Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li neko može da objasni SEO optimizaciju - praktično?

[es] :: Pretraživači i SEO :: Da li neko može da objasni SEO optimizaciju - praktično?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 15270 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Trajkovski
Marjan Trajkovski
Beograd

Član broj: 103171
Poruke: 29
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.marjantrajkovski.com


+2 Profil

icon Re: Da li neko može da objasni SEO optimizaciju - praktično?31.03.2015. u 21:04 - pre 110 meseci
@agvozden

Moj sajt je star par meseci sa rangom N/A i za tih par meseci imam odlicne rezultate za sve sto mi je potrebno.
FLASH BANERI prvo mesto, FLASH DIZAJN prvo mesto, FLASH DIZAJNER prvo mesto, WEB DESIGN 2 strana,
cirilicno VEB DIZAJN sto se cesto zapostavlja prva strana, WEB DIZAJN 2,3 strana, WEB DIZAJNER 2,3 strana,
vise nego odlicno za par meseci, ali ne idem dalje jer ponavljam da je potreban sadrzaj a ja nemam vremena za to.

CSS nema nikakve veze sa SEO. Opusteno.
 
Odgovor na temu

agvozden
Aleksandar Gvozden
founder
Info-G
Beograd

Član broj: 37813
Poruke: 1123
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.gvozden.info


+68 Profil

icon Re: Da li neko može da objasni SEO optimizaciju - praktično?31.03.2015. u 21:21 - pre 110 meseci
zar nisi napisao da
Citat:
Cesto se gresi prilikom optimizacije kljucnih reci za potencijalne klijente, pa tako npr skoro nijedan potencijalni klijent nece pretrazivati npr. WEB DIZAJN, vec IZRADA SAJTA ili skoro nijedan klijent nece pretrazivati SEO OPTIMIZACIJA, vec OPTIMIZACIJA SAJTA ili RANGIRANJE SAJTA.


CSS ima veze sa SEO jer je Google poceo da rangira strane za mobilnu pretragu prema upotrebljivosti na mobilnim uredjajima / responsive. Tvoj rodjak mi je poslao pismo da se ovo sredi.
Za merenje te upotrebljivosti koristi PageSpeed alat npr, https://developers.google.com/...%2F%2Fwww.marjantrajkovski.com

Ipak, mislim da smo otisli predaleko od teme i da su najbolji ovi linkovi prema istokovom sajtu i slicno

 
Odgovor na temu

Trajkovski
Marjan Trajkovski
Beograd

Član broj: 103171
Poruke: 29
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.marjantrajkovski.com


+2 Profil

icon Re: Da li neko može da objasni SEO optimizaciju - praktično?31.03.2015. u 21:38 - pre 110 meseci
@agvozden

Jesam napisao ali meni to nije vazno trenutno, ne dizem glavu npr od Flash banera za amerikance. A ono Web Dizajner mi je iz ciste licne satisfakcije jer sam to, a mrzi me da dizajniram sajtove, moj sajt je samo jedan SEO ekperiment :)

Wikipedia, Facebook, Blic... nisu mobile friendly ali imaju SADRZAJ.
 
Odgovor na temu

[es] :: Pretraživači i SEO :: Da li neko može da objasni SEO optimizaciju - praktično?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 15270 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.