Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

treba mi pomoc oko modema

[es] :: Wireless :: treba mi pomoc oko modema

[ Pregleda: 1059 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

aca93ns
Aleksandar Dabic
Novi sad

Član broj: 327687
Poruke: 1
*.mbb.telenor.rs.



Profil

icon treba mi pomoc oko modema04.02.2015. u 16:20 - pre 112 meseci
Pozdrav ljudi, imam jedno pitanje. Posedujem telekomov ADSL ruter, e sad, ne koristim vise adsl internet nego sam uzeo u telenoru onaj njihov net. e sad ovako, on ide na usb, a u njega ulazi micro usb (kao punjac za androud telefone). i sad ovako, problem je nastao kada u delu sobe gde je meni komp ne hvata dobar signal, nego skroz na drugom delu. da bih to postigao trebalo bi mi 10m usb produznog. sto je 2500 jer na tu duzinu ne moze bez napajanja. e sad, procitao sam negde da je moguce da se onaj gore pomenuti telekomov ruter prebaci da prima signal. on na sebi ima 4 lan portala ima onaj obican telefonski i power. e sad, na netu sam nasao i deo koji sa jedne strane ima lan izlaz a sa druge strane usb ulaz. moja zamisao je da u taj ruter ja ukljucim taj moj telenorov mini ruter i da onda sa rutera preko lan kabla saljem net na komp. da li je moguce i kako prebaciti da neki od ta 4 porta u stvari prima signal, a ne salje? jer taj ruter kao ruter koliko ja znam prima signal preko telefonskog kabla. nadam se da sam objasnio poentu, hvala u napred na odgovorima.
Aleksandar
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: treba mi pomoc oko modema

[ Pregleda: 1059 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.