profil

icon Re: Mala strucna pomoc oko naziva30.03.2015. u 23:59 - pre 110 meseci
Citat:
2012:

Sto bi meni bilo neprijatno ako copor krene da zaj*ebava Konislava?



Ako vec nisi Konislav , da li si ga sreo slucajno mozda nekad negde ? U Makedoniji , Bugarskoj , kladionici , prilikom povratka iz vojske , u vojsci , Americi , Iraku , Avganistanu , Kosovu , helikopteru , ovde na forumu , u nekoj logistici , plavi slemovi, Zenevska konvencija ? Ako ste se bas uvek promasivali za sve ove godine to je onda bas loso.

Citat:
Konislav:

Inace sa ulogom koji "osigurava" drzava, ja sam dva puta loso prosao,
Neko je spomenuo Tajland, razmisljao sam o tome, velik broj mojih kolega amerikanaca ide na Tajland, medjutim ima jedan mali problem tamo, loso je resena socijalna zastita, loso je po pitanju starosti i penzija.


Citat:
2012:

Ako u SAD imas platu ispod 4500$/mesecno loso ti se pise.
Nije se loso zivelo u SFRJ, to bi bilo pogresno pomisliti, a ne reci.
Osim Crne Gore svi su loso prosli raspadom SFRJ.


Citat:
Konislav:

Daleko sam ja od fasizma (mozda ne podnosim Indijce i crnce), ali mislim da nisam fasista.


Citat:
2012:

Moguce da postoji neki izuzetak na kojeg/koju reakcija izostane, medju Indijcima jos nisam sreo takav primerak. Ne mora to biti mrznja, vec "otezano varenje".


Citat:
Konislav:

Tako ti sutra odes svojoj cerki od 10 godina na svadbu sa nekim mojih godina (ja sam napuni 40).


Citat:
2012:

Ja sam u JNA pristupio (otiso) 1986. Prvo sam bio u SRO, posle sam malo gluvario, pa se aktivirao u cin potporucnika, a onda je dosao rat i sve je otislo u PM.


Citat:
Konislav:

Ja sam se vratio iz vojske 1990


Citat:
2012:

Kad se raspala drzava, ja sam napustio vojsku


Citat:
Konislav:

Dobar je znak sto hocu da vam otvorim oci da ne budete slepi kod ociju, los je znak sto necete da slusate. Tumarate okolo, baljezgate i pojma nemate, a kad neko hoce nesto da vam objasni, odma pocnete da kenjate.


Citat:
2012:

Eto vidis kakav si ti covek, ja ti pomazem, zelim da ti otvorim oci, a ti tako? Zelis da me banujes, hoces da ostanes slep kod ociju.


Citat:
Konislav:

O Americkoj vojsci necu nista lose da kazem, to su mi klijenti i moram da postujem i stitim njihov dignitet. Na Americke narednike se ne odusevljavam, u Americki san ne verujem.Zabole mene kita i za Pat Tilmana i za ceo taj film. Moja je relacija jasna. Moze biti i narodni heroj, ja njima ne pamtim imena ni cinove ni zasluge za Ameriku, meni treba radni nalog, osoba za kontakt koja e mi pokazati na kvar i na opremu na koju se zale. Zavisno od prioriteta ja sam duzan da u odredjenom roku dojem na licu mesto. Ako ne mogu drugacije onda letim helikopterom ili me voze u transporteru


Citat:
2012:
Imam vise sati leta helikopterom u raznim meteo uslovima u vojno-operativnim letovima od svih vas


Citat:
Konislav:

U Makedoniji i dalje postoje dve tarife, tako da ce pec nocu akumulirati energiju i po potrebi danju se dogrevati.


Citat:
2012:

Ima pijaca, normalno. Ali
1. ja na pijaci kupujem samo voce i povrce
2. u Makedoniji niko ne prozvodi mladi kravlji sir
3. u Makedoniji niko ne prozvodi kajmak
4. u Makedoniji je glavni proizvod ovci sir


Citat:
Konislav:

resio sam da se preselim u Bugarskoj jer sam dosao do zakljucka da je stanje u Bugarskoj ( posebno po pitanju administracije) dosta bolje od Makedonije ili Srbije.


Citat:
2012:

Mozes se ti smejati u vezi usluge, ali bio sam ja u Bugarskoj i 88' i 92' i jos mnogo puta posle toga do danasnjih dana.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Mala strucna pomoc oko naziva30.03.2015. u 23:59 - pre 110 meseci
Izgleda da cu i ja ostati bez novca, nestadose ovi sto me razotkrivaju. Ja pomenuh placanje i svi nestadose, ovo me podseca na Srecka Sojica i on je onako jak na recima dok ne dodje do placanje
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Mala strucna pomoc oko naziva31.03.2015. u 00:07 - pre 110 meseci
Citat:
Ako vec nisi Konislav , da li si ga sreo slucajno mozda nekad negde ?


Mozda sam ga sreo nekad negde. Ali to ne znaci da sam ja on.
 
Odgovor na temu

dezintegrator

Član broj: 74752
Poruke: 35



+49 Profil

icon Re: Mala strucna pomoc oko naziva31.03.2015. u 00:10 - pre 110 meseci
Kad se sretnete , sednete i popricate kao ljudi ... bice to pocetak izlecenja tvog bipolarnog poremecaja.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Mala strucna pomoc oko naziva31.03.2015. u 00:22 - pre 110 meseci
Citat:
dezintegrator: Kad se sretnete , sednete i popricate kao ljudi ... bice to pocetak izlecenja tvog bipolarnog poremecaja.


Mozes ti frazu o bipolarnom poremecaju ponavljati kao mantru u svakoj prilici, kao od "eksperta" od tebe se nista drugo ne moze ocekivati.

Sta bi sa "organizovanim napadom" na Konislava koji si zagovarao u momentima "hrabrosti", ne dajes nikakve podatke o toku akcije.
 
Odgovor na temu

dezintegrator

Član broj: 74752
Poruke: 35



+49 Profil

icon Re: Mala strucna pomoc oko naziva31.03.2015. u 00:26 - pre 110 meseci
Nemoj da se bojis. Nisu ovde ljudi stoka da zezaju bolesnog coveka.

Ajde pali. S mirom.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Mala strucna pomoc oko naziva

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 35197 | Odgovora: 154 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.