Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

programator AKO 514 400 sema menickog dela

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: programator AKO 514 400 sema menickog dela

[ Pregleda: 5205 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

deletraj

Član broj: 223821
Poruke: 169
212.200.129.*



+1 Profil

icon programator AKO 514 400 sema menickog dela24.03.2015. u 11:21 - pre 110 meseci
Zdravo. Ovaj programator je mehanicki sa krivuljarima, ali su mu izvodi zaljemljeni na stampanu plocu i ima posebnu karticu samo za kontrolu motora. Da li neko ima semu programatora. Ja imam problem sto nece da se ukljuci prekidac, ( kada se povuce osovina programatora ).
Na karticu dolazi napon 220 V , ali prekidac ne prenese napon na bravicu za vrata . Prekidac je u samom programatoru, kada se povuce osovina, prekidac se ukljuci. To znaci da radi kao PG 700-02, kao 1300. Naprskao sam kontakt sprej kroz nekih otvora prema krivuljarima, i u jednom trenutku dobio sam napon poceo je ventill da trazi vodu. Ali kada sam ga zasrafio na masinu opet nece da prenese napon ( i prvi put je takodje bio priljucen na instalaciju samo sto je PG bio slobodan, visio je ) vezu sam proverio sve je ispravno ali jednostavno ne dolazi napon na bravicu za vrata. Da li neko ima semu mehanickog dela programatora, tj. gde se nalazi taj prekidac ( da li je na pocetku programatora ili negde pri kraju ).
Hvala unapred
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: programator AKO 514 400 sema menickog dela

[ Pregleda: 5205 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.