Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potreban posao / praksa (Web Developer)

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Potreban posao / praksa (Web Developer)
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 2252 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 337
*.adsl-3.sezampro.rs.



+165 Profil

icon Potreban posao / praksa (Web Developer)04.01.2015. u 22:40 - pre 112 meseci
POTREBAN POSAO.

E ovako dragi moji Elite-ovci.
Potreban mi je posao Junior Front End Developera ili Quality Assurance.

Zaavrsio sam Visoku Skolu Elektrotehnike i racunarstva, smer elektronika i telekomunikacije, a moje kompletno interesovanje je usmereno ka WEBu (programiranje). Od vestina posedujem:

Znanje HTML, CSS, JS
Poznavanje WordPressa, Joomle
Osnovno znanje Photoshopa
Pretvaranje PSDa u HTML file.
Rad u SOAPUi-u
Osnove Jave, C++, PHP
Interesovanje i trenutno izucavanje SEO optimizacije.

Posto nemam radnog iskustva u bransi WEB programiranja, trenutno sam zaposlen u ISP okruzenju, naravno ako ne racunamo fakultetske radove koje sam radio meni i drugim studentima (staticke HTML prezentacije od 5 - 10 stranica). Kao neko ko nema uopste iskustva i kao neko ko ima neverovatnu volju i neverovatan entuzijazam za ucenjem i usavrsavanjem i unapredjenjem svog znanja (samim tim i tima u kome radim), otvoren sam za raznorazne varijante (rad za platu koja je daleko ispod prosecne za dato zanimanje ili pak volontiranje od nekoliko sati dnevno).

Razlog zasto mi je neophodan posao je jednostavan..Diplomirao sam na fakultetu i zato sto volim web programiranje i programiranje konkretno, a imam iskustva u ISP okruzenju (administracija mreza, konfigurisanje mrezne opreme, rad sa klijentima), audio-video produkciji, rad sa potrosackom elektronikom, servisiranje itd itd, mogao bih do sutra da nabrajam :)

Za vise informacija slobodno mi se javite u PP, ostavicu svoj mail, skajp, telefon sto da ne, ponovicu otvoren sam za raznorazne varijante i dogovore.
Pozdrav svima i puno srece u novoj godini.
 
0

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Potreban posao / praksa (Web Developer)
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 2252 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.