Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Plug n Play greska uz Dell monitor P2414H

[es] :: Video karte i monitori :: Plug n Play greska uz Dell monitor P2414H

[ Pregleda: 2007 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

me-tuzalem
mensur tuzalemovic
novi pazar

Član broj: 25730
Poruke: 116
*.static.sbb.rs.



Profil

icon Plug n Play greska uz Dell monitor P2414H21.12.2014. u 16:50 - pre 113 meseci
Ovo vjerovatno nema veze sa monitorom ali ne znam gdje da postavim pitanje.
Nabavio sam pomenuti monitor, sve radi super, ali mi se prilikom svakog startovanja sistema(XP) javlja ona poznata poruka tipa "Plug n play" da je nađen novi hardware, i da wizard ne može da instalira drajver, naravno uz upozorenje da novi uređaj možda neće da radi ispravno.
U Device manageru se uz monitor nalazi ona žuta ikonica da nešto nije u redu sa Plug n play monitorom.
Ponavljam, sve radi OK, samo me ta poruka uz svako podizanje sistema nervira.
Na sajtu Della sam pokušao da nađem noviji? drajver, ali tamo nema drajvera za XP.
Smijem li nešto da čačnem u Device manageru?
Ima li neko ideju?
Da li možda treba nešto da uradim u BIOSu.
Zaboravio sam da napomenem da je u piitanju onboard ATI , i da je monitor povezan preko DVI porta.

 
Odgovor na temu

Binary Mind
11040

Moderator
Član broj: 28245
Poruke: 13289
109.121.58.*



+3779 Profil

icon Re: Plug n Play greska uz Dell monitor P2414H25.12.2014. u 21:23 - pre 113 meseci
DELL se na svom sajtu lepo ogradio i postavio drajvere za Windows Vistu, 7 i 8. Stariji Windows operativni sistemi nisu zvanično podržani i drajveri za njih nisu napravljeni to jest ne postoje. Možda je vreme za prelazak na neki noviji Windwos operativni sistem? Ja kući ne koristim XP kao glavni operativni sistem od kako se pojavio Windows 7. XP koristim vrlo, vrlo retko i to samo u vidu virtuelnih mašina.
 
Odgovor na temu

[es] :: Video karte i monitori :: Plug n Play greska uz Dell monitor P2414H

[ Pregleda: 2007 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.