Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kompatibilnost memorije i matične ploče

[es] :: Matične ploče, procesori i memorije :: Kompatibilnost memorije i matične ploče

[ Pregleda: 1751 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

hikipoklica
Student
Beograd

Član broj: 327512
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Kompatibilnost memorije i matične ploče28.01.2015. u 00:35 - pre 112 meseci
Ćao narode!

Interesuje me da li će GIGABYTE GA-Z97-HD3 (rev. 2.0) raditi sa Patriot Viper 3 Black Mamba XMP PV38G186C0K? Matična je DDR3, memorija je DDR3, ali nisam našao ovaj kod memorije na nekim listama kompatibilnosti na koje sam natrčao na netu.
Hvala unaprijed!
 
Odgovor na temu

iculibrk
Bačka Palanka
21400

Član broj: 321321
Poruke: 828



+154 Profil

icon Re: Kompatibilnost memorije i matične ploče29.01.2015. u 11:28 - pre 112 meseci
Ovo je odgovor Gigabyte-a u vezi sa podrskama memorije:
"Mi razumemo vašu zabrinutost po pitanju memorije. Međutim, postoji previše memorijskih modula dostupnih na tržištu i teško ih možemo testirati sve. Pošto tip memorije koji želite da kupite nije naveden kao podržan, možemo samo da Vam predložimo da test obavite pre same kupovine ili da kontaktirate prodavca i proverite sa njim da li je memorija odgovarajuća ili ne."
U principu, lično mislim da je memorija odgovarajuća, ali kao što su rekli najbolje je da kontaktiraš prodavca.
 
Odgovor na temu

[es] :: Matične ploče, procesori i memorije :: Kompatibilnost memorije i matične ploče

[ Pregleda: 1751 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.